Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-11-2007, 15:10   #1
elvis3
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Wa-wa
Model: Galaxy SYLE
Silnik: 2,3 + Podtlenek LPG
Rocznik: 1998
Postów: 129
Domyślnie jak podłaczyć wzmacniacz w galaxy ????

Witam
Tak jak w temacie moje pytanie a zarazem problem tkwi w podłaczeniu wzmacniacza do fabrycznego radia 2000R z uwagi ze jest to sam deck i wychodzi z niego tylko wyjscie liniowe do fabrycznego wzmacniacza zamontowanego pod radiem jest ono połaczone taśmą
i teraz czy mozna wpiąć sie w tą taśme w jakiś kanał ??? :fcp20
czy nie bedzia to miało jakichś przciwskazań do działanie normalnych głaśników ?? :fcp20
i czy fabryczny wzmacniacz tez jest uaktywniony w momecie włączenia radia i czym jest sterowany + czy - ??? :fcp20

moze jest na forum ktoś kto dokonał tego procederu na własnym galaxie :fcp18 i by i troszke podpowiedział :fcp26


Ostatnio edytowane przez deku ; 19-02-2016 o 09:45
elvis3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 15:16   #2
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał elvis3
czy nie bedzia to miało jakichś przciwskazań do działanie normalnych głaśników ?? :fcp20
ja wiem tylko ze jak rozwalilem ekran tej tasmy to zaczelo zaklucac natomiast wogole nie rozumiem
Cytat:
Napisał elvis3
przciwskazań do działanie normalnych głaśników ??
przeciez glosniki juz wychodza ze wzmacniacza, wypnij wtyczke kup przejsciowke na iso i podepnij pod wzmacniacz i wydaje mi sie ze w tesmie glosniki ida "jeden za drugim"
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 15:29   #3
elvis3
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Wa-wa
Model: Galaxy SYLE
Silnik: 2,3 + Podtlenek LPG
Rocznik: 1998
Postów: 129
Domyślnie

no tak tyle ze ja chce podłaczyć 2 wzmacniacz z SUBWOOFEREM i w tym cały problem :fcp5
w normalnym radiu jesr zwykłe wyjscie na głasniku i dodatkowo wyjscie liniowe na "czincze" gdzie sobie pmozna podpiąć co sie chce tube czy inne głośniki
elvis3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 17:48   #4
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

subwoofera nie zapniesz bo po tasmie ida linie do glosnikow 6 plus gwizdki
no i nie wiem jakie dokladnie jest to radio co piszesz ale podejzewam ze wiele one sie nie roznia od siebie,
ale jezeli kupisz sobie radyjko wyjdzie Cie taniej i chyba prosciej bo za piec musisz zaplacic, tak czy tak, nawet gdybys mial CD w swoim radio to MP3 i tak nie znajdziesz, ani gniazdka na I-Pod, ani na USB ani inne Aux, wiec gdzie sens wpinania sie i niszczenia szelki (nieodwracalna przerobka), ja bym zakupil radyjko do tego, ja w swoim mam dodatkowo glosnomowiacy na bluetooht wiec super wypas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co prawda nie mam zadnej super tuby ani innego kredensu ale... to juz personalia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 18:37   #5
elvis3
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Wa-wa
Model: Galaxy SYLE
Silnik: 2,3 + Podtlenek LPG
Rocznik: 1998
Postów: 129
Domyślnie

no tak tyle ze mam i wzmacniacz i subwoofer i zmieniarke CD noi co najbardziej mnie boli sterowanie pod kierownicą gdyby nie to to bym sobie juz dawno załorzył sprzet z poprzedniego auta :fcp2 a tu nie bardzo chce wywalać orginalnego radia a tylko poleprzyć basik :fcp27

ps . subratri czytałem w poscie na temat tempomatu ze coś sie udzielałeś w tym masz moze jakąś wiedze w tym temacie bo z tego co widze to na tym forum jest z 10000000 :fcp18 osób a tylko z 5 łącznie z tobą które coś odpisują :fcp2
elvis3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 18:46   #6
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał elvis3
masz moze jakąś wiedze w tym temacie
nie wielka ale nie wiem co chcesz wiedziec no i nie wtym temacie

Cytat:
Napisał elvis3
a tym forum jest z 10000000 :fcp18 osób a tylko z 5 łącznie z tobą które coś odpisują :fcp2
w brew pozora wielu ludzi tu sie udziela, i to efektywnie : :fcp23

[ Dodano: 18-11-2007, 19:51 ]
a sterowanie pod kiera jest faktycznie bolesne, ja wlasciwie zapiolem nowe radio od razu ale umarlo smiercia gwarancyjna i teraz mam oryginal na czas oczekiwania i faktycznie jak trzeba krecic to ta wajcha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pod sterem jest calkiem uzyteczna, ale jest tu temat na tym forum gdzie sprawa byla ruszana i jest tam link czy adres do jakiejs firmy co dostosowuje piloty, ale to sie tyczy mnie bo ja juz radio mam a Ty zawsze mozesz kupic sobie sony naprzyklad i one maja piloty wireless zapinane na ster, bo JVC czy bladypunkt maja p[iloty na infrared co jest zupelnie bezuzyteczne dla kierowcy,
wiecej pomyslow nie mam,
jeszcze na forum w temacie instrukcje jest instrukcja do sound systemow moze tam cos znajdziesz, tylko kupe cierpliwosci trzeba zeby sie przebic do pdf
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 19:10   #7
elvis3
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Wa-wa
Model: Galaxy SYLE
Silnik: 2,3 + Podtlenek LPG
Rocznik: 1998
Postów: 129
Domyślnie

jeśli wiesz coś na temat nie działajacego tempomatu to zapraszam do dalszego rozwiniecia tematu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

a co do radia to chyba znalazłem rozwiązanie kupie sobie ten adapter na allegro :fcp27

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i myśle ze temat zostawimy zamkniety chyba ze ktoś ma iakiś inny pomysł
elvis3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 19:21   #8
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał elvis3
co do radia to chyba znalazłem rozwiązanie kupie sobie ten adapter na allegro :fcp27
tylko wiedz ze jak rozerwiesz ekran na szelce to uslyszysz kazdy ruch pedalem gazu... itd,
a nie da sie zapiac pieca za oryginalnym wzmacniaczem??? wtedy tylko dwie przejsciowki i po sprawie
no mi sie nie podoba pomysl z robieniem nieodwracaklnych zmian w samochodzie ale to moze jakas moja choroba pozostala po przerobkach poprzednich aut
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2007, 19:30   #9
figer
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-02-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 146
Domyślnie

Witam,
Moze te posty Ci troche pomoga
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tutaj polecam link do strony elektron...

pozdro :fcp4
__________________
Byla Astra II, jest Galaxy GHIA
figer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.