Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-09-2006, 19:50   #1
Mondeodeo
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-07-2006
Postów: 185
Domyślnie palniki xenonowe MKIII + akcja serwisowa

Mam do Was prośbę, nigdy nie miałem xenonów aż do tej pory, wiec się na tym praktycznie nie znam. Wiem tylko że palniki trzeba wymieniać parami. Dlateg ochciałbym Was prosić o wskazanie jakichś dobrych "żarówek" z allegro, które są warte uwagi. Znalazłem palniki już za 70 zeta, podobno markowe, ale jak dla mnie to są chyba trochę za tanie. I druga sprawa, PZY obiecał mi sprawienie by w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pojawily sie zdjecia, jednak sprawa jest pilna i niecierpiąca zwłoki. Jeżeli ktoś dysponuje zdjeciem lampy ktora ma już zalozony taki pakiecik to proszę o podzielenie sie nim.
pozdrawiam

__________________
Sprzedam zderzak tył kombi ST220 i przedni RS - pytania na PW . Dla forumowiczów taniej
Mondeodeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2006, 20:34   #2
mondiak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-07-2006
Postów: 21
Domyślnie

Podłączę sie do pytania, na innym forum przeczytałem ze tanie palniki sprzedawane na allegro mają temp. barwową ok 4000K czyli nie swiecą na niebieskawo ale na bardzo bialo, czy może ktos to potwierdzić? Słyszał ktoś o firmie XTEC? Palniki 6000K tej firmy mozna kupic z ok 155zl? Co o tym myslicie?
mondiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2006, 19:14   #3
Pzy
ford::professional
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: W-wa
Postów: 1,487
Domyślnie

Mondeodeo - zerknij do [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], zdjecia powinny juz sie poprawnie wyswietlac.
Co do palnikow - obecnie uzywam Osram Xenarc. Swieca one raczej na bialo niz na niebiesko. Jak ktos chce niebieska poswiate - moze kupic palniki Philipsa z serii Blue Vision (ta seria jest bowiem dostepna takze w przypadku "zarowek" ksenonowych).
__________________
Mondeo MkIII 2.0 TDDi sedan Ghia
...
moja przygoda z Fordem już się skończyła...
jednak miło wspominam wspólne chwile z moim Mondkiem
i 120.000 km, które wspólnie przemierzyliśmy...
Pzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2006, 21:04   #4
Mondeodeo
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-07-2006
Postów: 185
Domyślnie

Pzy, wielkie dzieki, czy należy się za to "pomógł"? Druga sprawa, czy mondki fabrycznie wyposażone w ksenony, wyjeżdzające z salonów od 2004 roku mają takie samo rozwiązanie czy FORD zmienił później sposób produkcji i od razy były tam montowane porządne przetwornice.
pozdrawiam
__________________
Sprzedam zderzak tył kombi ST220 i przedni RS - pytania na PW . Dla forumowiczów taniej
Mondeodeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.