Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-06-2010, 22:51   #1
kuffs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Model: focus I
Silnik: TDDI 90 KM
Rocznik: 2000
Postów: 247
Domyślnie pożegnanie

witam wszystkich forumowiczów. Przyszedł czas, aby się pożegnać. Może to nie jest odpowiednie miejsce na pożegnania, ale cóż, celowo zakładam wątek w tym dziale z uwagi na moje wcześniejsze perypetie......

Otóż, sprzedałem moją foczkę, łezka zakręciła się lekko w oczkach (nie ściemniam teraz). Jestem na etapie poszukiwania nowego auta i na pewno będzie to....... benzyna. Jeszcze tylko nie wiem jaka marka. Raczej nie zdecyduję się tym razem na forda.

Chciałbym podziękować Wam za pomoc w wielu moich perypetiach. Będę zaglądał, ale jako gość.

Pozdrawiam

kuffs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2010, 23:01   #2
kozik77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-01-2008
Skąd: LUBLIN
Model: focus kombi
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 207
Domyślnie Odp: pożegnanie

powodzenia w szukaniu i nie daj się nabrać oszustom,moja następna też będzie benzynka... chciałbym ST220 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kozik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2010, 23:08   #3
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pożegnanie

Cytat:
Napisał kuffs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i na pewno będzie to....... benzyna
bardzo słuszna decyzja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 06:34   #4
Pawel1w25
ford::average
 
Avatar Pawel1w25
 
Zarejestrowany: 05-11-2009
Model: Focus Ghia Combi
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2000
Postów: 125
Smile Odp: pożegnanie

No tak . . .
Powodzenia w zakupie życzę .

Sądzę , że nie będzie łatwo , ja szukałem 7 miesięcy i przejechałem tysiące kilometrów , zanim trafiłem na dobre , zadbane , czyste i bezwypadkowe auto .
Przypadek sprawił , że był to Ford Focus 2.0 16 V Combi Ghia od I właściciela ze Szwajcarii , a szukałem zupełnie czegoś innego .

Z perspektywy póltora roku jazy Fordem Focusem - nie żałuję zakupu , mimo , że zapłaciłem za niego dużo więcej , niż wynosiła przeciętna cena za takie auto z tego samego roku .

Pozdrowienia .
Pawel1w25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 06:36   #5
Overloaded266
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-12-2009
Skąd: Siedlce
Model: Focus Ghia/Mondeo
Silnik: 1.8 Tddi/1.8 16v
Rocznik: 2001/94'
Postów: 57
Domyślnie Odp: pożegnanie

Kup passata przynajmnijej nie zardzewiejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Overloaded266 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 12:46   #6
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: pożegnanie

Cytat:
Napisał Overloaded266 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kup passata przynajmnijej nie zardzewiejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prędzej go ukradną niż doczeka sie rdzy na nim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 12:51   #7
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pożegnanie

Cytat:
Napisał Overloaded266 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kup passata przynajmnijej nie zardzewiejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paski też rdzewieją heheheh.
Na pewno kupi dobre auto.Jak powiada klasyk: liczą się ludzie a nie samochody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 13:42   #8
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: pożegnanie

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bardzo słuszna decyzja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koniecznie zapalniczka... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powodzenia w szukaniu auta.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 13:47   #9
Sender
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 01-09-2009
Skąd: Koluszki
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 121
Domyślnie Odp: pożegnanie

polecam auta japońskie ! niezawodne ! oprócz nowych TOYOT ! Toyota popsuła się w produkcji i jakości wyrobów. Psują SIę na potęgę !
pozdrawiam !
Sender jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 13:53   #10
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: pożegnanie

Cytat:
Napisał Sender Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
polecam auta japońskie ! niezawodne ! oprócz nowych TOYOT ! Toyota popsuła się w produkcji i jakości wyrobów. Psują SIę na potęgę !
pozdrawiam !
Kazda marka poszla w koszta, tylko Toyote rozdmuchali w USA, bo nie sprzedaja sie amerykanskie "niezawodne" auta.
kolezanka (blondynka) ma Honde CRV i od ok 40 tys...mil nie zmieniala oleju, tylko raz w roku dolewa...na "urodziny". Auto jezdzi i jezdzi. Europejczyk dawno by stanal.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.