Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-11-2011, 17:20   #11
Krzysztof_S
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2011
Model: S-Max
Silnik: 1,6 Eco Boost
Rocznik: 2012
Postów: 27
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

A... IVDC byloby super, tylko ze to 5400PLN ponad doplate do sportowego. A potem 1 amortyzator kosztuje tyle co 4 zwykle.
Wiec jak szybko auto sprzedac, to nikt 5400 PLN za to nie doplaci. A jak dlugo jezdzic to koszt wymiany amortyzatorow da popalic...

Krzysztof_S jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2011, 18:26   #12
fumfel
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: FORD S-MAX
Silnik: 2.0 T EcoBoost 203 KM
Rocznik: 2010
Postów: 132
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

Cytat:
Napisał Krzysztof_S Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A... IVDC byloby super, tylko ze to 5400PLN ponad doplate do sportowego. A potem 1 amortyzator kosztuje tyle co 4 zwykle.
Wiec jak szybko auto sprzedac, to nikt 5400 PLN za to nie doplaci. A jak dlugo jezdzic to koszt wymiany amortyzatorow da popalic...
przyjemności zawsze są drogie...ale warte swojej ceny
fumfel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2011, 20:55   #13
lu8791
ford::beginner
 
Avatar lu8791
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Skąd: z Wawelu
Model: Titanium S
Silnik: 2.2tdci
Rocznik: czerwiec 2011
Postów: 22
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

ja mam sportowe zawieszenie w s-maxie i na kołach 235/45/r18 i jestem zadowolony ze sposobu tłumieniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
porównując maxa z seatem leonem II ze sportowym zawieszeniem to seatem się jeździ jak na taczkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stresujące są jedynie dziury w drodze ale jak się chciało koła 18"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., oraz koleiny a przy szerokości oponki 235 to "troszkę" ściąga i trzeba uważać w szczególności na mokrej nawierzchniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

drugi raz kupując s-maxa też bym wziął sportowe zawieszenieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój S-max http://www.motostat.pl/user-vehicles/28911
lu8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2011, 11:37   #14
duss
ford::average
 
Avatar duss
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Skąd: SK
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2.2 IceWhite
Rocznik: 2010
Postów: 193
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

potwierdzam powyzszy opis kolegi - sam mam 2.2 z sportowym zawieszeniem i czasem tesc marudzi, ze mu flakami przewraca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - ale marudny jest zawsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale biorac pod uwage moc auta/ osiagi i styl mojej jazdy to tyloo sportowe zawieszenie i zadne inne !

Tez kiedys rozwazalem IVDC - ale ze wzgledu na potrzebe szybkiego odbioru auta zrezygnowalem i dobrze.
Jazda z takim zawieszeniem kretymi autostradami HR lub ogolnie kretymi sciezkami w PL to bajka ;D
__________________
________________________________________
FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r
Dodatkowo w garażu:S-max-2007,FocusII,FistaMK7-2010
http://www.motostat.pl/user_images/23267/icon1.png

Ostatnio edytowane przez duss ; 08-11-2011 o 11:43
duss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2011, 12:07   #15
Rolem
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-07-2008
Skąd: pomorskie
Model: ford s-max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 169
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

Cytat:
Napisał duss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez kiedys rozwazalem IVDC - ale ze wzgledu na potrzebe szybkiego odbioru auta zrezygnowalem i dobrze.
Jazda z takim zawieszeniem kretymi autostradami HR lub ogolnie kretymi sciezkami w PL to bajka ;D

Ja posiadam sportowe zawieszenie oraz IVDC i jestem z komfortu jazdy bardzo zadowolony.
__________________
Pozdrawiam Rolem

Ostatnio edytowane przez Rolem ; 08-11-2011 o 12:50
Rolem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2011, 13:49   #16
duss
ford::average
 
Avatar duss
 
Zarejestrowany: 15-12-2007
Skąd: SK
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2.2 IceWhite
Rocznik: 2010
Postów: 193
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

Bo masz 2 w jednym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - fajne rozwiazanie, tylko gdybym ja zakupil IVDC to czekalbym jeszcze 1mc wiecej i bardziej bedzie bolalo przy awarii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
________________________________________
FORD at stable: S-max2.2 TitaniumS 09/2010r
Dodatkowo w garażu:S-max-2007,FocusII,FistaMK7-2010
http://www.motostat.pl/user_images/23267/icon1.png
duss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2011, 08:15   #17
salans
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-09-2011
Skąd: Bruksela
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI 136 KM
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Polecacie zawieszenie Sportowe czy Zwykle?

Cytat:
Napisał duss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdybym ja zakupil IVDC to czekalbym jeszcze 1mc wiecej
Przy zakupie swojego poznałem fajny trick przyśpieszający zakup, może tak samo można w PL zrobić, a mianowicie:
dealer co jakiś czas zamawia samochód na stock, czy to dla siebie do jazd próbnych czy też na zapas - dla napalonego klienta, który może się pojawić ...
I pojawiłem się ja, napalony na samochód, w celu zapłacenia mniej podatku za 2011, czyli warunek rejestracja(czy FV) jeszcze w 2011, ale na nowy czeka się 3/4 miesiące, więc było na granicy grudzień/styczeń(w wakacje fabryka stała, miała wakacje!). I wtedy sprzedawca zaproponował zamianę zamówionego już samochodu(wcześniej sprawdził w systemie, czy fabryka nie ustaliła jeszcze daty produkcji) na moją specyfikacje(nie dało się zamienić modelu). Od daty zamówienia do daty produkcji minęło 29 dni ...

tak gwoli ciekawości:
fabryka jest tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
a później samochód na fabryczny składzik:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
skąd już dalej w świat
salans jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.