Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2012, 08:13   #1
Ryszaard
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-03-2012
Skąd: Stargard
Model: fusion
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Glosny nawiew

Witam wszystkich,od niedawna(miesiac)posiadam FF,wiec dopiero ucze sie tego autka,na dzien dobry wymienilem bezpiecznik(termik)przy rezystorze,byl spalony i dmuchawa nie dzialala na wszystkich biegach,teraz dmuch bardzo dobrze,lecz zauwazylem ze oprocz dzwieku wiatraka ktory wyrzuca powietrze do kabiny slychac dosc glosno prace silniczka(wirnika)w zwiazku z tym mam pytanie,czy to normalne w tych modelach,czy moze to byc jakas usterka po ktorej powtorzy sie historia z termikiem,oczywiscie silniczek slychac tylko na akumulatorze,po wlaczeniu silnika wentylator jest zagluszony,prosze o podpowiedz R

Ryszaard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2012, 10:12   #2
Fjuzek
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2007
Skąd: Gdynia
Model: Był Fusion 1.4 TDCI 2004r.
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 61
Domyślnie Odp: Glosny nawiew

Nie powinno być słychać silniczka. U mnie jest tylko szum powietrza i czasem, szczególnie w czasie mrozów, hałas trących łopatek wentylatora. Może u Ciebie to też jednak tylko ten właśnie hałas (?). Mi on nie przeszkadza bardzo, choć pewnie pomogłoby lekkie zeszlifowanie łopatek, aby nie tarły o ścianki wentylatora. Nie chce mi się tam zaglądać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Fjuzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2012, 10:20   #3
Ryszaard
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-03-2012
Skąd: Stargard
Model: fusion
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Glosny nawiew

u mnie wyraznie slychac dzwiek wirnika,pojezdze kilka dni i zobacze czy nie padnie mi znow termik,bo wymienilem go dopiero trzy dni temu,tak samo przy przelaczaniu z biegu na bieg nizszy lub wyzszy wyraznie slychac wirnik,po wyrownaniu obrotow troche ciszej ale wyraznie go slychac,chyba nie powinno tak byc,dlatego pytam na forum
Ryszaard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.