Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2008, 22:57   #1
REICH
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2008
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2000
Postów: 4
Domyślnie Nawigacja z FORDA MONDEO

witam was serdecznie poniewaz mam duzy problem iz mam nawigacje oryginalna w ford mondeo mkII 2000 rocznik
ale niestety nie wiem gdzie zmienic w twym jezyk i ogolem jak nagrac plytki z nawigacja i gdzie to mozna znalezc a dodatkowo pod siedzeniem od strony pasazera mam taka zmieniarke tzn do nawigacji ale czy ona dziala tez moze jako pod plyty z muzyka itd ?? PROSZE O WSZELKA POMOC POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
a co do nawigacja to jest taka jak pod danym adresem na obrazku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kod:
http://img156.imageshack.us/img156/275/3553273545bo3.jpg
i tak apropos kiepsko sie przyznac ale niestety nie wiem jak sie nazywa tez dokladnie nazwa tej nawigacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeszcze raz pozdrawiam !!

REICH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2008, 18:12   #2
przemkus999
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2008
Postów: 36
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

witam.. mam taka sama navi jest to model RNS2 niestety nie ma map na polske :fcp24 ani nie mozna zmienic w niej jezyka na polski.. a pod siedzeniem jest cdrom który odczytuje tylko płyty do navi niestety nie odczytuje płyt cd z muzyka ja mam to jeszcze zmieniarke w bagażniku która odczytuje płyty z muzyka.. a masz moze płyte włozona do cdrom z mapa jakiegos kraju? ja mam holandie.. a szukam niemcy..
przemkus999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2008, 08:00   #3
REICH
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2008
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 2000
Postów: 4
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

no coz mam wlasnie 2 plytki do nawigacji mape niemiec i europy ale w tej europie nie ma polski wogole jakos...

a jaka masz do tego zmieniarke ktora by do tego pasowala ??
a da rade chociaz zmienic na angielski ??
i czy masz moze po polsku instrukcje do tej nawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ??

POZDRO
REICH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2008, 15:47   #4
gorbal
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 15-07-2007
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK II
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 98
Postów: 27
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

mozna tam zmienic na angielski zeby to zrobic odpalasz nawigacje guzikiem NAV czekasz chwilke nawi sie aktywuje wyswietla sie pare opcji do wyboru wybierasz ostatnia to sa ustawienia systemu i naciskasz pokretlo znowu pare opcji a pierwsza z nich to wlasnie wybor jezyka wciskasz pokretlo i musisz teraz znalezc angielski.

a jezeli chodzi o zmieniarke przemkus999 czy masz jakas specyfikacje jej podlaczenia do radia? moze jest na niej narysowany jakis schemat? chcialbym sobie zrobic przejsciowke do mp3 ale wlasnie brak mi schematu a nie chcialbym spalic radia. jak cos to daj jakas fotke z gory dzieki.

jezeli chodzi o plyty do navi to dowiadywalem sie i oryginalne sa cholernie drogie a nagrywane niekoniecznie beda chodzic u mnie nie dzialaly...
gorbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2008, 20:20   #5
przemkus999
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2008
Postów: 36
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

witam.. a na navi nie ma schematu gorbal ja to nie wiem jak podłączyć mp3.. a nie lepiej kupic zmieniarke? dodam zdjecie navi z tyłu widac wtyczke (pomalowana)jest ona prostokątna i tylko tyle wiem ze ten kabel idzie od zmieniarki.. a ty jakiego kraju masz płuty?
przemkus999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2008, 18:44   #6
gorbal
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 15-07-2007
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK II
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 98
Postów: 27
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

ja mam na niemcy tylko stara z 98 roku

zmieniarke chcialem kupic tylko ciezko dostac do tego modelu bop one wlansie rozne wtyczki maja niektore sa dwunastopinowe a niektore osmio ja mam wlasnie osmio pinowa wtyczke.
gorbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2008, 20:07   #7
przemkus999
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2008
Postów: 36
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

hm ja to mam orginalną zamontowana zmieniarke która jest w bagazniku i nic z nia nie kompinowałem.. a ty masz kabel wyprowadzony? z jednej strony jest wtyczka prostokątna która wchodzi do navi a z drugiej jest okrągła.. a jaki masz samochud? kombi? sedan?
przemkus999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2008, 20:21   #8
gorbal
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 15-07-2007
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK II
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 98
Postów: 27
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

ja mam kombiaka. nie mam kabla tylko gole gniazdko w radiu. na allegro wlasciwie nic nie ma wiec tak sobie pomyslalem ze mozna by cos poskrecac i zrobic jakies przejscie tylko kurde nie mam zadnego opisu tej wtyczki i nie wiem co jest do czego :fcp5
gorbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2008, 20:22   #9
gorbal
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 15-07-2007
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK II
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 98
Postów: 27
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

a ,ozesz dac jakas fotke tej zmieniarki cobym wiedzial czego szukac??
gorbal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2008, 20:27   #10
przemkus999
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2008
Postów: 36
Domyślnie Re: Nawigacja z FORDA MONDEO

nie mam czym zrobic aparacik sie zepsuł a ta zmieniarka to jest orginalna na 6 płytek.. kiedys widziałem na alegro za 200zl ale juz jej nie ma..
przemkus999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.