Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2004, 19:21   #41
krzych
ford::expert
 
Avatar krzych
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 11-02-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-Max
Silnik: 1.8 125KM TDCi Titanium
Rocznik: 2006
Postów: 3,315
Domyślnie Białe tarcze

Cytat:
Napisał tigerm
no ok ale czy plik w zip ktory zajmuje 15kb bo tyle mi sciaga z "- Białe tarcze zegarów. Dla MKVII" wydaje mi sie ze powinien troche wiecej no nie bo przed formatem jak zainstalowalem corela 7 to po wlaczeniu bylo samo TLO nic wiecej znaczy sie PUSTO bylo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coś nie tak z Twoim Corelem. Ja mam wwrsję 9 i otwiera się bez problemu - tarcze widac "jak na dłoni". Plik jest jak najbardziej w porządku

__________________
Pozdrawiam
Krzych



[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
krzych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2004, 14:37   #42
tigerm
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-06-2004
Skąd: Zbąszynek
Postów: 15
Domyślnie

jakby kogos interesowaly to znalazlem do MKIII jacek mozesz zapodac na ASO
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].

sa rozne przerobione
tigerm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2004, 22:14   #43
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

A to nie sa tarcze do Capri??
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2004, 12:18   #44
Rob600
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-12-2004
Skąd: KRAKÓW
Postów: 1
Domyślnie

Witam serdecznie czy ma ktoś może białe tarcze Do ESCOTRA 91r Chodzi mi o takie jak na zdjęciu. PROSZĘ O POMOC !!!!!!!!
Rob600 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2004, 00:38   #45
CG.UrwiS
ford::advanced
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 06-10-2004
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 208
Domyślnie

wejdz na allegro, duzo tego tam jest
__________________
Mondeo MKIII 2005 r. 2.0 TDCi
CG.UrwiS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2005, 23:43   #46
żbiku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lubań
Postów: 30
Domyślnie

A wie ktoś jak ściągnąć zegar ( caluskie wszystko ) z deski ?? żeby można było wstawić inne podświetlenie nad zegarami?? jak odczepić z tyłu linki ?? czy coś??

[ Dodano: 2005-03-22, 23:48 ]
krzych,
ja u siebie w firdzie orionie włożyłem diody LEd w deske z pokrętłami od klimatyzacji. Ale chyba przesadziłem, daje jedna po oczkach :/ biore sie teraz za deske rozdzielczą ale nie moge jej ściągnąć?? jak byś mógł to bym prosił o przesłanie jak połaczyłeś diody i w których miejscach je dokładnie umieściłeś.
pozdr. zbiku

[ Dodano: 2005-03-30, 22:51 ]
[quote="Jacek"]
W razie pytan sluze rada.
quote]

Więc wytłumacz mi proszę jak krowi na miedzy jak wyciągnąć ten ***** cały panel z zegarami. Ściągam te ramkę ( jest na 2 śrubkach i 2 zatrzaskach an dole) później odkręcam 4 śrubki trzymjące cały panel z tymi zegarami i co dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. próbuje ciągnać delikatnie ale nie idzie. próbowałem wcisnąć tam rękę i coś poluzowac czy coś. (ni dy rydy) nie wime jak do tego podejśc. jakoś od tyłu linki poluzować nie wiem. prosze o pomoc.
żbiku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2005, 23:04   #47
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

od strony komory silnika wepchnij linke predkościomierza do kabiny, lub mocniej pociągnij za zegary to linka sie wciągnię. Wtedy bedziesz mógł włozyć tam rekę i odczepić linke( na niej się trzymaja zegary). Linka jest na zatrzasku w zegarach. Trzeba nacisnąć(mocno) taki wichajster i linka bez problemu się odpina.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2005, 23:06   #48
żbiku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lubań
Postów: 30
Domyślnie

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hurra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jutro go zburze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wstawiłem niebieskie postojówki "w pokrętła " od dmuchawy. wygląda za***** Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jestem pewien ze bedzie wyglądało giciarsko jak wstawie w licznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki bardzo !!!!!!!!!
żbiku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2005, 23:11   #49
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niebieskie diody będą za bardzo dawały po oczach. próbowałem w zegarku, efekt taki ze czym predzej wymieniłem na białe, i tak dają poświate niebieskiego. poszukaj na forum , gdzieś są zdjęcia. chyba w temacie "zrobiłem czerwone podświetlenie" czy coś takiego.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2005, 23:13   #50
żbiku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lubań
Postów: 30
Domyślnie

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heheh no fakt dają troszke po slepiach ale ja tego nie ściągne. wygląda gitez. za jakieś 4 tyg. ( po maturze-jak zdam) wezme sie za moejgo orionka. poprpostu przysłonię troszke diódki, lub przekrzywi kąt padania abrdziej na dól czy coś. ale w zegarze ich nienbedzie wogóle widać. chyba nie beda raziły-mam nadzieje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
żbiku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.