Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-06-2009, 20:21   #71
bargus
ford::advanced
 
Avatar bargus
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 01-09-2008
Skąd: małopolska
Model: Focus [Mk2] FL
Silnik: 1.8 TDCI 138KM & 360Nm V-Tech
Rocznik: 2008
Postów: 308
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Cytat:
Napisał edward102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To miał być żart?????
Nie to śmieszna uwaga zaślepionego zwolennika propan butanu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bargus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2009, 12:16   #72
pintonek
ford::advanced
 
Avatar pintonek
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Tychy
Model: Mondeo MKII kombi
Silnik: 1,8 16V + Junkers
Rocznik: 1997
Postów: 384
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

No to fakt ze pekają kolektory.... spotkałem sie nawet w grande punto gdzie był załozony DREAM(sekwencja) z peknieciem obudowy filtra powietrza, kolektor miał cały... jego szczescie. A co do oszczednosci to łatwo momozna znalezc nie jedna wypowiedz o bez awaryjnej jezdzie na LPG przez 100 i wiecej tysiecy. Przy obecnych cenach paliwa (Pb4,75 8/100 i LPG 1,78 10/100) po przejechaniu takiej ilosci kilometrow łatwo mozna obliczyc ile sie zaoszczedza... dla ułatwienia podam ze ponad 20 tyś złotych, a za te kwote mozesz sobie kupic kolejnego focusa z komisu. Pilnujesz filtrów(gazu przede wszystkim) i nie tankujesz na "Stacji u Wiesia" to daleko zajedziesz. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez pintonek ; 28-06-2009 o 12:27
pintonek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2009, 10:26   #73
czeslaw27
ford::amateur
 
Avatar czeslaw27
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Dębica
Model: Focus Ghia
Silnik: 1.6 TDCi 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Cytat:
Napisał maniekmaniek13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
choć raz chciałem poczekać na rozwój wydarzeń i na razie opłacało się. nie wymieniłem sondy ani przewodów ani cewki... ciężko było ale powstrzymałem się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

powiem wam tak... już nie raz czytałem na tym foru teksty pt: "wydałem 1500zł na to, na to, i na tamto i nie pomogło" postanowiłem że nie popełnię tego błędu i poszedłem tropem łopatologicznym. samochód zaczął przerywać na LPG a na Pb spokój i jakoś fartem wyczytałem żeby zmniejszyć przerwę na świecach- muszę wam powiedzieć że jak ręką odjął... normalnie aż sam nie wierzę, ale pomogło... nie wiem na jak długo ale foka narazie śmiga na LPG ok. niewiadomo jak długo
to do następnego problemu koledzy
pozdro
To naprawde działa z tymi swiecami! po 3 latach jazdy na gazie mialem podobny problem jak kolega i glupie swiece zrobily cudoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodam ze autko ma gaz od 3 lat sekwencje.. przejechane ma 50tys km na samym gazie.. sam jezdze nim od 2 lat.. 1 problem mialem nie dawno.. wyczyscilem reduktor poniewaz kontrolka od silnika caly czas dawala znac i przestala po samym czyszczeniu...zalecil mi to dobry kolega..mowil ze niektorzy na prywatnych cpn daja rozne ciekawe rzeczy do gazu no i reduktor zbiera resztki.. nie tankuje gazu od tej pory na maly cpn i nic kontrolka nie pokazuje.. wszystko bylo ok potem jak wymienilem swiece to auto zaczalo odwalac kiksy..nie wiedzialem czy mam ruszac na skrzyzowaniu czy nie...balem sie ze nie ruszy na tym gazie..i co pomoglo? zmiejszenie iskry na swiecach.. zmiejszylem o polowe..czy benzyza czy gaz to samo autoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mechanicy powinni poznac ta bajereGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heh..
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw27 ; 04-07-2009 o 10:39
czeslaw27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2009, 15:55   #74
Rafall78
ford::average
 
Avatar Rafall78
 
Zarejestrowany: 16-04-2008
Skąd: podkarpacie
Model: Focus I
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2004
Postów: 58
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Cytat:
Napisał edward102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kupiłem zagazowana fokę ,bylo fajnie do czasu.Teraz nie przełącza z benz na gaz.Diody nie świecą nie wiem co może być.Mówiono mi że może to być komputer .Miał może ktoś taki przypadek? Instalacje miał ktoś nie ciekawą.Spotkałem się z opiniami że DT Gaz system to niewypał!!!! Prosiłbym o odpowiedz
Też mam instalkę DT Gaz system zakładaną w zeszłym roku. 25kkm zrobione przez rok. Żadnych, ale to absolutnie żadnych problemów z instalacją.
__________________
----------------
Computer
Numeric
Control
----------------
Rafall78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2009, 16:49   #75
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Edward102 sprawdź bezpiecznik instalacji; powinien być dostępny pod maską.

Ostatnio edytowane przez dresat ; 05-07-2009 o 16:51
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2009, 08:07   #76
Seweryn
ford::advanced
 
Avatar Seweryn
 
Zarejestrowany: 30-09-2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 TDCi 90 kM
Rocznik: 2007
Postów: 200
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Do maniekmaniek13: jak przegladam różne tematy to zaczynam się zastanawiać czy to ta Twoja Foka jest taka pechowa czy też jest inny problem:-))) Wiecznie masz z tym autem jakieś problemy to rozrząd to znowu gaz nie halo. Nie wiem skąd wy macie magików od LPG bo moi przy każdej wymianie świec ( wymieniam co 20 kkm) pierwsze co robią to zmniejszają przerwę - tak, że ameryki w tym temacie nikt nie odkrył.
__________________
Pozdrawiam
SewerynR
Seweryn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2009, 16:02   #77
mondeo.michał
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-01-2009
Skąd: Kalisz
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 1997
Postów: 3
Domyślnie Odp: Re: Focus 1.6 jaki gaz

Koleś usuń ten link: Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Albo wypieprzaj z tego forum razem z wirusem jaki jest w tym linku
mondeo.michał jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2009, 11:24   #78
Seweryn
ford::advanced
 
Avatar Seweryn
 
Zarejestrowany: 30-09-2007
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 TDCi 90 kM
Rocznik: 2007
Postów: 200
Domyślnie Odp: Re: Focus 1.6 jaki gaz

Cytat:
Napisał mondeo.michał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koleś usuń ten link: Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Albo wypieprzaj z tego forum razem z wirusem jaki jest w tym linku
A do kogo to ? Dlaczego i po co ? Nie wiem jak inni ale ja nie rozumię
__________________
Pozdrawiam
SewerynR
Seweryn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2009, 12:16   #79
dresat
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 24-03-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford fiesta + Elpigaz Leonardo XL
Silnik: 1.3i
Rocznik: 1995
Postów: 1,575
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

kgb529: kłania się historia II-giej wojny światowej i na czym to jeździli Niemcy ciężarówkami - choć nie masowo...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dresat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 18:46   #80
miuzziker
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-03-2010
Model: Ford focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Focus 1.6 jaki gaz

Witam. Mam zamiar kupić forda focusa 1,6 z 1998 roku i chciałbym go zagazować. Ile teraz muszę zapłacić za dobrą instalację do tego samochodu i co teraz będzie do niego dobre? Polecacie jakiś zakład ze śląska?
miuzziker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.