Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2017, 21:44   #111
Chomik75
ford::amateur
 
Imię: Sławomir
Zarejestrowany: 16-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: s max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 8
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Myślę, że kiedy się naprawia wiele aut to statystyka powoduje, że czasem coś nie wyjdzie. Ważne, że właściciele, jak obserwuję, zawsze starają się aby zadowolony klient do nich wrócił.
Dziś pojawiłem się w Solid Garage z problemem, który ujawnił się podczas mrozów. Auto przy niskich temperaturach ledwie zapalało z niespotykanym wcześniej szarpnięciem - stuknięciem, dźwięk silnika przypominał stary traktor ( wiem, że mam diesla ;-) ) i pracowało przez jakiś czas jakby nie na wszystkich cylindrach a spalanie wzrosło do 10 litrów/ 100km ( wcześniej było 7,4 - 7,8 ). Powodów mogło być wiele. Pan Grzegorz po sprawdzeniu świec, które jak się okazało były sprawne stwierdził, że nie dochodzi do nich zasilanie. Bałem się, że może moduł od świec padł. Na szczęście Pan Grzegorz znalazł przyczynę - przewody nie kontaktowały we wtyczce od modułu. Auto pali od strzału, nic nie szarpie, spalanie spadło, banan na twarz wrócił a przy okazji przejechałem się mondeo firmowym w benzynie. Oby do wiosny bo kolejny przegląd też tam zrobię. Pozdrawiam. :-)

Chomik75 jest offline  
Stary 10-01-2017, 08:39   #112
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

No ja do nich jadę jutro z elektryką i problemem nie działającej przedniej grzanej szyby i bardzo słabo grzejącej tylnej i obie strasznie parują/zamarzają od środka. Równocześnie dla obu szyb tak się stało.
slawomirro jest offline  
Stary 10-01-2017, 15:56   #113
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Byłem u nich pierwszy raz parę dni temu bo czasem mam dźwięk z zawieszenia jakbym na gorszą nawierzchnię (tarkę) wjechał. Sprawdzili na podnośniku, nic konkretnego jednak nie znaleźli ale podejrzewają łożysko w kole. Mam jeszcze jeździć i jak się nasili to pewnie do nich znów zawitam. Ale za tą diagnostykę nic nie wzięli co można chyba uznać za plus. Pierwsze wrażenie mam więc pozytywne. No i koszt przeglądu po 140 kkm na droższym oleju (5w20) wycenili na 420 PLN więc raczej konkurencyjnie.
kruger jest offline  
Stary 11-01-2017, 09:58   #114
dr-ma
ford::amateur
 
Imię: Dr-ma
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Waweczka
Model: Ford
Silnik: Ford
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Panowie/Panie ja tylko przestrzegam przed tym zakładem, każdy jest dorosły i każdy podejmuje decyzje, czy chce czy nie do tego zakładu pojechać, moja noga tam nie postanie.
dr-ma jest offline  
Stary 11-01-2017, 10:19   #115
Baku84
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 02-03-2015
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 tdci 96kw
Rocznik: 2007
Postów: 42
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Jasne, jednak nawet patrząc na opinię jesteś wśród nielicznych. Ale tak jak piszesz, jesteś dorosły - Twoja decyzja.

Ja odkąd dowiedziałem się o ich istnieniu (notabene z tego forum) jeżdżę tylko do nich. I za miesiąc znów się pojawię na przegląd, wymianę oleju może też rozrządu. Moim zdaniem podejście do klienta i wykonanie usług profesjonalne i cenowo bardzo akceptowalne. Zresztą nie ma co się rozpisywać o jakości usług, bo sam ten wątek i polecenia SG od innych klientów na tym forum, przemawiają bardziej niż pojedyncze negatywne opinie.
Baku84 jest offline  
Stary 11-01-2017, 13:14   #116
dr-ma
ford::amateur
 
Imię: Dr-ma
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Waweczka
Model: Ford
Silnik: Ford
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Czy przemawiają czy nie przemawiają to subiektywne odczucie każdej osoby, wydaje mi się iż większośc tych wpisów pochodzi z SG, albo ich kolegów, nie ma co się rozpisywać i dewagować, robcie co chcecie, ale pamiętajcie że Was koledzy przestrzegałem.
dr-ma jest offline  
Stary 11-01-2017, 17:51   #117
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,659
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał dr-ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wydaje mi się iż większośc tych wpisów pochodzi z SG, albo ich kolegów,.
Fajnie by było jakby SG płacił za wpisy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na razie jednak to ja im zostawiłęm parę tysięcy za od A-Z odbudowane zawieszenie i hamulce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawomirro jest offline  
Stary 11-01-2017, 20:48   #118
Chomik75
ford::amateur
 
Imię: Sławomir
Zarejestrowany: 16-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: s max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 8
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Słusznie piszesz dr-ma, wydaje ci się. :-)
Jestem normalnym klientem, który po zakupie s maxa w czerwcu znalazł warsztat na stronie FCP.

Ostatnio edytowane przez Chomik75 ; 11-01-2017 o 20:57
Chomik75 jest offline  
Stary 18-01-2017, 08:44   #119
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Ja osobiście nie robiłem u nich, ale na podstawie opinii na tym forum poleciłem znajomemu.
Robił Focusa I i jest bardzo zadowolony. Robił przegląd, hamulce i chyba jeszcze zawieszenie.
Bierut jest offline  
Stary 22-01-2017, 19:44   #120
hatorrihanzo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-02-2016
Model: C-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Robiłem u nich rozrząd i kompletne zawieszenie z tyłu. Mechanicy super ! kompetentni i znają się na tym co robią. Swoim Klientom pomagają nawet "na telefon" Jeżeli chodzi o ceny to tanio nie jest ale masz pewność, że auto wyjeżdża zrobione tak jak powinno być. Jedyne zastrzeżenie do Pani przyjmującej auta, czasem odburknie coś pod nosem i może to zniechęcić. W każdym razie ja ze swoim C-Maxem jeżdżę do Solid Garage mimo tego, że mam możliwość naprawy auta w OMC Motors na ul. Krasnobrodzkiej "po znajomości"
hatorrihanzo jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.