Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego mondeo mk IV?
mało zadowolony 20 3.68%
średnio zadowolony 27 4.97%
zadowolony 82 15.10%
bardzo zadowolony 191 35.17%
zadowolony, że ho, ho, ho 126 23.20%
Zadowolony bardziej niż pkt 1, 2, 3, 4, 5 97 17.86%
Głosujących: 543. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2010, 10:11   #1
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Thumbs up Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Jako że podobny temat już był na forum, niestety został przeniesiony do HP i później na prośbę autora zamknięty , postanowiłem założyć nowy podobny ,jednocześnie mam prośbę do zielonych o nie przenoszenie go do HP bo umrze śmiercią naturalną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po co ten temat ? Nie pierwszy raz spotykam się z opinią że każdy kto wejdzie i zobaczy ponad 100 stron o usterkach to złapie się za głowę, co to za złom, a tak wcale nie jest. Oczywiście samochód nie jest idealny ale poważnych usterek też ciężko w nim znaleźć, forum to potwierdza. Dlatego dla wątku o usterkach dla pewnej równowagi proszę o wpisy tylko zadowolonych użytkowników bez marudzenia,ewentualnie jakieś krótkie porównanie z inną podobną marką też można zamieścić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jako pierwszy w temacie, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiście jestem bardzo zadowolony po dwóch latach użytkowania MK4 i nie żałuję decyzji o zakupie a nawet z każdym dniem coraz bardziej się w niej utwierdzam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Było kilka drobnych usterek , żadna poważna i żadna uciążliwa ,więc oby tak dalej. Mam porównanie z Toyotą Avensis 2005r. diesel 115KM , i jeżeli chodzi o właściwości jezdne, prowadzenie, radość z jazdy ,to w życiu bym się nie zamienił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 04-05-2010 o 17:23
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 13:13   #2
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

105kkm bezpiecznie i szybko przebytej drogi, w komfortowych warunkach, bez hałasu, stuków, trzasków, w ciszy lub z muzyką w tle, a najczęściej gadając via BT przez fona - "dial name -> siara -> i wszystko jasne" to bezcenne atuty VC...
wymieniam olej i wszystkie filtry co 20kkm, tankuję na auchan (średnio 7 - 7,5l/100km) - bardzo dobre paliwo, sprawdziłem, po chipie z autkiem jest tylko lepiej, mocniej, szybciej, dynamiczniej, a silnik? po ostatniej diagnostyce funfel nówka sztuka z wzorcowymi parametrami... jak dotąd spaliły mi się 2 żarówki stopu, przeżyłem kilka bitek, sam dzięki radarowi kilku uniknąłem, podgrzewana tylna kanapa (fotel pasażera również) nadal wzbudza zachwyt (zwłaszcza u płci przeciwnej), zmienne zawieszenie pozwala się zrelaksować i poszaleć lub uniknąć "łosia" przy 120...światła świecą daleko, dodatkowe oświetlają dziury na poboczach przy ciasnych zakrętach (paru dziur i słupków dzięki nim uniknąłem)... rozmiar bagażnika...nigdy nie powiedziałem mojej lubej "tego nie weźmiemy bo się nie zmieści" ;-)
Alcantara jest piękna i po przeszło 2 latach wygląda jak nowa...
Mondziak nigdy mnie nie zawiódł..no raz, a właściwie dwa lecz to źli ludzie go dotykali ;-)...
To na prawdę piękny głaz....znaczy wóz ;-p ... jak powiedział osiołek do Shreka...czy jakoś tak ;-p
__________________

Ostatnio edytowane przez PAFFCIO ; 04-05-2010 o 17:37
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 15:20   #3
donpedro60
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: Hiszpania-Langreo
Model: BMW X4
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 2017
Postów: 367
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

I ja jestem super zadowolony.Bralem na zamowienie wiec wyposazenie sam konfigorowalem i jestem z wyboru super zadowolony.Zadnych usterek nie mowiac o awariach.Za te pieniadze moglem wziac A6 i nie zaluje(oczywiscie z bardziej ubogim wyposazeniem).Jedynie czego mi brakuje to USB ale aktualnie produkowane juz maja.Jeszcze tylko maly czip mnie czeka(w przyszlosci)i w droge.Pozdrowienia dla zadowolonych.
PS.
JVC dzieki za ten temat.Moze przetrwa dluzej.
donpedro60 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 15:41   #4
Piksel
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-12-2009
Model: Ford Mondeo/Ford Fiesta
Silnik: 2.0 TDCI/1.25 16V
Rocznik: 2013/2011
Postów: 109
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

Ja również jestem zadowolony z wyboru. Ponieważ jednak mam najprostszą wersję 1.8 TDCi Silver+ 5D 100 KM bez żadnych dodatków to uważam, że ten samochód jest obecnie najlepszym kompromisem na rynku pomiędzy ceną, a jego wartością użytkową i eksploatacyjną. Oczywiście można się przyczepić do pewnych drobnych niedociągnięć jakościowych, ale to temat raczej dla malkontentów niż normalnych użytkowników.

Pozdrawiam

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piksel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 18:20   #5
midt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-07-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 08.2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

Autko ma prawie 9 miesięcy i 42 tys.km. jeżeli jeszcze raz miałbym kupić samochód w tej cenie wybór byłby prosty. Jestem zadowolonym użytkownikiem Mondeo! Myślę, że braki wynikają raczej z dzisiejszych praktyk koncernów samochodowych. Tak będzie jeżeli samochody będą projektować księgowi...
midt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 18:47   #6
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

Witam ja też jestem zadowolony z mojego autka lecz ono jest jakieś pechowe najpierw urwałem linkę od maski potem zarysowałem drzwi teraz urwałem lusterko a w między czasie strzeliła mi tylna szyba.
ale i tak jestem szczęśliwy że go mam.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 19:43   #7
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

Ciekawe jak długo temat powisi w MK4. Modowie są czujni. jvc dobrze, że reaktywowałeś wątek. Jest to odskocznia dla ponad 170 właścicieli MK4 zapisanych na forum
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oraz nowych zainteresowanych kupnem.
U mnie po 13-tu miesiącach nie wydarzyło się nic. Opowieści ze strony "ewentualne usterki" traktuję jako naprawdę ewentualne, Jedyne co mi nie gra w 100% to BT, ale to wina telefonu. Jak miałem Nokię wszystko było ok, wymieniłem na SE a później na Samsunga i mam problem. Sam go sobie zrobiłem i na pewno jak najszybciej go naprawię.
Auto jest super. Problem jest tylko taki, że żona i synkowie nie chcą już jeździć Passatem ani Clarusem.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki

Ostatnio edytowane przez adam131 ; 13-05-2010 o 22:29
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 19:56   #8
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

ja krótko , powtórzę się, szczególnie od 1.40

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i przeniesiony do HP
__________________

Ostatnio edytowane przez azet ; 04-05-2010 o 20:16
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 22:08   #9
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

Taaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też jestem zadowolony... z auta.
__________________
G - Car solution
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 22:11   #10
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

jvc - poproś o zamknięcie tematu. Modzi i admi jeżdżą innymi autami. Mondeo MK4 to za wysoka półka.

Dostajesz ostrzeżenie, za obrażanie innych uczestników, moderatorów i administratorów.

__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 04-05-2010 o 23:19
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , opinie użytkowników , zalety


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.