Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-09-2013, 18:50   #31
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

jest, bo przy każdej wcześniejszej wizycie będzie dopisany przebieg jaki wtedy był Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pytaj też o wcześniejsze wizyty, nie tylko o ostatnią...

__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2014, 06:37   #32
gsmphone
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2008
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 17
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Cytat:
Napisał koniecznyh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Czy jest mozliwosc sprawdzenia przebiegu samochodu i historie majac jego nr VIN
Chcialem kupic samochod od osoby sprowadzajacej samochody z niemiec
sprowadzajacy mowi ze ma ksiazke serwisowa
ale na allegro mozna taka kupic za 50 zl z pieczatkami i wypisac samemu PRZEBIEG

Czy jest mozliwosc sprawdzenie wiarygodnosci tych wpisow w serwisie forda[moze serwis posiada taka baze danych na cala europe?]

Czy ktos wie cos na ten temat?

Jest możliwość tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
gsmphone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2014, 07:40   #33
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Szału ni ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mi pokazało rok produkcji 1998 - takie tam 6 lat pomyłki , w sumie niewielki błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2014, 08:00   #34
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Uniwersalne dekoder są do bani, dlatego lepiej u nas w dziale kupujemy autko sobie sprawdzić. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2014, 15:49   #35
Amfi
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-10-2012
Model: Focus Econetic MK2 FL
Silnik: 1.6tdci 110km
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Swoją historię sprawdzenia opisałem poście #2 wątku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
Amfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2014, 21:46   #36
matoo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Panowie. Ja też miałem zamiar jeździć do aso itp. Ale czy jest sens? Generalnie kręcą wszyscy - chyba, że auto jest faktycznie z domu od ludzi z kasą. Niestety trafić coś takiego to dzisiaj kosmos - idzie po prostu do rodziny, albo od razu namierzone jest przez handlarza, który jedzie z kasą i na giełdzie i tak opchnie z grubą nawiązką.

Te wszystkie wpisy w książkach i na fakturach to śmiech na sali... Kiedyś kupowałem używaną pandę - w opisie na necie było, że ma wymienioną skrzynię biegów i jest na to faktura. No to ja do gościa mówię, żeby mi pokazał papier. Szukał pół godziny, po czym przyniósł mi zwykły wydruk z kompa z nazwą jakiegoś serwisu z Bielska-Białej i tabelką w której był stan licznika, cena skrzyni, koszt robocizny i data usługi... Szkoda tylko, że komputer na samym dole wydrukował też, że kartka dopiero co wyszła z drukarki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2014, 07:17   #37
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

matoo do Aso śmiganie ma jakiś tam sens, lecz jeśli autko jest uczciwe i nawet serwisowane poza to nigdy nie będzie kosztować 5 czy 10 tys. od realnej ceny rynkowej.
Większość kupujących szuka okazji a taka nie istnieje.
Dobre autko z faktycznym stanem mechanicznym i licznikiem będzie po prostu drogie nikt za frajer nie odda doinwestowanego autka.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2014, 10:15   #38
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Ja dzwoniłem do ASO bo moj samochód był z polskiego salonu a w ASO od A do Z wszystko mi powiedzieli przy jakim przebiegu co było robione , a serwisowany był do samego końca przez 4 lata.
Ale niestety przy sprowadzonym samochodzie nie ma możliwości sprawdzenia historii w polskim salonie , mało tego - historię mojego samochodu poznałem tylko w ASO w którym był serwisowany. dzwoniąc do bliskiego mi ASO , ci nie znali historii bo u nich nie było serwisowane. Więc jak widaćróżnie to bywa w różnych przypadkach
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2015, 10:51   #39
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Witam czy da się sprawdzić przebieg samochodu z Belgii ? Podobno po numerze Car pass ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Wyczytałem gdzieś że taki numer dostaje się w serwisie?? Chodzi o samochód Saab
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 11:51   #40
masterek
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 30-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 2.2
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja dzwoniłem do ASO bo moj samochód był z polskiego salonu a w ASO od A do Z wszystko mi powiedzieli przy jakim przebiegu co było robione , a serwisowany był do samego końca przez 4 lata.
Ale niestety przy sprowadzonym samochodzie nie ma możliwości sprawdzenia historii w polskim salonie , mało tego - historię mojego samochodu poznałem tylko w ASO w którym był serwisowany. dzwoniąc do bliskiego mi ASO , ci nie znali historii bo u nich nie było serwisowane. Więc jak widaćróżnie to bywa w różnych przypadkach
Mi nie chcą podać żadnych info bez zgody obecnego właściciela auta, a chcę sprawdzić historię przed jego zakupem. Auto krajowe.
masterek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.