Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2016, 20:12   #1
dares15
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: sierpc
Model: kuga
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 24
Domyślnie Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

Witam czy ktos z was programowal kluczyk w kudze i wie jak to krok po kroku zrobic. Ogolnie dzisiaj kluczyk sam z siebie przestal dzialac samochod rozpoznaje go ale ale nie moge go ani otworzyc ani zamknac. Bateria wymienioniona na nowa ale nic to nie dalo


Ostatnio edytowane przez jvc ; 26-10-2016 o 18:02
dares15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2017, 07:59   #2
segram
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-10-2016
Skąd: Laskowice
Model: Kuga
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 19
Domyślnie Odp: Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

Cytat:
Napisał dares15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam czy ktos z was programowal kluczyk w kudze i wie jak to krok po kroku zrobic. Ogolnie dzisiaj kluczyk sam z siebie przestal dzialac samochod rozpoznaje go ale ale nie moge go ani otworzyc ani zamknac. Bateria wymienioniona na nowa ale nic to nie dalo

Podłącze się pod ten temat ponieważ też ma identyczny problem jak kolega Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
segram jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2017, 15:41   #3
dares15
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: sierpc
Model: kuga
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 24
Domyślnie Odp: Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

U mnie pomoglo polozenie kluczyka obok zapasowego zaprogramowal sie sam po 30-40 min
dares15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2017, 20:29   #4
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

Cytat:
Napisał dares15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie pomoglo polozenie kluczyka obok zapasowego zaprogramowal sie sam po 30-40 min
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już dawno nie czytałem zabawniejszego wpisu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego - raczej pomogło rozgrzaniu baterii, wysuszenie wilgoci lub cokolwiek innego niż "leżenie dwóch pilotów obok siebie"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2017, 21:44   #5
dares15
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 16-07-2016
Skąd: sierpc
Model: kuga
Silnik: diesel 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 24
Domyślnie Odp: Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

Bateria była wcześniej zmieniana kluczyk nie był zawilgocony , procedury kodowania kluczyka nie dawały rezultatu mogłem odpalić auto ale otworzyć czy zamknąć w żaden sposób . Zostawiłem kluczyki obok siebie i pomogło
dares15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2017, 22:07   #6
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nie dzialajace otwieranie z kluczyka

Cytat:
Napisał dares15 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Zostawiłem kluczyki obok siebie i pomogło
No i super, że pomogło!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Myślę, że najbardziej pomogła Twoja głęboka wiara, że pomoże...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak wiadomo wiara góry przenosi a co dopiero jakieś tam drobne elektrony z kluczyka do kluczyka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 25-01-2017 o 22:41
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.