Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-04-2019, 08:40   #4141
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Tyre monitor, czy da radę włączyć wizualizacje ciśnienia opon?

Cytat:
Napisał Djonizy Mąż Izy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wyłączyć na stałe auto-stop.
w dieslu nie da się tak ot tego wyłłączyć .
Można zmienić w ustawieniach rodzaj aku ale czy to dobry pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2019, 08:47   #4142
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

A w benzynie da się wyłączyć start-stop na stałe?
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 22:46   #4143
cynik20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2018
Model: MK5
Silnik: 2.0 TDCi 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Mondeo MK5 Dodatki

Cześć wszystkim, od dziś jestem posiadaczem MK5 2.0TDCi 150KM w kombi. Po zakupach, opłaceniu AC, podatku drogowego itp. zostanie mi ok. 4-5 tysięcy złotych, które mogę wydać na autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W moim mam
- Ford Dynamic LED
- SYNC 2 z nawigacją (gada po angielsku)
- Fotele sportowe podgrzewane
- Asystent pasa ruchu
- Aktywny tempomat
- Elektryczna klapa
- System bezkluczykowy
- PowerShift

Ten wydawał mi się najbardziej kompletny z pośród aut, które miałem do wyboru, ale nadal troszkę mi brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wolałem jednak wziąć auto z ledami niż z kamerą, bo kamerę zawsze mogę dołożyć. I tu właśnie pojawia się pytanie. Na co wydać pozostałe pieniądze? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na wstępie zaznaczę, że żaden ze mnie majsterkowicz i wszystkie modyfikacje chciałbym powierzyć komuś kto się zna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rzecz która serio mi się podobała, ale niestety była praktycznie niedostępna w moich widełkach cenowych to elektryka foteli z pamięcią i skóry. O ile tapicerkę wiem, że można zmienić to niestety nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej informacji o tym czy można dołożyć elektrykę foteli z pamięcią. Jeśli tak to ile taki zabieg mniej więcej by kosztował.

Na kamerę musiałbym wyłożyć ok. 2k, Sync 3 ok. 3 do tego zmiana na 180KM za jakieś 200. Nie będę ukrywał, że Sync 3 troszkę mnie odstrasza ceną :/ Fajny bajer, ale z pewnością przeżyję jeśli zamiast tego mógłbym mieć fotele elektryczne. Powiedzcie mi proszę czy moje przybliżone ceny się zgadzają z rzeczywistością i jak to wygląda w 2019 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może macie jakieś sugestie? Wiem, że pewnie jestem upośledzony i powielam wątki, ale nie mogę znaleźć żadnych konkretów (głównie o el. fotelach teraz mówię).

Aha. I czy jest opcja żeby SYNC 2 mówił po polsku? Nie żebym nie rozumiał, ale co mi tam? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z góry dziękuję za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cynik20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 22:58   #4144
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 Dodatki

Szczerze? Zamiast elektrycznych foteli z pamięcią wolałbym Sync 3. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W moim Mk4 mam pełną elektrykę foteli (z pamięcią (dla każdego kluczyka osobna), z podgrzewaniem i wentylowaniem oraz skórą). Z ustawiania fotela czy pamięci korzystałem może 2 razy w ciągu roku, skóra drażni latem, a wentylacja foteli to raczej bajer... Jedyne co mi się w tym wszystkim podoba to pochylanie lusterek przy cofaniu.
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013

Ostatnio edytowane przez radkor ; 20-04-2019 o 23:22
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 23:10   #4145
cynik20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2018
Model: MK5
Silnik: 2.0 TDCi 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 Dodatki

Zależy mi na skórze. 4 latka jednak potrafi wszystko zasyfić a tak skórkę cyk szmatką i nie ma śladu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i jeśli miałbym wymieniać fotele to bym sobie na elektryczne przerobił. Mi się najbardziej podoba odjeżdżanie przy wysiadaniu i wsiadaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i jak już został poruszony temat wentylacji to czy jeśli na konsoli nie mam odpowiednich guzików to czy da się to jakoś rozsądnie ugryźć?
cynik20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 23:20   #4146
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 Dodatki

Wiesz, generalnie wszystko da się zrobić/dołożyć/zmienić. Kwestia pieniędzy jedynie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wymiana przełączników czy wiązek to nie problem.
Jest tutaj sporo forumowych fachowców, którzy na pewno się odezwą i zaoferują swoje usługi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Auto jest jeszcze na gwarancji?
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 23:30   #4147
cynik20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2018
Model: MK5
Silnik: 2.0 TDCi 150KM
Rocznik: 2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 Dodatki

Auto flotowe i wydaje mi się, że już nie, ale mam wykupioną dodatkową (ale obowiązkową przy sprzedaży dla prywatnych klientów) gwarancję komisu na 1 rok. Gwarancja obejmuje wszystkie części nieeksploatacyjne. Dziady kazali mi wyłożyć 500€ na gwarancję cobym im z rękojmią nie wyskoczył jakby coś się stało. Z jednaj strony, jako klient byłem trochę wkurzony, że nie informują o tym na stronie, przy wydawaniu kluczyków do obejrzenia itp., ale dopiero po jeździe próbnej jak już człowiek zmięknie, ale z drugiej strony rozumiem ich działanie jako sprzedawcy. Niech w 1 na 500 coś się stanie to będą w plecy, a tak każą klientom płacić za gwarancję i rączki czyste.
cynik20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2019, 23:33   #4148
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 Dodatki

Z tymi chętnymi, co tak od razu się zgłoszą, to bym uważał.
Ja od dwóch lat szukam fachowca, który zechciałby mi zamontować otwieranie bagażnika za pomocą ruchu nogą i - choć jest to możliwe do wykonania - lasu rąk chętnych nie widzę. :-(
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2019, 09:45   #4149
domadm
ford::advanced
 
Avatar domadm
 
Zarejestrowany: 26-12-2009
Skąd: ze Śląska
Model: Mondeo MK5 Titek Kombi PS
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 282
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Zmiana na 180KM to w moim przypadku było 400 zeta.
Odjeżdżanie i pamięć fotela bardzo sobie chwalę, bo jeździmy na zmianę z żoną i każdy ma swój kluczyk i profil - działa to wyśmienicie (nie mam skóry)
Jakoś nie umiem ogarnąć tego pochylania lusterek.
__________________
== S-Max MK1 FL odbył, Mondeusz MK5 przybył, jest radocha, jest git
domadm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2019, 09:54   #4150
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Sync3 w dwóch tysiącach spokojnie się zmieścisz, zmiana na 180 też obowiązkowa
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.