Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2011, 21:12   #1
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Question odboje spręzyn-amorów tylnego zawieszenia Kombi-czy pasują z mk2?

witam, mam pytanko czy ktos z was wymieniał mzoe w mk3 kombi te gumowe odboje tylnego zawieszenia które pracuja wewnatrz spręzyny?
ja mam jeden urwany ,drugi sie ledwo trzyma i chciałem je wymienić ale...oryginały kosztuja ok 100 zł/sztuka (masakra za kawałek gumy w kształcie bałwanka...)
w podróbkach do mk3 raczej nie występują,ale...do mk1-mk2 jest pełno w cenie 30-40 zł/sztuke
kształtem na oko jak porównuje foty -niczym sie nei róznia a różnica w cenie znaczna!
czy ktos mzoe stosował w mk3 te z mk2 oczywiscie kombi?!

__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2011, 04:13   #2
Ar2rB
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Skąd: Lublin
Model: MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003 FL
Postów: 281
Domyślnie Odp: odboje spręzyn-amorów tylnego zawieszenia Kombi-czy pasują z mk2?

z mk2 powinny pasować. sa też dostępne zamienniki do mk3 (pewnie takie same jak do mk2) w cenie około 30-40 zł. np na alledrogo :-). Oryginały są z jasnej pianki. Zamienniki z gumy. Ja mam te zamienniki właśnie.
Ar2rB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2011, 17:49   #3
kenty74
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-01-2011
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 1
Thumbs up Odp: odboje spręzyn-amorów tylnego zawieszenia Kombi-czy pasują z mk2?

Witam.
Ostatnio chciałem wymienić odboje w moim MK3 kombi -tył ale powaliła mnie cena -98zł/szt.Oczywiście brak zamienników.
Jeśli się komuś przyda ta informacja to zakupiłem w sklepie rolniczym odboje(czarna guma podwójny bałwanek)za 5,35zł/szt.Idealnie pasują do kombi na tył.Nawet otwory mocowania są identyczne.Jedyny minus to to że guma jest twarda.
Polecam
kenty74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.