Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-05-2015, 15:28   #11
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

skoro jesteśmy przy temacie bezpieczników to mam pytanie jak wyglądają te dzyndzle do założenia maty która jest pod bezpiecznikami ponieważ kupiłem auto i nie było ich tam a wkurza mnie jak co jakiś czas sama spada z tych bolców . gdzie mogę je kupić ?lub coś innego by przykręcić to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 20:39   #12
szczur4455
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 10-05-2015
Model: Ford Focus MK2 Lift
Silnik: 1.8 TDCi 115KM
Rocznik: 2009
Postów: 171
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

powinny być takie żółte lub czarne plastikowe koreczki, które zaciska sie aby je zdjąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. możesz coś wykombinować i założyć inne mocowanie. A jak już chcesz mieć oryginał to zapytaj w serwisie lub na szrotach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szczur4455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 21:31   #13
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

yhm no to będę musiał się wybrać na szrot lub w serwisie zapytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślałem że wkręca się coś na te żółte bolce a to takie jak by zaciski poszukam może na allegro tylko nie wiem nawet jak to nazwać hehe
areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 21:40   #14
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

Arek, ja nie mam tej szmatki od zakupu. Nawet nie wiem jak wygląda, zostały tylko żółte kołki. Mój Tatko w C-Maxie wywiercił dziury w nakrętkach od napojów i wcisnął na to żółte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 21:51   #15
areik
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-03-2015
Skąd: Krotoszyn
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratorq TDCi 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 80
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

hehe no to ciekawe Radek ważne ,że działa i praktycznie jest to nie widoczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No coś trzeba będzie wykombinować bo na allegro nie znalazłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a pewnie będą wołali w serwisie i na szrocie jak nie wiadomo jak ważny i cenny element bez którego auto nie może jeździć znając życie to i tak pewnie nie będą tego mieli nigdzie ale wybiorę się za lusterkiem elek zamykanym to się rozejrzę za tym a jak nie to coś się wykombinuje :d
areik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2015, 22:15   #16
pepinucio
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 16-05-2015
Skąd: londyn
Model: fokus
Silnik: 1.8 bęzyna
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

witam,a który to bezpiecznik od kierunków ???

Bump: witam,a który ro beszpiecznik kierunków ?????

Ostatnio edytowane przez pepinucio ; 21-05-2015 o 22:19
pepinucio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2015, 09:20   #17
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

Cytat:
Napisał pepinucio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam,a który to bezpiecznik od kierunków ???

Bump: witam,a który ro beszpiecznik kierunków ?????
wystarczy poczytać instrukcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko napisz jakiego masz focusa mk1 czy innego?

wracając do mojego pytania... jaki jest rodzaj bezpieczników w mk2 w module GEM? mini?
szydel87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2015, 11:49   #18
addeno
ford::amateur
 
Avatar addeno
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-05-2015
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 TDCI 116(KM)
Rocznik: 2012
Postów: 3
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

Cytat:
Napisał szydel87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczy poczytać instrukcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko napisz jakiego masz focusa mk1 czy innego?
Zdaję się, że kolega pyta o mk2 (patrząc na dane profilu). Jeśli nie masz instrukcji, to znajdziesz je tuta [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Podobnie jak przy ubraniach, nie ma nic bardziej kuszącego niż dobranie samochodu do osobowości człowieka. – Giorgio Armani wypożyczalnia aut poznań

Ostatnio edytowane przez addeno ; 09-06-2015 o 13:21
addeno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2015, 11:51   #19
szydel87
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

faktycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie spojrzałem na rocznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masz też na obudowie symbole, który bezpiecznik do czego... a ja chyba będę musiał se poradzić sam...

Ostatnio edytowane przez szydel87 ; 22-05-2015 o 12:02
szydel87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2015, 12:07   #20
dell47
ford::advanced
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 06-05-2013
Skąd: Kraków, Skawina
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.4 80KM, Pb+LPG
Rocznik: 2006
Postów: 377
Domyślnie Odp: gdzie są bezpieczniki ?

mi tez nie działała zapalniczka, pojechałem na stacje benzynową poprosiłem o bezpieczniki, dostałem zestaw, dobrałem o odpowiednim prądzie i wszystko działa... taka filozofia.
dell47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.