Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2014, 20:54   #11
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał Kalik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i maja mniej nalatane
dokładnie na mobile znalazłem 29 sztuk z moimi wymaganiami ( nie mówię o kolorze ) i nie mają więcej nalatane niż w Polsce bo na mobile mają przebiegi od 80 to 170 tysięcy , 2 samochody : 188 oraz 199.
Więc w Polsce również wszystkie mają nalatane 100 - 180 tys...

Nie czepiajmy się szczegółów.

W Polsce jest ich więcej bo mobile de to nie cała europa sprowadzanych aut.

Nie wyliczajmy sobie takich malo ważnych szczegółów.
Jeśli auto będzie pewne i zadbane to niech i ma 250 tys.

ciekawe ile Twoje z 2007 ma nalatane naprawdeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ok nie ważne nie bylo tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał fido Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy a ja mam pytanie tak na przyszłość czy przy zakupie MK IV kupować diesla czy benzynę ? i dlaczego ? oraz jakie te silniki kupować - pojemność, KM itp. które są lepsze ?
Bardzo Cię proszę , możesz użyć mojego wątku jeżeli znajdę samochód i tutaj o tym napiszę. W moim temacie nie piszemy o silnikach bo ja jużwszystko wiem. Znajdz inny temat gdzie to w tytule jest cos o silnikach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://sprowadzanieaut-czeslaw555.bl...wadzonych.html
wszystko jasne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

juri2069 jest offline  
Stary 22-09-2014, 21:02   #12
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ciekawe ile Twoje z 2007 ma nalatane naprawdeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obecnie 196 tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I to na 100% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I nie z 2007, pierwsza rej. 08.01.2008 hehe..

Ps. Wojciech ja to wszystko wiem, tylko jesli sa sprowadzane z zagranicy to czemu sa tansze lub w tej samej cenie niz tam ...

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 22-09-2014 o 21:06
slawek-kali jest offline  
Stary 22-09-2014, 21:32   #13
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Napisał Kalik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesli sa sprowadzane z zagranicy to czemu sa tansze lub w tej samej cenie niz tam ...
Wiesz co ??????? JA TEŻ TEGO NIE WIEM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zawsze pisałem tak jak Ty , Dlaczego ?? nikt tego nie wie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja też kupiłem mk3 za 12700 a wtedy chodziły takie bogate opcje za 13-15 w Niemczech.
Ale kupiłem i się sprawdził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kto to kolego wie , oj tylko ON najwyższy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline  
Stary 23-09-2014, 11:11   #14
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Koledzy !!!!
2011 rok , polski salon , Titanum X , duza navi , conwers , ledy , czujniki , kamera cofania , automat , kombi
przebieg 105 000 od nowosci w polsce w salonie
Właściciel firmy budowlanej bardzo bogaty , pedant , buty woził w kartoniku w bagażniku , auto pewne , z historią , książką serwisową , nowe opony , swiezo po przeglądzie

Czy takie auto jest warte 56 tys ?? plus podatek i AC to prawie 60 wyjdzie. Czy warto za tak pewne auto ?
juri2069 jest offline  
Stary 23-09-2014, 11:45   #15
Pitol321
FCP member
 
Avatar Pitol321
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Essen
Model: VW Arteon Elegance
Silnik: 2.0TDi 200PS DSG
Rocznik: 2021
Postów: 684
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Dzwonisz do ASO z książki i się upewniasz co do napraw i przebiegu.
Jedziesz do innego ASO lub stacji kontroli pojazdów i robisz dokładne oględziny.
Jak wszystko będzie OK, to można brać jeśli naprawdę jest tak dobrze utrzymany.
__________________
Były: Xsara II 2.0HDi 90PS 2000 Focus II 1.6TDCi 109PS 2007 Focus III 1.6TDCi 116PS 2012 Mondeo V 2.0TDCi 180PS 2016 Edge 2.0biTDCi 209PS 2018
Jest: 1. Arteon 2.0TDi 200PS DSG 2021 2. 207CC 1.6THP 156PS 2012.
Pitol321 jest offline  
Stary 23-09-2014, 12:11   #16
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Ale co ja tam zrobie to zrobie. Pytanie czy taki stan z takim rocznikiem i zadbany - czy bardzo nie przepłace , i czy przy takim przebiegu ( zakładając że zadbany) pośmigam śmiało bez większych usterek

Ja to auto kupie od ASO , ten pan oddaje co jakiś czas auto do ASO i bierze nowe , a w tym czasie auto zostaje sprawdzone dogłębnie przez ASO , oczywiście za darmo , zapraszają mnie na jazde i po odbiór. tak to się odbędzie. I oczywiście było serwisowane w tym ASO co będę odbierał......

Jeżeli warto to załatwiam vin i jedziemy z koksem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline  
Stary 23-09-2014, 12:33   #17
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Wdług mnie cena jest nie za wysoka a wręcz atrakcyjna.
latar jest offline  
Stary 23-09-2014, 13:16   #18
Roman_Gie
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-05-2012
Model: Lexus IS300h
Silnik: 2.5
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Czy takie auto jest warte 56 tys ?? plus podatek i AC to prawie 60 wyjdzie. Czy warto za tak pewne auto ?
pewnie, że brać. Skoro właściciel firmy to nie ma żadnej faktury?
Swoją drogą AC w "okazji" byś nie płacił? To tak jakbyś doliczał do każdego auta koszt paliwa, opon, przeglądów. Pomijając fakt, że te 2 oczywiste rzeczy w tym przypadku odpadają.
Roman_Gie jest offline  
Stary 23-09-2014, 13:18   #19
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Nie napisałem że AC bym nie płacił..... Tylko zsumowałem za co wyjdzie 60 tys....
Nie ma faktury bo tego forda akurat nie brał na firmę , ma 4 inne na firmę , a teraz chce kupić mk5 na firmę.
Kupił chyba tego forda z salonu za gotówkę jako używane.

Oczywiście tak mi powiedziano w ASO o tym gościu bo to ich wieloletni klient.
Wszystko jak wiadomo należy sprawdzić przed zakupem co jest prawdą a co nie
juri2069 jest offline  
Stary 23-09-2014, 15:30   #20
Roman_Gie
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-05-2012
Model: Lexus IS300h
Silnik: 2.5
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Pomoc w zakupie mk4 - Wojciech prosi :D

Cytat:
Nie ma faktury bo tego forda akurat nie brał na firmę , ma 4 inne na firmę , a teraz chce kupić mk5 na firmę.
To szkoda bo PCC byś nie płacił. A tak to 1100 PLN wyrzucone w błoto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Roman_Gie jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.