Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-11-2006, 02:04   #1
jaro21
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Postów: 2
Domyślnie fiesta 1.25 zetec kopci

:fcp12
  • Witam wszystkich .
    jestem nowym uzytkownikiem na forum ,niedawno nabylem Forda Fieste 1.25 zetec 1998r ,niestety nie przyjrzalem jej sie dokladnie, po jakims czasie okazalo sie ze mocno kopci po dodaniu mocniej gazu przy okolo 4000 obr/min z rury wydobywa sie bialy dym w ogromnych ilosciach,zapora dymna.podejrzewam ze to pierscienie ale co niektorzy wspominaja tu na forum o lejacych wtryskiwaczach,samochod ma przebieg 130 000 km wiec w/g mnie jescze za szybko na piescienie ale nie wiem co mam sadzic o tym prosze o jakies wskazowki pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje
    jaro[/b]

jaro21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2006, 06:43   #2
JoeMix
ford::professional
 
Avatar JoeMix
 
Zarejestrowany: 07-09-2005
Skąd: Łódź
Model: Fiesta Mk3 Futura
Silnik: 1118ccm 50KM
Rocznik: 1994
Postów: 1,309
Domyślnie

Teraz to sie pojawiło. ... jest wilkootno prawie normalna sprawa, natomiast biały dym swiadczy o paleni raczej płyny chłodniczego niz oleju od któtego dym jest blekitno-niebieski
__________________
podpis usuniety, naruszenie regulaminu paragraf 23 i 24
JoeMix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2006, 22:47   #3
jaro21
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Postów: 2
Domyślnie

moglo byc wczesniej ,tylko wczesniej nie wciskalem tak gazu na postoju,myslalem tez o plynie chlodniczym ale z tego co sie orientuje przy tego typu usterce powinno rowniez pojawic sie babelkowanie w pojemniku z plynem,a tego nie ma ,podejrzewam jeszcze ze to moga byc lejace wtryski ,sprobuje je wymienic moze to jest to ,przychodzi mi do glowy rownierz zuzyta sonda lambda ,
ale dziekuje za zainteresowanie i pomoc ,gdyby jeszcze cos przyszlo do glowy poprosze o jakies informacje dzieki jaro
jaro21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.