Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2015, 18:32   #521
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Tylko Ford Fach.

Szybka i bezproblemowa wymiana obuwia na letnie.


Plus .... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2015, 05:36   #522
ramirez75
ford::beginner
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 23-04-2014
Skąd: Świnoujście
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3 benz.
Rocznik: 2002
Postów: 15
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Panowie usuwanie niewielkich wgniecen bez malowania i szpachlowania oraz usuniecie drobnej ryski wielkosci paznokcia gdzie w Sz-nie?
ramirez75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2015, 19:59   #523
pawloo
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 22-11-2014
Skąd: Szczecin
Model: mondeo mk4 Titanium x
Silnik: 1.6 tdci 115 km
Rocznik: 2013
Postów: 11
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam szanowne grono forumowiczów,mam problem z mondkiem po wymianie kabelka słynnego fioletowego.Auto nie chce opalić gdzie najlepiej oddać fordzika do diagnozy naprawy oczywiście w Szczecinie?.
pawloo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2015, 23:04   #524
PatexKKS
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Witam.
Poszukuję dobrego mechanika/elektronika najlepiej w Stargardzie, ale Szczecin też wchodzi w grę. Polecicie kogoś?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2015, 20:11   #525
sotoran
ford::amateur
 
Avatar sotoran
 
Imię: Sotoran
Zarejestrowany: 23-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Leć do Ford Fach na Bieszczadzką 25... polecam. Parę poważnych usterek usunięto po szybkiej diagnozie, gdy inne warsztaty "móżdżyły" nad rozwiązaniem problemu.
sotoran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2015, 23:57   #526
gipsar
ford::amateur
 
Imię: WOJTEK
Zarejestrowany: 17-11-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: Ford Focus II 2.0 TdCi, Ford Focus III 1,6 TdCi
Silnik: 2,0 Tdci, 1,6 TdCi
Rocznik: 2005 i 2011
Postów: 0
Thumbs down Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Z całym szacunkiem z serwisem z Bieszczadzkiej jestem wyleczony.
Na temat wykonanej usługi nie wypowiadam się gdyż do niej nie doszło.
Wypowiem się na temat potraktowania klienta.Totalna porażka.Z tygodniowym wyprzedzeniem umawiam się na wymianę rozrządu,biorę dzień urlopu w pracy, podstawiam samochód zgodnie z ustaleniami o godz. 8.00 aby w pierwszej kolejności trafił na serwis. Takie były ustalenia telefoniczne gdyż jestem z poza Szczecina. Wracam do serwisu o godzinie 10.00, a auto jak stało tak stoi i czeka nie wiadomo na co. Gość na moje pytanie o zaistniałą sytuację tłumaczył, że to nie on przyjmował zlecenie, o zgrozo poznałem po głosie, że to był ten Pan- kłamczuch. Z usługi zrezygnowałem. A pro po gdybyście chcieli napić się kawy którą proponują wam na stronie internetowej zachwalając swoje usługi to napijecie się wirtualnie chyba, że weźmiecie ze sobą parzoną we własnym domu. Zastanawiam się kto temu niby serwisowi pisze pochlebne komentarze. Wychodzi na to, że sami sobie piszą. Polecam serwis z ulicy Gryfińskiej. Jeszcze raz polecam serwis z ulicy Gryfińskiej. Wiem co piszę gdyż jeszcze w tym samym dniu Panowie z tego serwisu dokonali tego czego Panowie z Bieszczadzkiej nie zdążyli zacząć.
gipsar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2015, 09:17   #527
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To tak od siebie cos powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto rano przyjmowałem ja oczywiścieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale kiedy Pan dzwonił sie umówić nie rozmawiał Pan ze mną to po pierwsze....po drugie jak rano zostawiał Pan samochód mówłem o której będzie do odbioru??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mówiłem i tak by było że do 13 autko by wyjechało.
Nie mamy wpływu na to że mamy taki przerób ze terminy są u Nas odległe i na brak pracy nie możemy nic powiedzieć w przeciwieństwie do warsztatu z Gryfińskiej...bo skoro przyjęli Pana z ulicy oznacza to że nie mają robotyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U Nas jest informacja na tablicy, którą Panu pokazałem informująca że "GODZINA PRZYJĘCIA POJAZDU DO WARSZTATU NIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ROPOCZECIEM PRAC PRZY JEGO NAPRAWIE" i to tez Panu przekazałem.
Auto miało być gotowe na 13 i tak by było gdyby nie pana zachowanie- a pytałem czy Pan czeka czy zostawia auto i co jaka była odpowiedź?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Co do kawy pisze Pan bzdury bo kawa jest herbata jest....no ciastek zabrakło....ale skoro Pan czekał że przyniosę ja Panu podając na tacy...no to sorry....kazdy z klientów robi sobie sam, ale jeśli kiedys zdarzy sie taka sytuacja że jakimś cudem sie Pan u Nas zjawi....to uroczyście oświadczam tu przy wszytskich...że będzie czekał czerwony dywan posypany płatkami kwiatów będzie lampka najlepszego szampana na powitanie a kawę będa serwować najlepsi baryści Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I prosze nie obrażać warsztatu i mojej osoby....bo po tym co Pan napisał...sam Pan jesteś "kłamczuch".


Auto miało być gotowe do 13.00 i by było gdyby nie zostało zabrane przez Pana......

i tyle w temacie z naszej strony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 23-05-2015 o 09:26 Powód: regulamin pkt 7 cytowanie
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2015, 16:15   #528
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

gipsar a kawy się napiłeś przy ulicy gryfińskiej podczas oglądania TV w ich poczekalni?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________


"Starość zaczyna się wtedy kiedy wartość świeczek przewyższa wartość tortu"

Ostatnio edytowane przez mad ; 23-05-2015 o 16:19
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2015, 16:58   #529
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Pewnie co najwyżej się pobrudził bo syf tam nieprzeciętny.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2015, 20:18   #530
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Mało powiedziane.


Zatrzymali się w epoce naprawy żuka lub nysy w latach '80

Kawa to najbliżej jest ale w pizzerii OK.
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.