Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubuska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-09-2016, 19:11   #11
kolorowypl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-12-2012
Skąd: z Polski
Model: Ford Mondeo/Opel Astra
Silnik: 2.2 175 km/ 1.4T 140 km
Rocznik: 2009/2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Cytat:
Napisał sseebbaa1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam!

Do tej pory używałem takiego prostego komunikującego się przez Bluetooth, za niecałe 30 zł.
Parę dni temu dzięki niemu i darmowemu programowi Torque na smartfona udało mi się w S-Maxie wykasować błąd, kiedy już poprawnie podłączyłem jedną wtyczkę (ona powodowała checka).

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Idealnie wstrzeliłeś się ze swoim pytaniem, bo akurat wczoraj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. odebrałem przesyłkę z lepszą wersją ELM-a na kablu.
Niestety jeszcze nawet nie zainstalowałem na laptopie dostarczonego programu i nie wiem jak to działa. Nie mam też z tym żadnego doświadczenia.
Jak sobie życzysz możemy potestować na Twoim aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To taki ELM:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


że ja gdzieś na forum pominałem Ciebie seba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i kupiłem własnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ehh
obecnie korzystam z ForScan i dopiero poznaje co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale zapraszam chetnych

kolorowypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2016, 19:41   #12
sseebbaa1
ford::advanced
 
Avatar sseebbaa1
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Gorzów
Model: Mondeo ST220 / S-Max mk2 / Volvo C70 2.5T
Silnik: 3.0 V6 265 KM / 2.0TDCi 150KM (chip 200 KM) PowerShift
Rocznik: 2005.11 / 2015.07
Postów: 310
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Ostatnio jak rozmawialiśmy i mi mówiłeś, że kupiłeś ELMa, to już nawet nie wspominałem o swoim urządzeniu żeby Cię nie denerwować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(skoro i tak już wydałeś kasę)

Pozdrawiam!
sseebbaa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2016, 19:50   #13
kolorowypl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-12-2012
Skąd: z Polski
Model: Ford Mondeo/Opel Astra
Silnik: 2.2 175 km/ 1.4T 140 km
Rocznik: 2009/2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

chciałeś ukryć osz Ty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolorowypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2016, 20:06   #14
sseebbaa1
ford::advanced
 
Avatar sseebbaa1
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Gorzów
Model: Mondeo ST220 / S-Max mk2 / Volvo C70 2.5T
Silnik: 3.0 V6 265 KM / 2.0TDCi 150KM (chip 200 KM) PowerShift
Rocznik: 2005.11 / 2015.07
Postów: 310
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

No właśnie nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wcześniej nie wiedziałem, że potrzebujesz, a gdy rozmawialiśmy to mówiłeś, że już go masz, więc już nie było sensu proponować mojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A udało się coś ciekawego zdiagnozować dzięki ELM-owi?
sseebbaa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2016, 20:18   #15
kolorowypl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-12-2012
Skąd: z Polski
Model: Ford Mondeo/Opel Astra
Silnik: 2.2 175 km/ 1.4T 140 km
Rocznik: 2009/2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

taa termostat który jeszcze nie został wymieniony plus czujnik abs-u tył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to tak wstępnie , muszę jeszcze poczytać co i jak aby nie pozbyc się nie wiadomo czego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolorowypl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2016, 11:23   #16
szymonkowal92
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Posiadam dwa elmy, jeden przerobiony pod starsze samochody. Drezdenko
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2016, 12:41   #17
shadow187
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-01-2015
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI C9DC
Rocznik: 2001
Postów: 129
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Cytat:
Napisał szymonkowal92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Posiadam dwa elmy, jeden przerobiony pod starsze samochody. Drezdenko
Dobrze wiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
shadow187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 14:41   #18
Dombek
FCP member
 
Avatar Dombek
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 09-03-2012
Skąd: Strzelce Krajeńskie
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 504
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Cytat:
Napisał sseebbaa1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam!

Do tej pory używałem takiego prostego komunikującego się przez Bluetooth, za niecałe 30 zł.
Sebastian a miałeś możliwość podłączenia go do jakiegoś diesla? I czy próbowałeś go połączyć z Forscanem? Pytam bo szukam czegoś na BT lub Wi-Fi bo mam Forscana Lite na telefonie i tablecie i chciałbym sprawdzić jak to działa. Z tego co też wiem to to że z tymi interfejsami jest mała loteria w przypadku TDDI jednemu działa a innemu nie. Na kablu nie ma problemu ja mam taki
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] I podłączyłem na nim już masę fordów i tak myślę ze skoro na kablu działa to taki sam będzie działał na BT [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Im wolniej jedziesz tym dłużej na Ciebie patrzą
Dombek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 17:15   #19
sseebbaa1
ford::advanced
 
Avatar sseebbaa1
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 20-05-2012
Skąd: Gorzów
Model: Mondeo ST220 / S-Max mk2 / Volvo C70 2.5T
Silnik: 3.0 V6 265 KM / 2.0TDCi 150KM (chip 200 KM) PowerShift
Rocznik: 2005.11 / 2015.07
Postów: 310
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Jak będziesz w Gorzowie, to puść mi SMSa i się spotkamy. Wtedy sam zobaczysz czy ten ELM na Bluetootha działa. Wożę go cały czas w eSTeku, więc będę miał go pod ręką.
__________________
Moje Mondeo ST220 i jego ulepszenia - obecnie 265 KM
sseebbaa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2017, 17:24   #20
Dombek
FCP member
 
Avatar Dombek
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 09-03-2012
Skąd: Strzelce Krajeńskie
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 504
Domyślnie Odp: Kto ma Elm'a ?

Ok będę pamiętał. Dzięki za info.
__________________
Im wolniej jedziesz tym dłużej na Ciebie patrzą
Dombek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.