Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2017, 20:51   #61
Meran
ford::average
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 11-01-2017
Skąd: Przyszowice
Model: Mondeo mk-5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 88
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Cytat:
Napisał adamon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie macie liczniki z różnym softem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlatego jeden ma tą opcję a drugi nie,
Przerabiałem to swego czasu
Proponuję wymianę na poliftowy i będzie wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymianę licznika? Tzn na jaki? Ten co świeci na czerwono? Podejdzie bez przeróbek??? I co, wtedy będzie ta opcja którą tu kolega opisywał, czyli słynny brzęczekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Meran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 14:17   #62
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Cytat:
Napisał Meran Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymianę licznika? Tzn na jaki? Ten co świeci na czerwono? Podejdzie bez przeróbek??? I co, wtedy będzie ta opcja którą tu kolega opisywał, czyli słynny brzęczekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie dużo więcej opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wchodzi bez przeróbek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 14:37   #63
Meran
ford::average
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 11-01-2017
Skąd: Przyszowice
Model: Mondeo mk-5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 88
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Cytat:
Napisał adamon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będzie dużo więcej opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wchodzi bez przeróbek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmm.. toś mi chłopie klina zabił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic tylko zmieniać. Muszę poszukać ile taka zabawa kosztuje. Mam się czymś kierować? Czy po prostu szukać radia poliftowego?
Meran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 15:49   #64
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Radia ???
Ja akurat kupiłem zegary za 49 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu masz cały opis i ludzi którzy ci to zrobią, jak sam się nie czujesz na siłach:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

O masz blisko do Tadeusza @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 16:03   #65
Meran
ford::average
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 11-01-2017
Skąd: Przyszowice
Model: Mondeo mk-5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 88
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Nie wiem czemu napisałem radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może dlatego że radio też szukam żeby zmienić. Dziękuję za poradę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
choć po przeczytaniu kilku stron tego tematu widzę że muszę też wymienić kluczyki???

Ostatnio edytowane przez Meran ; 14-02-2017 o 16:09
Meran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 16:12   #66
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Nie nie musisz wymienić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do zaprogramowania immo są potrzebne dwa kluczyki i żeby nie był jeden z nich klon - u mnie tak było dlatego zmieniłem kluczyk.
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2017, 16:19   #67
Meran
ford::average
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 11-01-2017
Skąd: Przyszowice
Model: Mondeo mk-5
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 88
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Aha, dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Meran jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2017, 21:31   #68
glajder
ford::beginner
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 23-02-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 46
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Witam.
pytanie mam o te interfejsy viakena bezprzewodowe. Lepiej Bluetooth czy wifi? Telefon po Bluetooth już mi z radiem się łączy a chciałbym taki podglad sobie robić. Czy mi się gryźć nie bedą. Zastanawiałem się jeszcze nad tym vscan md136? Czy warto?
Na teraz to potrzebuje zaktywować moduł parkowania i podglad parametrów w czasie jazdy.
__________________
Pozdrawiam, Szymon
Modyfikacje: PAM, Convers+ by Orion
glajder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2017, 17:30   #69
HydraBlaze
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 10-12-2016
Skąd: Łowicz
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2013
Postów: 2
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Witam
Właśnie kupiłem vscan stn1170 elm327 v3 wifi
mam wielki problem z połączeniem się z tym urządzeniem
ktoś wie jak to zrobić?
HydraBlaze jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2017, 19:59   #70
Consul72
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-12-2011
Skąd: Śląsk
Model: Focus mk1, mk2 kombi, Consul
Silnik: 1.8 TDCI, 2.0 TDCI, 2.8V6
Rocznik: 2001, 2010, 1972
Postów: 14
Domyślnie Odp: Interfejs diagnostyczny OBD2 - czy warto?

Cytat:
Napisał glajder Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
pytanie mam o te interfejsy viakena bezprzewodowe. Lepiej Bluetooth czy wifi? Telefon po Bluetooth już mi z radiem się łączy a chciałbym taki podglad sobie robić. Czy mi się gryźć nie bedą. Zastanawiałem się jeszcze nad tym vscan md136? Czy warto?
Na teraz to potrzebuje zaktywować moduł parkowania i podglad parametrów w czasie jazdy.
co kupiłeś i jak działa?
__________________
...cóż ponad gaźnik...
Consul72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diagnostyka , interfejs , interfejs diagnostyczny , komputer



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.