Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-03-2017, 21:04   #11
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: sync 3 pl - 2017 w focus

Cytat:
Napisał jacusslavus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki za info, muszę to skumać...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli system androida ma wpływ.
Kluczowy, bo tak naprawdę to jest właśnie system Android z Twojego smartfona, to nie jest jako tako wbudowane w Sync3.

mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2017, 21:43   #12
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,352
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Myślałem że wystarczająco wytłumaczyłem w czym problem. Musisz mi wybaczyć jeśli nie było to za łatwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz za stary system w telefonie. Obstawiam że jeśli jest to tani telefon z biedronki to nie będę polecał kombinowania żeby go podnieść do nowszej wersji. Samochód nie jest winny że nie obsługuje Twoich aplikacji tylko przestarzały system na telefonie. Rozwiązaniem będzie wymiana telefonu na nowszy model.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2017, 11:22   #13
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Wielkie dzięki zatem.
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2018, 15:08   #14
majsel
ford::beginner
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 26-07-2014
Model: focus mk2 fl
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

podepnę się pod temat - odebrałem swojego mondeła w grudniu z salonu. sync wykrył mój telefon. elegancko wykrył też spotify w aplikacjach.
na telefonie żony również. działało bezproblemowo.
był jakiś problem z alarmem, więc w serwisie zrestartowali system i radio też :/
od tamtej pory sync nie znajduje mi żadnych aplikacji.
ładnie łączy się z bluetoothem, z android app po kablu również (tu spotify działa).
ale po bluetooth nie znajduje żadnej appki. nic.
można odpalić muzę przez audio/wybierz źródło/ bluetooth telefon ale przecież nie o to chodzi.

co robić?
majsel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2018, 13:30   #15
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

odinstalować spotify i zainstalować wersje z początku stycznia max do 16 powyżej już nie będzie sie pokazywać bo zakończyli wsparcie
np Spotify Music 8.4.36.321 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i wyłączyć aktualizacje w sklepie
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2018, 17:46   #16
kit34
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-10-2011
Model: v50
Silnik: 2.o
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Podepne się również, sync 3, telefon z androidem 8.0, powiedzcie jak podłączyć telefon żeby na ekranie widzieć Google maps? Niestety ale wbudowana nawigacja Forda słabo się sprawdza.
kit34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2018, 19:10   #17
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Moim zdaniem nawigacja Forda jest niezła. Oczywiście są też lepsze. Do rzeczy musisz w fonie wgrać android auto. Jak grasz w ustawieniach Sync3 znajdź android auto i włącz. Teraz podłącz fona i powinno ci automatycznie wyświetlić się aa w tym google maps, Waze.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2022, 13:00   #18
krakersik
ford::advanced
 
Imię: TOMASZ
Zarejestrowany: 02-09-2014
Skąd: MALBORK GMB
Model: FF3 FL
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 260
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Witam, zaktualizowałem syns w focusie i teraz jest problem z nawigacją. Po podłączeniu tel samsung galaxy a21 nie może inicjować android auto. Inny tel działa bez problemu. Przed aktualizacją wszystko działało jak należy. Android auto w tel aktualne (te z niebieską strzałką w górę). Podpowie ktoś coś ?
krakersik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2022, 21:51   #19
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,329
Domyślnie Odp: sync 3 pl nie wykrywa żadnych innych aplikacji jakie mam na tym telefonie

Cytat:
Napisał krakersik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[…]Podpowie ktoś coś ?
reset telefonu podpowiadam

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.