Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2010, 19:38   #1
erwin.dk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2010
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 LPG
Rocznik: 1993
Postów: 2
Domyślnie Parownik BRC czy może być uszkodzony, zużyty??

Witam. Mam nastepujący problem brak ogrzewania w samochodzie. Ford mondeo 93r 1.8 +lpg BRC Just. Autko przejechało 150tys na gazie w okresie 4 lat od jakigos czasu mam problem z ogrzewaniem autko grzeje w środku ale słabym ciepełkiem. Zostało juz wymienione w autku chłodnica, termostat x2, pompa wodna, przeczyszczona nagrzewnica, wymieniony korek ze zbiornika wyrównawczego, zostało to wymienione w ostatnich 5 dniach, i autko dalej nie grzeje. Po odłączeniu przewodów od parownika i połączeniu ich razem na benzynie autko grzeje aż miło. Po zamontowaniu ich z powrotem do parownika tragedia dmucha letnim powietrzem. Spalanie autka w normie 10,5-11,5, Po odpaleniu autka z rana i przerzuceniu od razu na gaz parownik zamarza i po pewnym czasie autko gaśnie,(wcześniej przy -10 w zimę nie było takich objaw), jak go rozgrzeje na benzynie i przełącze na gaz nie marznie ale nie mam ogrzewania.Czy mogło sie coś w tym parowniku zapchać czy poprostu sie zużył?? Może ktoś miał podobny problem??

erwin.dk jest offline  
Stary 09-01-2010, 20:45   #2
artur1234
ford::advanced
 
Avatar artur1234
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 25-11-2008
Skąd: Łęczna-Lublin
Model: mondeo mk1
Silnik: 1600 Pb+Lpg
Rocznik: 1994
Postów: 332
Domyślnie Odp: Parownik BRC czy może być uszkodzony, zużyty??

Jak dla mnie to temat nie do tego dzialu poniewaz istnieje taki dzial jak "LPG"
a przyczyn moze byc sporo przedewszytkim zly obieg wody lub zajechana nagrzewnica

P.S dwa takie same tematy otworzyles..
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec????????
artur1234 jest offline  
Zamknięty Temat


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.