Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-06-2004, 20:59   #31
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Dzis po okolo 5h przerwy odpalilem Fusiona i przejechalem nim moze 10 metrow zeby wstawic na wjazd pod dom i znowu wlaczyl mi sie wiatrak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Pracowal przez niecale 2 minuty. Jade w poniedzialek do serwisu zeby usuneli stuki dochadzace gdzies z tylu, to powiem im o wiatraku. Ciekawe co tam sie dzieje. Chyba nie jest to normalne.

__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2004, 11:06   #32
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Stuki usuniete. Wyregulowali klape i siedzenia z tylu. Jak przyjemnie sie teraz jezdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do wiatraka to wszystko sprawdzili i powiedzieli, ze jest ok.
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2004, 21:07   #33
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie Klima...

Bylem w salonie Forda w Berlinie. Przyjeli mnie bardzo milo. Samochod obejrzeli, ale powiedzieli, ze te halasy z klimy to normalka. Koles powiedzial, ze to zalacza i wylacza sie kompresor. Wedle jego informacji ma on okolo 21 KW!!!, wiec powiedzial, ze podczas jazdy z w miare stala predkoscia moze byc odczuwalna chwilowa strata mocy... Inna uwaga do odglosow z klimy - jest ona glownie zauwazalna w Niemczech!!! Dlaczego? W Polsce oprocz wiatru caly czas dochodza jakies odglosy z nawierzchni, co metr, to inny typ asfaltu, o dziurach i koleinach nie wspominajac!!! W Niemczech, na autostradzie slychac tylko szum wiatru i odglosy z silnika - musze nawet sciszac radio bo nic juz go nie zaglusza - moja zonka tez to zauwazyla.

Jak beda jeszcze jakies wieksze problemy (oby nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), to na pewno pojade do serwisu w niemczech, bo potwierdzili, ze obowiazuje pelna gwarancja - wtedy opisze wrazenia.

PS. Jak ktos chcialby potestowac jakiegos Forda, polecam salony w Niemczech. Ja testowalem Fusiona - dostalem go na 4 godziny z pelnym bakiem bez zadnych problemow i pytan (wystarczyl paszport!) - byl to Fusion Elegance z silniczkiem 1,6...
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2004, 11:43   #34
alacak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2004
Skąd: Gryfino
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

AvE!

Ja mam do najbliższej niemieckiej stacji 25km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli dobrze zrozumiałem, w razie czego spoko mogę do nich jechać z usterkami?
U nas gwarancja 2 lata, u nich chyba 3 - honorowane będą nasze 2 lata?
Czy pierwszy przegląd u nich też po roku/20.000km?
Przy okazji - jak widzę, niektóre osoby jeżdżą na jakieś dodatkowe przeglądy po ~1500 km - to kolejny bonus od dealera, czy sami finansujecie?
No! To się trochę popytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
alacak
__________________
Pozdrawiam - alacak
alacak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2004, 19:39   #35
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie

Nie pytalem o czas gwarancji, ale jesli w niemczech honoruja 3 lata, to spokojnie mozna sie tam udac, jak u nas sie skonczy - w Niemczech zasadniczo liczy sie data zakupu (wez kopie faktury), a nie jakies "glupie" papiery... Jednak, jesli w ksiazce serwisowej jest 20 tys. to lepiej sie tego trzymac, bo jakbys musial jechac w razie awarii do serwisu w Polsce, to ci powiedza, ze nie dotrzymales warunkow gwarancji... :sad:

W kazdym razie powiedziano mi, ze wszelkie usterki w ramach gwarancji beda usuniete rowniez w salonach w Niemczech.

Co do "przegladu" na ~1500 km, to nie mozna tego tak nazwac (przynajmniej w moim przypadku). Po prostu wymienili olej i filtr. Zaplacic musisz za olej i filtr, za sama wymiane nie.

To tyle moich wypocin... Pozdro
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2004, 19:48   #36
+RAFAŁ+
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 21-03-2004
Skąd: Rzeszów
Model: szukam
Silnik: benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 225
Domyślnie

Zauwazylem dzis kolejna drobna usterke :sad: Tylnia szyba od strony pasazera sama opada tworzac malutka szparke. Najgorsze jest to ze zauwazylem to podczas mycia samochodu. W srodku mala powodz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znowu wycieczka do serwisu
__________________
Focus 1.6
Fusion 1.4 ST80 FX gold deep navy '04
Fusion 1.4 '07
300C V6 3.0 CRD
+RAFAŁ+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2004, 10:30   #37
slawek400
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

W moim FF zauwałem, że przy otwieraniu drzwi tylnych po stronie kierowcy ocierają się one o drzwi przednie. Pojechałem do serwisu i właśnie to naprawiają (regulują). Mają też zrobić zaprawki. Nie podoba mi się to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawek400 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2004, 13:08   #38
slawek400
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

Naprawili te drzwi nader sprawnie, wyregulowali, zaprawka (niewidoczna). Przeprosili i na dodatek wyszorowali autko na błysk. Może im wybaczę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawek400 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2004, 18:30   #39
synaps
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-05-2004
Postów: 1
Domyślnie

Po przejechaniu 2000 km na razie nic się nie dzieje. Niezły samochód. Poprzednio miałem Corollę. Tego teraz "lubię" nie mniej.

Pozdrawiam
synaps jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2004, 08:21   #40
asik
ford::amateur
 
Imię: karol
Zarejestrowany: 30-06-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.6 FDuratec
Rocznik: 2004
Postów: 3
Domyślnie

u mnie ( 1,6 gold 3200 tkm) cos trzeszczy w tylnych prawych drzwiach i nie wiem co to jest. Natomiast od poczatku podczas pokonywania zakretów na wszystkich szybkosciach huczy w przednich kołach. Serwis powiedział że to wina opon, w co nie wierzę.Hałas typowy dla zuzytych łożysk.( opony Good Year). Czy może Ktos tez ma cos podobnego?pozdrawiam
asik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.