Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-11-2016, 06:37   #21
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Nie zdarza się temu co nic nie robi.
Poza tym zrobili w ramach gwarancji bez gadania. Czy dobrze,że tak się stało? Oczywiście,że nie bo nie powinno ale wszędzie pracują tylko ludzie.

Kilka lat temu chłopakowi z MKP znany Pan Tomasz koła nie przykręcił i mu odpadło.
Takie rzeczy się zdarzają.

Mnie bardziej interesuje od tych niezadowolonych ilu jest zadowolonych. Ja uważam,że wielu ale tu nie napiszą bo z reguły na forum piszą tylko Ci pierwsi.

Robiłem tam auto wiele razy i prócz przeciągającego się czasu naprawy nie spaprali mnie nic. Ceny z kosmosu za części (choć nie zawsze) ale tak jest w każdym ASO.

Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 10:26   #22
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,984
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ceny z kosmosu za części (choć nie zawsze) ale tak jest w każdym ASO.
Marku ale to nie ASO ustala ceny części tylko Ford Polska , gdzie kolwiek w Polsce zadzwonisz i zapytasz się o to samą część usłyszysz tako samą cenę detaliczną.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 13:13   #23
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Thumbs up Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robiłem tam auto wiele razy i prócz przeciągającego się czasu naprawy nie spaprali mnie nic. Ceny z kosmosu za części (choć nie zawsze) ale tak jest w każdym ASO.
Mam doświadczenia zarówno z Germazem (większe) i Pol-motors (mniejsze). Raczej nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości napraw itp.

Ceny to inna sprawa, ale jak już jadę do ASO, to liczę się z większymi wydatkami niż przy wizycie w szopie pana Zenka czy tzw. serwisie nieautoryzowanym. Inna sprawa, że dla aut po gwarancji ofertę ASO wymiany oleju + sprawdzenie auta (Motorcraft Serwis za 279 zł) uważam za godną uwagi.
Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 18:13   #24
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ceny z kosmosu za części (choć nie zawsze) ale tak jest w każdym ASO.
Cytat:
Marku ale to nie ASO ustala ceny części tylko Ford Polska , gdzie kolwiek w Polsce zadzwonisz i zapytasz się o to samą część usłyszysz tako samą cenę
Wiem o tym dlatego napisałem j.w.
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2016, 08:14   #25
gerwazos
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Witam, w latach 2009-2016 jezdzilem focusem mk2 z 2006 roku i zawsze serwisowalem w pol-motors. Niestety przy przebiegu 200.000 skonczyla sie dwumasa (co oczywiscie nie jest powiazane z uslugami serwisu) ale przy okazji jej wymiany w warsztacie YZZY serwis przy ulicy kępińskiej poprosilem o diagnoze kondycji auta. Okazalo sie ze z dwoch wtrysków leje sie na potęgę i pada juz pompa paliwa z ktorej łuszczyly sie opilki zatykajace wtryski. Panowie wyjeli tez filtr paliwa ktory wymienialem w pol-motors zgodnie z zaleceniami producenta i powiedzieli ze byl tak zawalony sadzą i nie wiadomo czym, ze watpliwe jest aby kiedykolwiek byl w tym aucie wymieniany. Auto oddalem na szrot i nabralem wątpliwości co do jakosci serwisu... ale oczywiscie za rękę nikogo nie złapałem i daleki jestem od wydawania osądów bezpodstawnie. Wczoraj bylem w polmotors znowu, wykonac przegląd przed zakupem uzywanego focusa mk3 z 2011 roku-i taki mam jeden komentarz, zawsze warto porownac ceny miedzy polmotors a germazem-zakres takiego przegladu byl taki sam w obu miejscach, z kontrola lakieru i podpieciem pod komputer wlacznie ale w polmotors zaplacilem o rowne 100zl mniej. Mam tez rodzine w zielonej gorze i czesto robilem focusa w germazie wlasnie tam-i bylo zawsze taniej o te 100-200zl niz we wroclawiu. Moze bez sensu specjalnie tam jezdzic na serwis, ale byc moze takie porownanie pomogloby w negocjacji cen tutaj? Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2016, 14:56   #26
Vercynogetorix
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX; Focus MK1, Forester SF
Silnik: 2.0 TDCi; 1,6 Duratec; 2.0 S-Turbo
Rocznik: 2006
Postów: 104
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Ja robiłem w Pol-Motors parę rzeczy w s-maxie i parę w focusie (wcześniej);

Jestem zadowolony, ale ceny są potwornie wysokie, natomiast są usługi które są atrakcyjne, np w ramach motorcraft wymiana oleju i filtrów 249PLN, moim zdaniem taniej nie będzie.

Inna kwestia to nachalny upselling (jak ktoś nie wie co to, to taka akcja że przychodzisz do sklepu po podpaski dla żony, a wychodzisz z nową terenówką, łódką, zestawem wędek i przyczepką żeby to wszystko wozić.

Bo jak nie może się Pan z żoną zabawić, to może chociaż na ryby Pan pojedzie?
Vercynogetorix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2017, 10:43   #27
cristo84
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pol-Motors Wrocław-UWAŻAJCIE!!!

Niestety musze wystawic slaba opinie serwisowi Ford Polmotors Wroclaw.
Przez 6 tygodni nie mogli poradzic sobie z awaria modulu PCM w 6 miesiecznym fordzie.
Auto dostali na lawecie. Po 2 tygodniach oddali i jeszcze tego samego dnia wystapila ta sama awaria i znowu laweta. Tym razem diagnozowali auto kolejne 4 tygodnie mimo codziennego kontaktu z mojej strony, wizyt i ponaglania.
Po lacznie 6 tygodniach "naprawiania" doszli do tego ze jeden przewod byl jak to powiedzieli "naderwany" i zrzucili wine na fabryke.
Po kilku dniach od oddania auta okazalo sie ze pompka od spryskiwaczy nie dziala. Stracilem kompletnie zaufanie do nich i naprawilem to w Germazie.
Ogolnie gdyby auto nie bylo na gwarancji to pewnie po pierwszym dniu diagnozowania dostalbym telefon ze nowy PCM potrzebny za ktory skasowaliby mnie kilka tys zl, a tak tlumaczyli tygodniami ze jeszcze nie ma zgody centrali Forda na nowy PCM z gwarancji i ze musza probowac naprawic istniejacy- zwykle sknerstwo, ale tez niepowazne traktowanie klienta i wystawianie na dlugie oczekiwanie. Poza tym co to za autoryzowani fachowcy ktorzy potrzebuja 6 tygodni na zdiagnozowanie naderwanego kabelka o ile to bylo rzeczywista przyczyna tej awarii, bo po doswiadczeniach z polmotorsem watpie juz w kazde ich slowo.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.