Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2011, 23:09   #1
tomek1051
 
Postów: n/a
Domyślnie Bardzo prosze o opinie

Witam.Bardzo prosze o opinie na temat tego modelu http://otomoto.pl/ford-mondeo-turbo-...C20719565.html Dziwne jest troche dla mnie,ze to auto jest w dieslu do tego z klima i to za takie pieniadze. Wczesniej mialem golfa 3 w benzynie oraz vento w tdi-ku. Ten drugi odpalal nawet w -30 stopni zima co mnie bardzo zdziwilo. Zreszta z tym pierwszym tez nie bylo problemow ale wiadomo -kazdy twierdzi,ze ropniak ma gorzej.Umowilem sie na ogledziny w sobote i teraz mam dylemat czy brac czy nie brac.Jest mozliwosc sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej,wiec pomimo iz niebardzo znam sie na samochodach to jesli przejdzie pomyslnie przeglad to powinien troche pojezdzic.Wiadomo auto ma swoje lata i napewno cos tam trzeba bedzie wymienic.Z tego co uslyszalem w rozmowie to klima jest sprawna,zero korozji aku na gwarancji. Jesli ktos posiada taki model to bardzo prosze zeby sie wypowiedzial.Kupilbym ponownie golfa lub vento ale wedlug mnie to byly dosc awaryjne samochody i chcialbym sprobowac cos innego.Zreszta kusi mnie ta klima a za ten sam rocznik w dieslu bym musial dolozyc z 1500 i to bez klimatyzacji. Za jakiekolwiek odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2011, 08:04   #2
marek_s1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Zgierz
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 8
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

A co tu dziwnego,
auto ma 16 lat, powypadkową przeszłość.
Bez rdzy? To aż niemozliwe.

Przebiegu nie ma. Pewnie z 300 kkm.

Ja bym nie brał, bo jak się coś popsuje to koszt naprawy przekroczy np. 30%wartości samochodu.

No chyba, że z pełym bakiem, ubezpieczeniem conajmniej na pół roku, zimówkami, dywanikami itp.

Lepsza propozycja to np.:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez marek_s1 ; 23-09-2011 o 09:39
marek_s1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2011, 08:16   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

Patrząc na fotki wygląda ładnie wiadomo trzeba zobaczyć na żywo, co i jak auto ma swoje lata.
Widać też, że auto przyszykowane do sprzedaży, bo silniczek jest za czysty jak na swój wiek wiec przyjrzy się dokładnie czy gdzieś się nie poci itd.
Zastanawia mnie, że serwisowane w ASO te auta już w serwisie się nie pojawiają no chyba, że jakiś maniak, ale to sprawdzisz po książce serwisowej.
Pytanie za 100 punktów ile ma o autko przelatane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2011, 17:53   #4
darrally
ford::average
 
Avatar darrally
 
Zarejestrowany: 31-07-2005
Skąd: Mikołów
Model: MONDEO KOMBI TITANIUM X
Silnik: 2.5T 246KM/386Nm mod by heko
Rocznik: 2008
Postów: 59
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

Cytat:
Napisał marek_s1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co tu dziwnego,
auto ma 16 lat, powypadkową przeszłość.
Bez rdzy? To aż niemozliwe.

Przebiegu nie ma. Pewnie z 300 kkm.

Ja bym nie brał, bo jak się coś popsuje to koszt naprawy przekroczy np. 30%wartości samochodu.

No chyba, że z pełym bakiem, ubezpieczeniem conajmniej na pół roku, zimówkami, dywanikami itp.

Lepsza propozycja to np.:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wybitnym znawcą nie jestem, ale jeśli bezwypadkowy to dlaczego klapka airbagu ma inny odcień???
darrally jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2011, 07:51   #5
gloraf
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 28-06-2011
Skąd: CBR
Model: Ford Focus Mk3
Silnik: 1,6 TDCI (85kW/115 KM)
Rocznik: 2014
Postów: 35
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

Cytat:
Napisał tomek1051 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.Bardzo prosze o opinie na temat tego modelu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Dziwne jest troche dla mnie,ze to auto jest w dieslu do tego z klima i to za takie pieniadze. Wczesniej mialem golfa 3 w benzynie oraz vento w tdi-ku. Ten drugi odpalal nawet w -30 stopni zima co mnie bardzo zdziwilo. Zreszta z tym pierwszym tez nie bylo problemow ale wiadomo -kazdy twierdzi,ze ropniak ma gorzej.Umowilem sie na ogledziny w sobote i teraz mam dylemat czy brac czy nie brac.Jest mozliwosc sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej,wiec pomimo iz niebardzo znam sie na samochodach to jesli przejdzie pomyslnie przeglad to powinien troche pojezdzic.Wiadomo auto ma swoje lata i napewno cos tam trzeba bedzie wymienic.Z tego co uslyszalem w rozmowie to klima jest sprawna,zero korozji aku na gwarancji. Jesli ktos posiada taki model to bardzo prosze zeby sie wypowiedzial.Kupilbym ponownie golfa lub vento ale wedlug mnie to byly dosc awaryjne samochody i chcialbym sprobowac cos innego.Zreszta kusi mnie ta klima a za ten sam rocznik w dieslu bym musial dolozyc z 1500 i to bez klimatyzacji. Za jakiekolwiek odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam.
Kolego odpuść sobie to auto, raz że znam plener, znam auto, znam sprzedającego, ślepemu kolorowe kredki sprzeda... cuda na kiju..
ps. i nie jest to osoba prywatna, zawodowy handlarzyna!!!
__________________
Historia aut: Mazda 323 1993; Opel Astra 1996, Ford Mondeo 1994; Volvo V40 1999, Ford Focus Mk2 2007; Kia Cee’d 2008 (obecnie); MB W124 1988 (obecnie); Ford Focus Mk3 2014 (obecnie)

Ostatnio edytowane przez gloraf ; 24-09-2011 o 07:53
gloraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2011, 19:37   #6
tomek1051
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

Cytat:
Napisał gloraf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego odpuść sobie to auto, raz że znam plener, znam auto, znam sprzedającego, ślepemu kolorowe kredki sprzeda... cuda na kiju..
ps. i nie jest to osoba prywatna, zawodowy handlarzyna!!!
Dzieki za odpowiedzi.Jesli chodzi o to auto to niestety albo jednak stety zostalo wczoraj sprzedane.Pokusilo mnie aby jechac do wloclawka za almera w gazie.Znawca nie jestem-pierwszy raz bede kupowal sam ale to co zobaczylem od spodu to tragedia.Podloga odchodzila platami a na gazie jakos dziwnie strzelal.Po powrocie z wloclawka bylo juz za pozno zeby jechac do Brodnicy,wiec umowilem sie z gosciem na sobote.Rano dzwonie sie upewnic a on mowi,ze sprzedal.Jeszcze mnie wku... bo mowil,ze samochod byl naprawde w bardzo dobrym stanie (mogl juz sobie odpuscic te slowa). No trudno bede szukal dalej. Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Ktos tam sie zastanawial nad przebiegiem 210000.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2011, 20:35   #7
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bardzo prosze o opinie

Rany Boskie !! Vento i Golf to awaryjne samochody ??!! Tożto szczyt techniki jest, przecież sam koncern VAGa ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie traktować tego posta poważnie, w domyśle chodziło i wyśmianie VW.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.