Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2007, 13:27   #1
krzys1307
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-08-2007
Postów: 11
Domyślnie Uwaga na warsztat forda

Do wszystkich użytkowników:

SERVICE FORDA ŁÓDŹ ul.ALEKSANDRA -są bardzo drodzy i jeśli jakimś cudem zrobą w połowie jedną rzecz to drugą spieprzą całkowicie.Nie mówiąc o tym że nie będą szanować twojego auta.Moje ;napiszę ubrudzili bo inaczej tu nie wolno pisać i jeszcze porysowali z zewnątrz.Pewnie na tym małym parkingu.Ostrzegam i odradzam!!!

krzys1307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2007, 19:39   #2
Gemini63
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-01-2007
Skąd: EL
Model: Mondeo III
Silnik: 2.0 TDCi 115/MMT6
Rocznik: 2004
Postów: 73
Domyślnie

Bardzo cenna informacja, dziękujemy, będziemy omijać. I oby jak najmniej takich postów...
__________________
Pozdrawiam
Krzysiek
Gemini63 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 07:17   #3
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

Popieram, Aleksandra omijac, drodzy jak jasny pierun, a fachowosc mierna. Rowniez nie polecam warsztatu na piotrkowskiek 2xx u pana LUCKA... ani ceny a ni wiedza...

Rowniez unikac serwisu SKRZYN AUTOMATYCZNYCH w Konstantynowie na Jana Pawła 26.

Do sprawdzenia warsztat na dowborczykow, slyszalem na razie dobre opinie.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 07:27   #4
kropi
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Skąd: Uć
Postów: 52
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w automatach dobry był Darek Tybulczuk z Autopii - koło krańcówki tramwajowej w Helenówku, trzeba wjechać na teren MANa. Specjalizowali się głównie w amerykańcach, ale robili wszystko, a warsztat był czynny do późnych godzin wieczornych.
__________________
Żabol zieluny
kropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 21:55   #5
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

Warsztatu tam juz nie ma, nie wiem gdzie sie przeniesli, a co do ich jakości tez mialem obiekcje, choc osobiscie niepotwierdzone.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2008, 18:36   #6
Luanne
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-11-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

uwaga na warsztat na Drewnowskiej na przeciwko Manufaktury..!!
po naprawach zawieszenia i wymianie rozrządu które w sumie (mimo, że nawet z własnymi częściami) kosztowały ok 2000zł, usłyszałam, że to dziwne rzężenie przy ruszaniu i dodawaniu gazu to po zrobieniu zbieżności przejdzie ("jak pani sobie zrobi zbieżność to przejdzie..")... Jak się okazało na zbieżności, panwie od forda nie podokręcali pewnych śrub ale hałas nie zniknął.. Po oględzinach innego mechanika okazało się, że panowie z Drewnowskiej źle założyli wałki rozrządu!!! stąd silnik się męczył a auto, które wcześniej było cichutkie było słychać z odległości pół kilometra i nie powinno było w ogóle jeździć w stanie "po naprawie". Po pojechaniu z reklamacją panowie nawet nie zadzwonili przed zamknięciem z warsztatu, że auto nie będzie zrobione, zamknęli kanciapę a auto stało na zewnątrz w nie wiadomo jakim stanie. kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta, nie wspominając o autach które są im powierzane...
Luanne jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2008, 21:31   #7
henhacker
ford::beginner
 
Avatar henhacker
 
Zarejestrowany: 07-10-2008
Skąd: KONSTANTYNÓW
Model: mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 97
Postów: 12
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

to ja tez cos powiem omijajcie warsztat w Konstantynowie na Daszyńskiego za wymianę Tulei Tylnej belki krzykneli mi 250 pln + częsci czas oczekiwania na naprawę 3 dni a za to także w Konstantynowie jest warsztat Godny polecenia jak coś to piszcie to podam dokładniejsze dane
__________________
Dziś jest to Jutro o które martwiliśmy się wczoraj
dawniej Fiesta teraz Mondeo
henhacker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2009, 21:31   #8
mabro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-06-2008
Skąd: Poddębice
Model: Mondeo MK4 Titanium S
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

Również nie polecam warsztatu na drewnowskiej :fcp24 auto stało dwa dni na sprawdzeniu EGR i poszarpywania gdzie panowie nic nie naprawili skasowali mnie 50zeta, wgnietli minimalnie tynie drzwi gdzie się nawet nie przyznali i skasowali kod w radiu (wizyta od fachury z serwisu kolejne 50zeta za zdobycie kodu)
mabro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2009, 22:58   #9
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

z mondo mk3 td to niestety nie ma co jeździc poza ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i spec warsztaty od diesli
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2009, 13:14   #10
boropi
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-10-2008
Skąd: Łódź
Model: Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2018
Postów: 377
Domyślnie Re: Uwaga na warsztat forda

Chcesz mieć dobrze to zrób sobie sam :fcp2
Na Drewnowskiej kiedyś w escorcie wymienili mi napinacz od linki sprzęgła, dojechałem aż do wiaduktu przy Włókniarzy i znowu trzasnęło. Zadzwoniłem do nich powiedziałem co się stało i gdzie stoję, żeby mnie ściągnęli i naprawili. Gościu kazał czekać. Po jakichś 3 godzinach znudziło mi się i poszedłem do nich na pieszo. Okazało się że nikt nie miał nawet zamiaru nigdzie jechać.

A teraz świeża sprawa. W mondku po nagrzaniu silnika wycieka mi gdzieś płyn chłodzący. Wstawiłem do ATZ na Tuwima.
Skasowali 400 zł i podobno jakieś wycieki.
Zabrałem auto po naprawie i ledwo silnik się rozgrzał, znowu to samo. Wstawiam na reklamację a oni mi zaczynają tłumaczyć, że to teraz leci z uszczelki głowicy a oni gdzie indziej naprawiali i jak chcę to oni mi teraz wymienią uszczelkę pod głowicą za 2000zł bo to jeszcze rozrząd przy okazji trzeba zrobić.
__________________
strona firmowa
boropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.