Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2010, 21:30   #1
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie chyba przyszedl czas na jakies z miany

Witam koledzy! tak siedze przed tym monitorem i patrze na nasza strefe klubowa i wydaje mi sie ze pora cos tu pozmieniac ruszyc wkoncu z czyms co pozwoli nas blizej zgrac ze soba oraz bardziej zapoznac. Kazdy sie zglasza na liste obecnosci ale brak swiezych tematow i jakiejs rozrywki poniewaz kazdy z nas nalezy do tego klubu poniewaz w ten sposob moze oderwac sie od rzeczy codziennych. Nie wiem kto jest moderatorem naszej strefy ale chetnie zuce pare propozycji.
Podam przyklad do czego zmierzam z tym tematem :
Nalezalem do klubu FCP (Fiat Club Pomorze) nie bylo nas wielu (okolo 40 osob)
ale potrafilismy tak sie zgrac i dogadac ze praktycznie co dziennie gdzies razem wypadalismy( oczywisnie ci ktorzy w danym momencie mogli )
np: kielbaski nad jeziorem, gokardy, przejazdziki po trojmiescie, wypady po za trojmiasto w celu zwiedzania. ( FCP w Toruniu ,Warszawie, Slupsku itp)
i wiezcie mi ze bylo naprawde fajnie.
Dla tego zucam apel: Fordowicze z pomorskiego laczcie sie i pokazcie ze pomorze jest fajna i zgrana ekipa na ogolnopolskich zlotach forda.
Pozdrawiam Pablopikotto

pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 21:56   #2
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

Widze ze duzo sie nie zmienilo przez moja nie obecnosc. Moze dla nie ktorych moze sie wydac ze jestem upart monotonny i zaborczy ale jak dla mnie poznanie nowych osob dowiedzenie sie czegos nowego np na temat autka itp jest czyms co oderwi mnie od rzeczywistosci codziennej. Jezeli ktos ma jakies sugestie wobec zmian w organizacji pomorskiego clubu forda niech napisze a napewno wspolnymi silami uda nam sie cos zorganizowac
pozdrawiam pablopikotto .
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2010, 23:00   #3
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

7 marca 2009 napisałem pierwszy post w naszej strefie "Czy ja tu jestem sam? Odezwijcie się." Do tego czasu strefa pomorska była martwa, nie było nic. Coś przez ten rok jednak się wydarzyło. Jest nas 59-ciu, napisaliśmy prawie trzy strony tematów. Próby spotkań też były, efekt co prawda mizerny ale do wytrwałych świat należy.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki

Ostatnio edytowane przez adam131 ; 14-03-2010 o 23:03
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 08:29   #4
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie

Wiesz kolego to jest zawsze tak ze na kazdym zebraniu musi byc ktos pierwszy by zaczac wiec uwazam ze jest nas juz dwoje ktorzy chca cos zrobic i zapewne tylko kwestia czasu bedzie gdy inni zobacza ze nie jest glupim pomyslem robic jakies spotkania itp

kieruje prosbe do moderatora naszej strefy pomorskiej by przejzal tematy ktore mozna juz pousowac ewentualnie pozamykac poniewaz jest tu niby duzo tematow lecz nieuzytecznych albo juz nie potrzebne

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 31-05-2010 o 07:52 Powód: proszę nie pisać 2 postów pdo rząd , lepiej dopisać do poprzedniego.
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 19:06   #5
Papel
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 188
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

w zeszłym roku 2 razy próbowaliśmy się ustawić i wychodziło tak że raz byłem sam a raz się rozminąłem z jedną osobą (już nie pamiętam z kim). Jeśli tym razem więcej osób zadeklaruje swoją obecność to i ja się pojawię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Papel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 20:07   #6
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

Jeśli zaplanuje się jakieś spotkanie na czerwiec/lipiec to i ja chętnie się spotkam z Wami i jeśli się zadeklaruję to zjawię się napewno.Zawsze idzie znaleść jakiś termin co by przynajmniej większości pasował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 20:39   #7
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
odnosnik do tematu ktory zaproponowalem na najblizsza sobote
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 22:07   #8
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

Widze ze temat jest 132 razy odwiedzony a nie ma zadnej koncepcji albo propozycji na ulepszenie naszej strefy? czyzbym prowadzil glownie monolog?
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2010, 20:18   #9
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

Jak widzisz wielu nas jest,niewielu ma ochotę ujawnic się,szkoda. Gdybym nie mieszkal tak daleko napewno bym się zjawił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .Mogę zagwarantować że coś zorganizujemy czerwiec/lipiec,wtedy będę w Polsce na urlopie.
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 13:09   #10
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: chyba przyszedl czas na jakies z miany

Spokojnie assan wszystko kiedys sie ruszy a na spotkanie znajdzie sie jeszcze czas chyba ze moja sierrkaodwali mi jakies numery
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.