Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-07-2010, 06:54   #1
roland
ford::average
 
Avatar roland
 
Zarejestrowany: 24-03-2010
Skąd: Głogów
Model: ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1997
Postów: 64
Unhappy mondeoII 1,8td coś rozładwuje akumulator elektryk rozkłada rece

witam od jakiegoś czasu borykam się z kłopotem rozładowania aku dzieje sie to kiedy chce tydzień miesiąc nieznalazlem zależności . ładowanie sprawdzone(14,4) upływy prądu też wszystko gitara myślałem że to aku więc kupiłem nowy zwłaszcza że jechałem nad morze po powrocie było dobrze aż zauważyłem dwa dni temu że rano jak wsiaam do auta temp wody niespadła do zera po nocy wczoraj tak samo dziś chciałem z rodzinką skoczyć nad jeziorko wsiadam do auta cz nie zadziałal przekręcam kluczyk na grzanie świec i słyszę jak przeskakuje przekażnik i kontrolki ledwo co się palą otwieram maskę niemogłem zlokalizować tego przekażnika i coś też było slychac z pompy wtryskowej oczywiście przy odpalaniu zero reakcji nawet nie tyknoł wiem że najprościej dać auto do elektryka ale miesiąc temu było wszystko sprawdzane przez 3 speców i żaden nic nie wykrył strierdzili że aku był zasłaby (60ah) teraz jest nowy (74ah) i dalej to samo tamten stary aku miał rok (niestety zagubiła się gdzieś gwarancja ) i dlatego zdecydowałem się na nowy w aucie niemam alarmu jedynie immobilizer radio fabryczne jedno mnie jeszcze zastanawia jak podłanczam aku to iskrzy na klemach a poboru prądu niby niema proszę o pomoc może uda mi się znaleść samemu przyczynę rozładowania oddałbym auto do elektryka ale raz że nic wcześniej nie zlależli a dwa że niemam kasy spłukałem się teraz strasznie


Ostatnio edytowane przez roland ; 04-07-2010 o 07:53 Powód: poprawa tytułu
roland jest offline  
Stary 04-07-2010, 07:01   #2
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: rozładwuje aku

Popraw tytuł tematu , bo będzie zsyp.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline  
Stary 04-07-2010, 12:04   #3
sumo75
ford::average
 
Imię: lukasz
Zarejestrowany: 30-01-2005
Skąd: Tarnów
Model: mondeo combi mk2
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 1998
Postów: 69
Domyślnie Odp: rozładwuje aku

to ze iskrzy przy zakladaniu klem to norma.przekazniki komputer uruchamiaja sie i moze byc pobor chwilowy. wazne ze nie nie ma poboru potem. a wlasciwie jak to sprawdziles? podlaczyles amperomierz ? i wazne aby sprawdzic czy nie ma poboru w miliamperach ... tzn napewno bedzie tylko ile.ta temperatura wody mnie niepokoi.mowisz o samym wskazniku czy faktycznie nie ostygl???
sumo75 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.