Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-11-2011, 20:33   #2561
cincin
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 91
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał kamilbolek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazlem cos takiego. Czy to da sie podlaczyc do denso zeby miec bt?
kolego ten zestaw mozesz podlaczyc i bedzie wyciszal radio a jak podepniesz kabelek pod kostke do radia to bedziesz slyszal na glosnikach.ja tak podlaczylem ale dalem zwykly kabel i po nawiazaniu polaczenia cos sie lekko sprzegalo tak ze chwilowo podpialem ten glosnik z zestawu.moze kabel jakis ekranowany trzeba podpiac.zestaw dziala dobrze.jak uruchamiam auto to laczy sie z telefonem.to jest chyba najprostszy zestaw nokii ck7w.powinien tam byc jeszcze kabelek do ladowania telefonu.

cincin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2011, 20:37   #2562
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Ale ten zestaw daje wyłącznie BT, fabryczny także VC.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2011, 20:43   #2563
cincin
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 91
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

zgadza sie ale kolega pytal o bt a nic nie pisal o vc.napisalem o ck7w bo taki posiadam i z wygladu puszka i to szare pokretlo jest takie samo jak na zdjeciu ale moze on ma jakis zestaw prostszy bez bt.
cincin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2011, 15:46   #2564
kamilbolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 36
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał cincin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego ten zestaw mozesz podlaczyc i bedzie wyciszal radio a jak podepniesz kabelek pod kostke do radia to bedziesz slyszal na glosnikach.
Ja mam denso narazie wlasnie z taka opcja ze jak nacisne przycisk phone to wycisza mi radio. Ale drugiego czlonu zdania nie rozumiem niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ZESTAW NOKIA HF-5 Bluetooth to jest na zdjeciach. Mam mozliwosc to kupic.

To jesli dobrze rozumiem to nie jest Bluetooth? W samochodzie mam zamontowane zestawy glosnikow. Tutaj kolo lampki nad lusterkiem wstecznym i kolo manetek od wycieraczek. Sadzilem ze moze da sie przerobic radio zeby mozna bylo podlaczyc telefon bezprzewodowo i ze tak powiem "rozmawiac przez radio". Myslem ze potrzebne do zrobienia tego to co na zdjeciach dalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprawdzalem i nie mam bt. Pozniej wieczorkiem dam zdjecia.
kamilbolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2011, 17:32   #2565
cincin
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 91
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

kolego kamilbolek ten modul hf-5 powinien spoko dzialac bo ja w zestawie ck7w chyba taki mam.dla pewnosci mozesz podlaczyc do zasilania i zobaczyc w telefonie czy wyswietla sie nokia ck-7w.zolty kabelek podlaczasz na mute w radiu i jak masz polaczenie to radio samo sie wyciszy.normalnie w zestawie masz glosnik ale mozesz zamiast glosnika zrobic sobie kabel z wtyczka, ktory podlaczysz w miejsce glosnika a drugi koniec podlaczasz do zlacza A w denso. styk 1+ 7-(sprawdz bo pisalem z pamieci).jezeli niepotrzebujesz wyswietlacza a mozesz kupic za male pieniadze to do normalnego uzytkowania wystarcza.chyba nawet wybieranie glosowe jest w tym zestawie.
cincin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2011, 18:05   #2566
kamilbolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 36
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Odkrecilem tak jak mi kazal benio i sprawdzilem. Nie ma tam bt. Pusto jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nawet nie ma kabelka zeby podlaczyc bt.
Zreszta ocencie sami.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC01251.JPG (45.0 KB, 74 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01252.JPG (46.7 KB, 72 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez kamilbolek ; 23-11-2011 o 18:06 Powód: nie wrzucilo zdjec :\
kamilbolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2011, 18:19   #2567
kamilbolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 36
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Pogrzebalem sie w opcjach i ... Na pierszym zdjeciu nie mam wlaczonego, aktywnego bt pokazuje NO. Na drugim zdjeciu wchodze w "MISC" (chyba tam bo juz nie pamietam robilem je kilka dni temu. Na 3 w "System options" i na 4 zdjeciu widac ze nie mam zaznaczonego bt/vcm. Zaznaczam je i wychodze z opcji i wylaczam radio. cd na nastepnym poscie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zdjecia nie weszly wszystkie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC01254.JPG (55.6 KB, 56 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01255.JPG (46.2 KB, 53 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01256.JPG (49.2 KB, 55 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01257.JPG (50.7 KB, 56 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01258.JPG (49.5 KB, 57 wyświetleń)
kamilbolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2011, 18:25   #2568
kamilbolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 36
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Nastepnie wlaczam radio. I mam bt aktywny (nie wiem czy to jest bt czy ta podstawka pod telefon nie wiem jak ona sie profesjonalnie nazywa) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :0 Widac na 1,2,3 zdjeciu. Na 4 pokazane jak klikam na cyfre 5 i navi jakby sie zawiesza tzn tylko telefon. Radio i cd moge wcisnac i przejsc zeby posluchac i zmienic opcje. Na 5 zdjeciu jak wlacze i wylacze denso to telefonu nie ma znowu.

Nie wiem dlaczego tak jest. Czy to normalne? Moze czegos nie mam bo ktos wymontowal cos itp? Co o tym sadzicie? Poradzcie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC01259.JPG (40.2 KB, 67 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01260.JPG (42.5 KB, 69 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01261.JPG (43.7 KB, 62 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01262.JPG (43.3 KB, 64 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01263.JPG (40.7 KB, 60 wyświetleń)
kamilbolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2011, 02:18   #2569
viniom
ford::beginner
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 11-10-2008
Skąd: londyn
Model: focus kombi ghia
Silnik: 1.8 tdci duratorq 115km
Rocznik: 2006
Postów: 23
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał kamilbolek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nastepnie wlaczam radio. I mam bt aktywny (nie wiem czy to jest bt czy ta podstawka pod telefon nie wiem jak ona sie profesjonalnie nazywa) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :0 Widac na 1,2,3 zdjeciu. Na 4 pokazane jak klikam na cyfre 5 i navi jakby sie zawiesza tzn tylko telefon. Radio i cd moge wcisnac i przejsc zeby posluchac i zmienic opcje. Na 5 zdjeciu jak wlacze i wylacze denso to telefonu nie ma znowu.

Nie wiem dlaczego tak jest. Czy to normalne? Moze czegos nie mam bo ktos wymontowal cos itp? Co o tym sadzicie? Poradzcie.
Witam
Niestety nie masz modułu.Denso tak poprostu ma,że możesz sobie wymusić ustawienie BT w opcjach,ale wystarczy wyłączyć denso i włączyć i ustawienie wraca do początkowego.
Pzdr

Ostatnio edytowane przez viniom ; 24-11-2011 o 02:40
viniom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2011, 15:07   #2570
kamilbolek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 36
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Masz viniom racje ze pozniej z powrotem wraca. A te urzadzenie mi nie pomoze co jest w poscie #2559?
kamilbolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.