Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2014, 15:20   #71
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Wykresy wyglądają mniej więcej jak powinny dla 163PS. Teraz nie ma się o co czepiać...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 15:54   #72
Damianek77
ford::beginner
 
Avatar Damianek77
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

To prawda , jestem zadowolony że moc jest. Kreator Mocy dał ciała .
Teraz wystarczy tylko podnieść moc.

Ostatnio edytowane przez Damianek77 ; 19-12-2014 o 16:30
Damianek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 16:24   #73
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie

Vmax 167km/h tylko...

Sent from mobile.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 16:29   #74
Damianek77
ford::beginner
 
Avatar Damianek77
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Robił do 167 km/h , ale spokojnie mój dochodził do ponad 200 km/h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))
Na autostradzie jak jest ciepło to bardzo często 180 idzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Damianek77 ; 19-12-2014 o 16:31
Damianek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:14   #75
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

No jeszcze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma problem.
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:21   #76
kameleon7
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2013
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi 163 PS
Rocznik: 2011
Postów: 161
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No jeszcze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma problem.
Tak caly czas walcze. A zaczelo sie od tego ze rano po nocnym odpaleniu chodzil jak by na 3 cylindry przez okolo 2minuty. Po tym jak mechanik (dobry kolega) powiedzial ze cos z moca jest nie tak to sie zaczelo. W sumie problem porannych odpalen mam chyba juz za soba.
Teraz jezzdze na dodatku forte. Wypale cale paliwo i zatankuje. Zobaczymy co bedzie sie dzialo. Jeszcze pamietam we wrzesniu jechalem do Gdanska i na autostradzie bez prblemu do 200 dochodzil. A teraz max 165. Moze cos sie poprawi. Najgorsze jest to ze zero bledow, a wszytskie cisnienia, czujniki wskazuja dobre parametry. Wtryski sprawdzone. Wczoraj testowalem cisnienie w szynie paliwowej i jest idealne jak oczekiwane i to na pelnym przyspieszeniu.
Koles z hamowni mowil ze albo uklad paliwowy albo wydechowy. Powietrza ma dosc i nie jest to wina turbiny. Mysle o DPF albo moze cos z rozrzadem. Ale jezeli chodzi o DPF to zero bledow.
Po prostu dramat.
kameleon7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:37   #77
Damianek77
ford::beginner
 
Avatar Damianek77
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Cytat:
Napisał kameleon7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak caly czas walcze. A zaczelo sie od tego ze rano po nocnym odpaleniu chodzil jak by na 3 cylindry przez okolo 2minuty. Po tym jak mechanik (dobry kolega) powiedzial ze cos z moca jest nie tak to sie zaczelo. W sumie problem porannych odpalen mam chyba juz za soba.
Teraz jezzdze na dodatku forte. Wypale cale paliwo i zatankuje. Zobaczymy co bedzie sie dzialo. Jeszcze pamietam we wrzesniu jechalem do Gdanska i na autostradzie bez prblemu do 200 dochodzil. A teraz max 165. Moze cos sie poprawi. Najgorsze jest to ze zero bledow, a wszytskie cisnienia, czujniki wskazuja dobre parametry. Wtryski sprawdzone. Wczoraj testowalem cisnienie w szynie paliwowej i jest idealne jak oczekiwane i to na pelnym przyspieszeniu.
Koles z hamowni mowil ze albo uklad paliwowy albo wydechowy. Powietrza ma dosc i nie jest to wina turbiny. Mysle o DPF albo moze cos z rozrzadem. Ale jezeli chodzi o DPF to zero bledow.
Po prostu dramat.
Przydałoby się autko zatankować lepszym paliwem i zrobić długą trasę, może wtedy by się trochę przepalił. Ja to jak mam gdzieś jechać swoim S-max do sklepu lub na miasto to zabieram żony autko benzynowe i smigam. Przez to że te filtry DFP i inne pierdoły pododawali to na krótkich odcinkach auto się zapycha i sie nie przepala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Damianek77 ; 19-12-2014 o 17:39
Damianek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:43   #78
r0ck
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-02-2014
Skąd: Białystok
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 321
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Cytat:
Napisał Damianek77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja to jak mam gdzieś jechać swoim S-max do sklepu lub na miasto to zabieram żony autko benzynowe i smigam.
O właśnie, u mnie to samo, dzięki temu Punto żony jest typowym citycar-em a S-MAX rusza w trasy z pedałem w podłodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego od kupna nie wiem co to DPF, no chyba że go nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S-MAX 2.0 TDCI
r0ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:50   #79
Damianek77
ford::beginner
 
Avatar Damianek77
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Cytat:
Napisał r0ck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O właśnie, u mnie to samo, dzięki temu Punto żony jest typowym citycar-em a S-MAX rusza w trasy z pedałem w podłodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego od kupna nie wiem co to DPF, no chyba że go nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prawda innego wyjścia nie ma trzeba mieć dyżurny samochód hehe.
A propo paliwa lepszego to na Shellu jest diesel Nitro o ponoć super mocy dla aut, zatankowałem go 3 razy i komputer mi pokazał że mam wodę w baku i że problem z wtryskiwaczami. Przestraszyłem się i pojechałem do Orlenu i dolałem połowę baku zwykłego oleju i samochód przepalił to paliwo. Od tego momentu leje normalnego diesla.
Może Kameleon7 powinien paliwo zmienić i tankować na innej stacji.
Damianek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2014, 17:54   #80
kameleon7
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2013
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi 163 PS
Rocznik: 2011
Postów: 161
Domyślnie Odp: Ilość koni nieadekwatna do zamówienia 163KM

Zatankowalem wlasnie na shellu i dolalem tego dotaku do paliwa forte i w takim skladzie pojechalem na hamownie. Zawsze tankowalem na orlenie.
kameleon7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.