Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-10-2016, 17:44   #1541
sebollo69
ford::average
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 03-02-2016
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci 115km
Rocznik: 2005
Postów: 97
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

PowitaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Panowie co myślicie o tych przelewach,próba wykonana dzisiaj przy rozgrzanym silniku do około 70-75st.C przez 4 minuty na wolnych obrotach.
1-20ml
2-23ml
3-33ml
4-20ml
Nie wchodzi w tryb awaryjny,ale czy to już pora żeby pomyśleć o wymianie zaworków??Może na początek wymienić tylko jeden nr.3 ?

sebollo69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2016, 19:52   #1542
Deryll
ford::professional
 
Avatar Deryll
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Biała Podlaska
Model: Volvo XC90 / BMW X3 E83
Silnik: D5 2.4 185KM / 3.0D 218KM
Rocznik: 2007 / 2007
Postów: 1,947
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Nic nie ruszać.
Deryll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2016, 14:45   #1543
zbysiuxxl
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Re: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

danielWr; Witam morzesz zlaski swojej rozlodowac moje wtryski po vin WFOWXXGBBW5P81893 bardzo bym był wdzieczny

Ostatnio edytowane przez zbysiuxxl ; 25-10-2016 o 15:34
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2016, 18:05   #1544
Woytecki
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 0
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, więc z góry przepraszam za moje ewentualne błędy. Jestem posiadaczem mondeo mk3 2.0 TDCI 2002r i od jakiegoś czasu zaczęła mi się zapalać sprężynka. Kierując się opiniami na tym forum pojechałem na sprawdzenie wtrysków do WRM Serwis na ul. Heroldów 5b w Wa-wie. Diagnoza wtryski do regeneracji. Przy okazji wyszło że pompa zaczyna opiłkować, więc doszło jeszcze płukanie układu i naprawa pompy. Za wszystko zapłaciłem 3450 zł. Po odebraniu mondka i przejechaniu paru kilometrów zacząłem słyszeć dziwne dźwięki spod maski. Pomyślałem, że wtryski muszą się zaadoptować, więc jadę dalej... aż do świateł, na których się zatrzymałem. Auto na wolnych obrotach dostało takich wibracji, że podskakiwałem na fotelu. Myślę sobie, przegonię mondka po autostradzie, może pomoże i szybciej się wtryski zaadoptują. Pojechałem aż za Łódź, wracam do Warszawy, parkuję pod blokiem i słucham silnika. Jakby trochę się uspokoił, więc zadowolony idę do domu. Na drugi dzień, chciałem odwieźć żonę do pracy i... auto za żadne skarby nie chciało odpalić! Odpaliło dopiero z plaka, więc wziąłem namiar na Solid Garage. Diagnoza pana Grzegorza była taka, że wszystkie wtryski leją. Zostawiłem auto w Solid Garage, zobaczymy jak będzie tym razem. Chociaż mam pewne obawy, bo auto stoi u nich już 2 tygodnie. Także WRM Serwis będę omijał z daleka i nikomu ich nie polecę.
Woytecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:45   #1545
daro197
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

wymienili mi wtryski i problem zaczol sie na starych chodzil ruwno problem mialem z odpalaniem auta wykazalo wtryski zregenerowalem i chorror teraz
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:48   #1546
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Bo do podróbki ("tranzit") trudno jest części dobrać.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:52   #1547
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał daro197 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymienili mi wtryski i problem zaczol sie na starych chodzil ruwno problem mialem z odpalaniem auta wykazalo wtryski zregenerowalem i chorror teraz
Horror to twoja ortografia oraz interpunkcja ( a właściwie ich brak ) . Ja wiem , że nie każdy musi być profesorem Miodkiem , no ale jakieś minimum chociaż by wypadało...
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:56   #1548
daro197
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

jezdze 2 lata nie mialem problemu z autem nagle zaczol mial problem z odpaleniem po dluzszym kreceniu odpalal na kompie wykazalo mi wtryski zregenorowalem i teraz zaczol sie oroblem i w warsztacie wciskaja mi ze komputer padl a po wy mianie silnik zwariowal przed chodzil normalnie cicho ruwno a tera patologia nie wieze ze kom padl czy ktos takie cos przerabial
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:59   #1549
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakieś minimum chociaż by wypadało...
Klasyczny przykład grochu o ścianę.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2016, 22:59   #1550
daro197
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

ortografia ok ale wkur.... jestem powinienem byc juz w niemczech tym autem a laweta mnie sciagnela po serwisie wstyd pisac ile wzieli

Bump: oni je regenerowali

Bump: LUKASZU TU NIE CHODZI O ORTOGRAFIE TU CHODZI O SZYBKA NAPRAWE AUTA ZA KTURA ZAPLACILEM KOLOSALNA KASE PLUS LAWETA I DALEJ JESTEM W CZARNEJ D::::: I ZASTANAWIAM SIE CZ JA ZROBIE MOJE AUT W PL???????????
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.