Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-10-2007, 09:17   #11
jakbos
ford::beginner
 
Imię: quba
Zarejestrowany: 08-10-2007
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 29
Domyślnie Re: Płaskie wycieraczki w Focusie I

Cytat:
Napisał mancat
Witam!

Jak sprawują się wycieraczki płaskie w Focusie I? Czy ktoś kupował [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]? Cena wydaje się dość niska a komentarze są zachęcające. Chyba nie pozostaje nic tylko brać...

Pozdrawiam!
ja je kupilem - robione prze Valeo - do momentu kiedy ich nie ukradli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chodzily ok ale mialy male problemy ze zbieraniem wody i przyleganiem do szyby - szyba jest rowna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
--------------
Focus MK1 1.6 benz 2002 Kombi szara bagażówka
Focus MK1 1.6 benz 2001 Hatchback 3D srebrna strzała
--------------
2 fordy - to już się staje obsesją....
jakbos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2007, 09:21   #12
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie

O kurcze, kradzieży pod uwage nie brałem... Niemniej i tak się na nie skuszę. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2007, 10:02   #13
bartstep
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-08-2007
Skąd: Jelenia Gora
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: ----
Postów: 225
Domyślnie

Ja mialem plaskie ALCA na Peugeocie i na Focusie. Potazka na maksa. Zle zbieraja, skacza po szybie, a efekty dzwiekowe jakie wydaja z siebie moga przyprawic o zawal serca.
Omijaj produkty ALCA!!!
__________________
Tylko dwie marki licza sie w swiecie motoryzacji... nieprzereklamowana solidnosc FORD i zachwycajaca Alfa Romeo...
bartstep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2007, 11:35   #14
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

Ja kupiłem na allegro, ale to są jakieś zamienniki za 25zł od sztuki. Narazie jest super.
Jedną gumkę jakiś sku....el wyrwał mi z zaczepu i jak kupowałem drugi raz i jednocześnie zamawiałem kumplowi do omegi to już jest inna jakość (gorsza) w tych za drugim razem i od innego gościa. Tak że różnie to bywa ale ja nie narzekam ,ale kumplowi odstaje w omci od szyby ,chociaż rozmiar jest ok. Zauważyłem na allegro że jak wycieraczka ma wiele rodzajów zapinek to są te gorsze, u mnie był jeden do wielokrotnego zastosowania.
Pzdr
Piotr
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2007, 15:06   #15
555
ford::average
 
Imię: P.
Zarejestrowany: 07-02-2007
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Model: ford gruzeo
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzegorz 74
Ja mam firmy valeo, rewelacja
VALEO wypas są, niektórzy twierdzą że stosunek ceny do jakości jest kiepski. Osobiście uważam że są warte każdego złamanego grosza które za nie zapłaciłem, prawie 200PLN za wszystkie trzy. Nie wiem czy są jakieś inne ale moje nazywają się "ultra silence" i nazwa nie kłamie, suchym piórem po suchej szybie i prawie nic nie słychać. Zbierają idealnie, woda, błoto nie ważne. Wcześniej też miałem jakieś płaskie, sporo tańsze, wszystko było spoko póki szyba była czysta. Parę zabitych much i kaplica, trzeszczały, skrzypiały, trzęsły się jakby chciały odpaść. Ważny jest też dobór długości, ja mam lewą krótszą, prawą dłuższą (długości dobrane w/g zaleceń VALEO), a standardowo jest chyba odwrotnie. A jak jest z cenami wycieraczek Forda? Jeśli robi je też VALEO i kosztują podobnie to warto spróbować.
__________________
Wyczuć taką chwilę w której kocha się życie i móc w niej być stale, na wieczność, w zachwycie...
FOKA FOCZKA FOCZUNIA
555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2007, 09:14   #16
jakbos
ford::beginner
 
Imię: quba
Zarejestrowany: 08-10-2007
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2002
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał mancat
O kurcze, kradzieży pod uwage nie brałem...
Kradną jak jasna cholera, mnie 2 komplety za***i (ukradli) i wróciłem do Motorcrafta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raz buchneli w w-wie a drugi gdzieś w polsce
__________________
--------------
Focus MK1 1.6 benz 2002 Kombi szara bagażówka
Focus MK1 1.6 benz 2001 Hatchback 3D srebrna strzała
--------------
2 fordy - to już się staje obsesją....
jakbos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2007, 16:06   #17
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,516
Domyślnie

Cytat:
Napisał mancat
Ciekawe kto produkuje dla Forda.
VALEO
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2007, 17:30   #18
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie

Witam!

W poprzedni piątek dostałem płaskie wycieraczki, ale niestety nie trafiłem na deszcz, więc nie miałem okazji sprawdzić jak działają. Na szczęście wczoraj i dziś padało, dawno się tak nie cieszyłem na widok wody z nieba ;-), i muszę stwierdzić, że faktycznie wycieraczki zbierają wodę bardzo dokładnie, są ciche, choć na mój gust "zawracają" głośniej od zwykłych. Ogólnie jednak jest bardzo dobrze.

Producentem rzewczywiście jest Valeo. Jeśli ktoś jeszcze nie korzystał to polecam sklep (link w pierwszym poście), w którym je kupiłem. Szybka przesyłka, wszystko solidnie i oryginalnie zapakowane.

Pozdrawiam!
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2007, 17:12   #19
Versusowski44
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kupiłem najtańsze na allegro. I muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Zwykłe w życiu nie czyściły mi szyby tak dokładnie. Gorąco polecam. Pozdrawiam :fcp1
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2007, 12:18   #20
555
ford::average
 
Imię: P.
Zarejestrowany: 07-02-2007
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Model: ford gruzeo
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakbos
Kradną jak jasna cholera, mnie 2 komplety za***i (ukradli) i wróciłem do Motorcrafta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raz buchneli w w-wie a drugi gdzieś w polsce
Potwierdzam, kradna, pod apteka, dwie minuty mnie qr*a nie bylo. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wyczuć taką chwilę w której kocha się życie i móc w niej być stale, na wieczność, w zachwycie...
FOKA FOCZKA FOCZUNIA
555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.