Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2014, 13:43   #11
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

Podaj linka, ja już spakowany, jeszcze tylko kanapki i kawa w termos i parze po niego... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dobra cena za ten rok. przebieg jak prawdziwy w D to jest nic na niego...

RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 13:53   #12
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podaj linka, ja już spakowany, jeszcze tylko kanapki i kawa w termos i parze po niego... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak już dajesz to zabierz mnie po drodze ja wezme drożdżówki do kawy.

Dobra żarty żartami, dawaj link lub wklej jakieś zdjęcie czy cuś i będzie prościej doradzać
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 23:18   #13
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

sorki dopiero niedawno wrucilem podaje linka do strony domowej

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jest to firma mająca auta polizingowe z calej austrii prawdopodobnie santandera, sprzedają jak widzicie, nie dysponują zapleczem serwisowym, dokumenty wszystkie posiadają. W samochodzie które zadatkowałem 3 małe mankamenty: 1.porysowany trochę tylny zderzak i klapa( wszystko w orginale) nie od kolizji tylko wkładanie jakiś towarów czy coś( tak ja to widzę), zaparowany lewy przedni reflektor xenon 3. Świeci abs esp auto troche zastane.

System jest tam taki przychodzisz mówisz nr z ogloszenia zostawiasz paszport lub dowód dostajesz kluczyki do sprawdzenia i robisz co chcesz (sprawdzanie). Jazda próbna jak są w danej chwili tablice dużo chętnych plac na 500 samochodów z czego mondeo było jednym ze słabszych samochodów. Moim autem jeździł jakiś dyrektorek philips austria. Ksiązka serwisowa do 184600 z przegladem korozji lakieru i stanu technicznego. Oczywiście nie omieszkam sie udać do serwisu w ktorym byl serwisowany w celu sprawdzenia historji auta, ewentualnych wymian - napraw. Warsztat na szczęście w wiedniu i jeszcze laweta pozostaje.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 14-02-2014 o 15:37
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2014, 09:52   #14
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

Cytat:
Napisał badboy610 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sorki dopiero niedawno wrucilem podaje linka do strony domowej [url] http://onlinecars.at/de/home

Jesli ci ceny i auta odpowiadają myśle że tam możesz kupować spokojnie sobie furke.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2014, 21:18   #15
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

Dla zainteresowanych, zakupiłem omawiany samochód, na razie wymieniam rozrząd, płyny, olej.Klocki są nowe założone i zawieszenie w świetnej kondycji. Załatwiam formalności. Mechanik, blacharz i lakiernik przejrzeli auto i wszystko jest w oryginale. Rozrząd wymieniony w ostatniej chwili, pompa delikatnie ciekła i jedna rolka szumiała na maksa. Samochodzik ładny. Bardzo sympatycznie się prowadzi, ilość gadżetów w porównaniu do golfa gigantyczna. 2 komplety kół(zimowe jak nowe 16", Lato na 2-3 sezony oryginalne fordowskie 17"), odpada zakup opon. Trzeba zrobić parę zaprawek-niestety. Wnętrze oceniam na stan idealny praktycznie niewidoczne ślady użytkowani prócz( dywaników 1 i kierownicy-nie rozumie dlaczego nie jest wykończona skórą). Wszystko działa oprócz spryskiwaczy lamp(wiem że mają działać co 4 raz i w jakimś odstępie czasowym ale pod domem nie miałem czasu czekać i kombinować na razie). Lewa lampa zaparowana muszę ogarnąć temat jak odbiorę auto.
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2014, 21:43   #16
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 586
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

Gratuluję zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niech jeździ długo i bezawaryjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. podrzuć parę fotek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2014, 12:07   #17
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Zakup mkIV 206000 km 2009 titanium opłaca się

I tu miła niespodzianka rozrząd wszystkie oleje filtry pasek osprzętu 1270zł z robocizną, jednak nie ma to jak znajomy ma warsztat i nie zdziera ze swoich. Foty wrzucę jak odbiorę(muszę formalności w urzędach załatwić) i odświeżę go.
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.