Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Scorpio
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2010, 20:13   #21
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

nie mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cytowaniu selektywnemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał gelik5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam problem z fordem scorpio 1995r.2,0 16vb. ful opcja

__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2010, 06:53   #22
estern
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2009
Skąd: łodź
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1996
Postów: 98
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

panowie auto ponoć naprawione wstawiłem tam gdzie robiłem wcześniej do znajomego samochód na benzynie max pracował do 5,5 tyś obrotów a na gazie od 5,5 tyś obrotów nie chodził na wszystkich garach co się zepsuło? ano na to pytanie nie jestem w stanie odp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiem tyle że naprawa była i u mechanika i u gazownika i nie wymagała wymiany część jak sie dowiem co to to wam napisze bo narazie nie chce sie wypaplać naprawa za free jutro jadę go odebrać
estern jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2010, 10:54   #23
gelik5
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-01-2010
Skąd: Świdnik
Model: Ford Scorpio
Silnik: 2,0 16v.B automat
Rocznik: 1995
Postów: 2
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

dioda na podszybiu miga cały czas... nawet na samostart nie pomaga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.((( juz nie wiem co robic wczoraj go do warsztatu zaholowałem mechanik nie może się połączyć z komputerem obd nie łączy się z nim wogóle
gelik5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2010, 20:00   #24
pepicosi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-12-2008
Skąd: krzczonów
Model: scorpio A8/focus
Silnik: 4,2 4X4/bob 4x4 msb/2.0tdci
Rocznik: 96/99/2006
Postów: 1,241
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

zmień mechanika , masz problem z imo i masz odciente wtryski
pepicosi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2010, 08:41   #25
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

popieram zmień mechanika i poszukaj elektryka. Choć szanse znalezienia tam kolo ciebie kogoś kto to ogarnie, niewielkie, sądząc po ilości ludzi przyjeżdżających z twoich okolic do mnie.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2010, 10:20   #26
estern
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2009
Skąd: łodź
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1996
Postów: 98
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

panowie tematu nawet na dzień dzisiejszy nie zakończymy wymienione:

-przewody

-świece

-komputer

-przepływomierz

-regulacja gazu

-poprawiona wiązka

-przeczyszczone gary

-filtr gazu wymieniony

-na cewkach nie ma przebicia

hehe i nadal strzelu już tego nie czaje komputer nie wykrył błędów w sobote rano go odebłałem jeździł pięknie jak nigdy przez cały dzień poprostu zero problemu pojechałem w trase do sieradza i znowu zaczoł strzelać wkońcu tak strzelił żę umarł wywala od filtra powietrza kabel od odmy i te 2 rury które prowadzą do garów i co wy na to ?

jak auto sie zachowuje jak reduktor jest do wymiany przecież gdyby był to by nie jeździł cały dzień tylko wogóle by nie śmigał?

Ostatnio edytowane przez estern ; 28-02-2010 o 10:22
estern jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2010, 10:30   #27
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

dopóki wiązek nie zrobisz, spokoju nie będziesz miał, i kolega wyżej, tez pewnie to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2010, 10:37   #28
estern
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2009
Skąd: łodź
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1996
Postów: 98
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dopóki wiązek nie zrobisz, spokoju nie będziesz miał, i kolega wyżej, tez pewnie to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

myślisz a jaką to mi daje gwarancje że będzie ok i sie nie okaże że to nie wiązki a reduktor? pozatym wiązki na benzynie dawały by też o sobie znać chyba prawda a na benie nie ma żadnych problemów

Ostatnio edytowane przez estern ; 28-02-2010 o 10:50
estern jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2010, 11:03   #29
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

Cytat:
Napisał estern Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślisz a jaką to mi daje gwarancje że będzie ok i sie nie okaże że to nie wiązki a reduktor? pozatym wiązki na benzynie dawały by też o sobie znać chyba prawda a na benie nie ma żadnych problemów
A ja po pijanemu odpowiem sekwencje załóż może to coś mu pomożeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie bierz tego na poważnie ale może a nóż widelec pomoże.... sprawdź jeszcze prądy na cewkach i czy przypadkiem nie podaje jednocześnie benzyny i gazu... wtedy musi coś szczelić....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2010, 13:24   #30
estern
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2009
Skąd: łodź
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1996
Postów: 98
Domyślnie Odp: Układ zapłonowy i nowy problem

Cytat:
Napisał tomek81ostr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja po pijanemu odpowiem sekwencje załóż może to coś mu pomożeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie bierz tego na poważnie ale może a nóż widelec pomoże.... sprawdź jeszcze prądy na cewkach i czy przypadkiem nie podaje jednocześnie benzyny i gazu... wtedy musi coś szczelić....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cewki są worzątku a jeśli daje beny i gazu to co wtedy jest nie tak? i powiedzcie mi jakie objawy ma już styrany reduktor ? dodam coś jeszcze być może okaże się to ważne dopóki wskazówka temperatury nie osiągnie połowy na gazie nie ma żadnych problemów dopiero jak się rozgrzeje zaczyna strzelać
estern jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.