Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2010, 14:19   #1
tomek focus kombi
ford::beginner
 
Avatar tomek focus kombi
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 18-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 14
Unhappy nie działa centralny zamek

Witam,mam problem z centralnym zamkiem.Jakis czas temu przestał zamykac i otwierac drzwi z pilota(tak jakby coraz słabiej było słychac mechanizm zamykania,aż wreszcie przestał działac).Teraz musze zamykac kazde drzwi osobno bo nawet jak od strony kierowcy zamykam kluczykiem to tylko te jedne dzwi sie zamykaja.Kable sprawdzałem to nie sa poprzecierane przy drzwiach,bezpieczniki tez sa ok.jesli ktos ma jakas rade to prosze pisac:nr.gg 8846368 , [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] aa do tego jeszcze dochodzi niedziałajaca tylna klapa,czyli ani z kluczyka ani z deski z przycisku nie łapie.

tomek focus kombi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2010, 19:57   #2
marcin_walczak
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 04-01-2009
Skąd: Kutno
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: nie działa centralny zamek

Cytat:
Napisał tomek focus kombi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,mam problem z centralnym zamkiem.Jakis czas temu przestał zamykac i otwierac drzwi z pilota(tak jakby coraz słabiej było słychac mechanizm zamykania,aż wreszcie przestał działac).Teraz musze zamykac kazde drzwi osobno bo nawet jak od strony kierowcy zamykam kluczykiem to tylko te jedne dzwi sie zamykaja.Kable sprawdzałem to nie sa poprzecierane przy drzwiach,bezpieczniki tez sa ok.jesli ktos ma jakas rade to prosze pisac:nr.gg 8846368 , [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] aa do tego jeszcze dochodzi niedziałajaca tylna klapa,czyli ani z kluczyka ani z deski z przycisku nie łapie.
witam, jeśli chodzi o tylną klapę to z kluczyka powinieneś ją otworzyć , jeśli nie daje się otwierać to pewnie coś z zamkiem - zbieg okoliczności że i reszta nie działa.Jeśli chodzi o zamki w drzwiach to "poleciała" pewnie centralka od centralnego zamka. Serwis odradzam z wiadomego powodu. Każdy DOBRY elektryk samochodowy wstawi Ci zamiennik centralki . Ja miałem podobnie, tylko z kluczyka dało się wszystko zamkną( z pilota nie ) ale tylko od strony pasażera (próba zamknięcia od strony kierowcy kończyła się zamknięciem tylko drzwi kierowcy).Wymiana centralki pomogła - zapłaciłem (dodam ze u znajomego) 200 zł z robocizną
pozdrawiam
marcin_walczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2010, 13:49   #3
tomuncio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-11-2009
Model: ford focus mk I
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 2000
Postów: 2
Domyślnie Odp: nie działa centralny zamek

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - poczytaj może chodzi o to
tomuncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2010, 11:14   #4
tomek focus kombi
ford::beginner
 
Avatar tomek focus kombi
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 18-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 14
Smile Odp: nie działa centralny zamek

Witam , udało mi sie foke oddac w ręce dobrogo elektryka który to ogarnął.Problemem były przerwane kable , które puszczone sa w gumowej osłonie do tylnej klapy.Widocznie przez to wywalało bezpieczniki.Teraz centralny działa jak powinien.
tomek focus kombi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.