Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2010, 00:10   #31
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: Co sądzicie o jakości nagłośnienia w Maxie

denso fajnie gra jak auto stoiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak sie jedzie , to albo glosniej ,albo wylaczyc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to juz chyba wina auta ....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i chyba najlepiej slychac ,aby nie bylo zbyt glosno, na ustawiniu dla pasazerow. wtedy dzwiek tak mocno nie ginie , jak jest cicho ustawiony
ps. co sadze: mimo iz 8 glosnikow, to mogloby byc lepiej...ale to chyba wina wyciszenia


Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 19-01-2010 o 00:12
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2010, 16:12   #32
jesta
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Model: C-Max mkII
Silnik: 2.0 Tcdi
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Co sądzicie o jakości nagłośnienia w Maxie

Cytat:
Napisał jesta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie nieszczęśliwi posiadacze CD6000 w C-maxie.Niestety ja też się do nich zaliczam.
Słuchanie samodzielnie przygotowanego pakietu muzycznego praktycznie niemożliwe,tylko zwykłe płyty CD. Aby słuchać ulubionych mp-trójek spróbowałem podłaczyć wyjście słuchawkowe z nawigacji Becker do wejścia Auxilary.Niestety-Ford nie daje szans.
Po pierwsze jest b.cicho-volume na max-wtedy dopiero coś słychać ale to jeszcze nic.
Nawigacja jest zasilana z gniazda zapalniczki.Wtedy się zaczyna! Na tle muzyki szum,pisk i warkot,nie da się słuchac.Wylączam zasilanie z nawigacji-cicho ale czysto !!Ale nie na długo bo nawigacja się denerwuje! Może to nawigacja daje takie zakłócenia ? Niestety! Kiedy wyłączę Auxilary,zgaszę radio i do nawigacji podłączę słuchawki-miodzio!Warczy tylko wtedy,gdy zamyka się pętla-zasilanie/nawigacja/radio-auxilary! Próbowałem na ppc MIO P550-dokładnie tak samo pod względem głośności i zakłóceń! Czy ktoś z was miał coś takiego ?? Czy to wada w moim tylko samochodzie? Na poniedziałek jestem umówiony w ASO na naprawę gwarancyjną radia.Zobaczę co uda mi się z nich wydusić
Jestem ciekaw waszych opinii
pozdrawiam
Jesta
witajcie,
byłem w serwisie,zbadaliśmy sprawę szczegółowo:wymieniliśmy całe radio-to samo,brzęczy na auxilary! Sprawdzaliśmy w innych autach z tym samym radiem CD6000 - gra też tak samo cicho ale czysto !!! Diagnosta stwierdził,że coś jest do naprawy w instalacji elektrycznej C-maxa,jutro jadę do następnego serwisu ASO,gdzie mają elektryka.
Zaproponuję im odłączanie obwodów przez wyciąganie bezpieczników,może coś cały czas pracuje i sieje zakłócenia,może immobilizer czy alarm ???
Dam znać,jak poszło w serwisie
pozdrawiam
Jesta
jesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2010, 12:11   #33
ogiogi
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 27-12-2009
Skąd: Bruksela
Model: Grand C-MAX
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 13
Domyślnie Odp: Co sądzicie o jakości nagłośnienia w Maxie

Ja osobiscie mam Blaukpunta FX + 6 glosnikow + USB i AUX, te USB jest najfajniejsze wkladasz stick'a 4gb i sluchasz, wszyskto wyswietla sie na ekranie nawigacji.
Szkoda tylko ze 6 glosnikow a nie 8 tak jak w sony, ale ten model nawigacji tak ma.
Jak by kogos interesowaloby wiecej informacji na temat tego radyjka, piszcie.
ogiogi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.