Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2013, 23:23   #641
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma takiej kugi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz rację, chodziło mi o tą mocniejszą kugę czyli 2.0 diesel 163 KM. Pomyliło mi się z benzyną.

Przepraszam za błąd

Bump:
Cytat:
Napisał Syntehol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może diler u którego kupowałeś ma kilka salonów i w innym miał to czym chciałeś się przejechać. Ogólnie o ile Ja wiem to każdy salon jest odrębną firmą, a samochody które są na stanie to własność danego salonu, a nie wystawowe firmy Ford. Teoretycznie konkurencyjny salon nie ma interesu pomagać w sprzedaży innemu salonowi, inna sprawa jak wyglądałaby sprawa prawna takiej wymiany - zużycie auta, benzyna, ew. kolizje.
U mnie w Lublinie są dwa salony Forda i jestem na 100 % pewny, że taka wymiana nie byłaby możliwa, bo żrą się strasznie między sobą, przynajmniej ustnie...
Nie jestem żadnym specjalistą w tym temacie ale wiem z doświadczenia że sprowadzenie samochodu do jazdy testowej to nie kłopot. Nie wiem czy na zasadzie jakiejś umowy pomiędzy salonami czy też to koleżeńska przysługa salonów... To jest nieważne...
Ważne jest to że to na bank jest możliwe a jeżeli nie potrafią tego załatwić to jest to po prostu kiepski salon nie dbający o klienta.

Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2013, 10:32   #642
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

samochody stanowiące modele demonstracyjne u dealera są jego własnością za która najpierw musiał zapłacić. Sa one objęte odpowiednim czasookresem jaki dealer musi mieć je na swoim stanie- a po tym czasie może je sprzedać normalnie klientowi (op obniżonej cenie jako samochód używany na gwarancji).
Kwestia sprowadzenia samochodu dla klienta celem zaprezentowania mu go to umowy miedzy dealerami.
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2013, 10:43   #643
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Nie jest to takie proste. Jezeli bedziesz chcial kupic demo, to w gotowce ci go dealer chetnie sprzeda, bo to ty placisz VAT. W innym przypadku bedziesz czekac do 6 miesiecy, bo po tym okresie jest to juz samochod uzywany i VAT juz nie mozna z niego odliczyc - i wtedy ci go sprzedadza nawet na kredyt.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2013, 13:24   #644
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Atis -dokładnie o tym pisałem że po pewnym okresie (co doprecyzowałeś do 6 m-cy).
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2013, 23:14   #645
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Witam muszę pochwalić KugęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po ostatnich zamieciach pojeździłem troszkę w gorszych warunkach, lód zaspy głębszy śnieg itp.
Napęd AWD w Kudze II działa świetnie!!! Jedzie jak czołg jestem naprawdę zadowolony!!! Kuga bardzo dobrze dobierała ilość napędu na daną oś, nie miałem żadnych poślizgów kół chociaż warunki były miejscami kiepskie a ja jechałem dość ostro.

Teraz wiem że był to dobry zakupGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem bardzo zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W tym tygodniu jadę do serwisu na naprawę usb wtedy pewnie mi się nastrój zmieniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2013, 23:44   #646
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

No ja wiem gdzie stoi nowy Jaguar F-Type V8 i nie jest to salon. Normalnie dealerzy dostają go do testów od głównego importera. Wiem, że to inna para kaloszy ale trudno żeby dany dealer miał całą gamę silnikową aut do testów...
Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2013, 17:56   #647
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Coraz więcej osób odbiera nowe kugi i pojawiają się kolejne zauważone niedociągnięcia producenta lub spostrzeżenia użytkowników, wiec by uporządkować nowe watki z tym związane założę nowy post " wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania" (oby było mało tematów poruszanych)
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2013, 09:31   #648
mmarco
ford::amateur
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 03-12-2013
Skąd: Szczecin
Model: FORD KUGA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Po zastanowieniu, zamówiłem Passata Alltrack 2.0 tsi 210KM z DSG.
Wybrałem samochód , którym mogłem pojeździć i sprawdzić,wcześniej jeździłem już Passatem Variant 2 TDI z DSG, także czas oczekiwania do trzech miesięcy, a nie pół roku był powodem mojej decyzji, jest nieznacznie droższy od Forda ale wiąże się to z dużo lepszym wyposażeniem i rozmiarami.Ciekawe jak będzie z bezawaryjnością, porównamy za kilkanaście miesięcy, co lepsze Passat Alltrack czy Ford Kuga (: .
mmarco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2013, 10:27   #649
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał mmarco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po zastanowieniu, zamówiłem Passata Alltrack 2.0 tsi 210KM z DSG.
Wybrałem samochód , którym mogłem pojeździć i sprawdzić,wcześniej jeździłem już Passatem Variant 2 TDI z DSG, także czas oczekiwania do trzech miesięcy, a nie pół roku był powodem mojej decyzji, jest nieznacznie droższy od Forda ale wiąże się to z dużo lepszym wyposażeniem i rozmiarami.Ciekawe jak będzie z bezawaryjnością, porównamy za kilkanaście miesięcy, co lepsze Passat Alltrack czy Ford Kuga (: .
Dobry wybór. W pasku będziesz się czuł jak w domu. W nowej wersji nie ma chyba tylko tych szufladek na karty/wizytówki w okolicach zegara, ale reszta działa jak w normalnym samochodzie i jest pod ręką.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2013, 13:01   #650
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

czy ktoś z uzytkowników nowej kugi posiada u siebie nawigacje wbudowaną? jesli tak to jaki model jest takowej mapy tzn. kiedy została wydana
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.