Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2017, 16:19   #1
zaba93
ford::amateur
 
Imię: roman
Zarejestrowany: 02-02-2017
Skąd: drezdenko
Model: ford ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1997
Postów: 2
Domyślnie auto kreci ale nie chce zapalic

witam kupilem sobie pierwsza kaczuche mk1 mialem mk2 ale zycie sie potoczylo ze musiala isc do ludzi ale to nie oto chodzi , mam problem z odplaniem auta .chodzi o to ze autem doczlapalem sie pod miejsce pobytu na ponizej rezerwy auto chodzilo normalnie na drugi dzien zalawszy 5L vervy auto nie daje znaku zycia kontrolki sie pala auto kreci ale nie chce zapalic jak dostanie 2 puszki plaka to odpali doda sie gazu gasnie . i teraz co to moze byc mechanik znajomy powiedzial ze to moze byc pompa . przekaznik pompy paliwa i filtr paliwa zapchany , wiec zrobilem to co on mowil po zamawialem pompe paliwa uzywke i cala skrzynke bezpiecznikow bo taniej mnie wyszlo i filtr paliwa i teraz czekam na paczke ale czy to wlasciwa diagnoza ? pomocy bo auto musi jezdzic bo to auto moje do pracy


Ostatnio edytowane przez SRS ; 19-02-2017 o 14:32 Powód: Źle napisany temat. - Problemy to każdy ma
zaba93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2017, 19:24   #2
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: problem z odpaleniem

Powinieneś zacząć od jakości iskry (sprawdzić i ewentualnie wymienić: świece, kable, cewkę). Jeśli jeździłeś na rezerwie, to filtr paliwa do wymiany.
__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2017, 16:11   #3
kołekst
Zablokowany
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-01-2016
Model: Focus
Silnik: st170
Rocznik: 2002
Postów: 127
Domyślnie Odp: problem z odpaleniem

pierw to trzeba zdiagnozować czy nie ma paliwa czy iskry a nie zamawiać części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pompa bzyczy po przekręceniu zapłonu ??
kołekst jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2017, 16:25   #4
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: problem z odpaleniem

Pompe slychac przeciez czy pracuje.. jest pod tylna kanapa. Jesli w momencie zalaczenia zaplonu nie slychac nic to masz diagnoze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam kiedys to przerabialem.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2017, 13:32   #5
zaba93
ford::amateur
 
Imię: roman
Zarejestrowany: 02-02-2017
Skąd: drezdenko
Model: ford ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1997
Postów: 2
Domyślnie Odp: problem z odpaleniem

pompe slychac ale po przedni wlasciciel mowil ze ni wie czy auto ma imobilizer w sobie kaczka , teraz to jestem zmuszony jezdzic matizem z rodziny pozyczony a kaczka stoi bo czeka na hol i wymiane kpl sprzegla bo tam konczylo sie ale licze sie z tym ze przerosnie mnie wartosc czesci i naprawy niz te auto jest warte ale polubilem je i jak bedzie jedzace jak mechanik ogarnia ja to wysle fotki jak ona sie prezentuje
zaba93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.