Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-09-2016, 13:37   #1
Wander
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-09-2016
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Fokus Mk1 1,6 Pb/lpg brak prądu na listwie wtryskowej nie odpala na benzynie

Witam wszystkich mam problem auto Ford focus Mk1 1,6 benzyna / lpg przestało odpalać na benzynie, Na gazie chodzi normalnie odpala na dotyk po przełączeniu na awaryjne odpalanie na lpg. Na benzynie ani drgnie. Wywaliłem zbiornik paliwa wymieniłem pompę , na listwie wtryskowej jak zdejmę wężyk biały paliwo tryska pod sufit garażu wiec zakładam ze ciśnienie dobre. Wtryski suche , robiłem próbę po wymontowaniu listwy wtryskowej i nawet kropli benzyny nie podają. Napięcie na 4 kostkach / zaciskach do wtryskiwaczy zerowe , brak zasilania zarówno po włączeniu stacyjki jak i podczas kręcenia rozrusznikiem . Ma ktoś pomysł gdzie dalej szukać przyczyny ?

Wander jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
nie odpala


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.