Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-05-2009, 11:25   #1
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Jak otworzyć drzwi?

Witam mam następujący problem, osoba od wewnątrz trzymała za klamke a z zewnątrz próbowała otworzyć drzwi i blokowała zamek co jakiś czas wynikiem tego są zatrzaśnięte drzwi, klameczka wciśnięta do połowy można nią poruszyć ale powraca do tego stanu (wciśnięcia do połowy) no i zamek nie reaguje na zamykanie poprzez inne drzwi z centralny,. Ale najgorsze jest to ze nie moge zdemontować boczku bo te drzwi się nie chcą teraz otworzyć, kombinuje i kombinuje... ma ktoś jakiś pomysł? tu załączam fotke jak wygląda klamka teraz
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg klameczka.JPG (54.1 KB, 40 wyświetleń)

wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 11:40   #2
jakob61
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-09-2008
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo combi /ghia/
Silnik: 1.8 TD endura
Rocznik: 1998
Postów: 290
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Witam.
Ten problem był już na forum . Moze znajdziesz w szukajce ? ale o ile sobie przypominam? to ktoś otworzył te drzwi jakimś drutem od wewnątrz potem rozebrał całość.
jakob61 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 12:30   #3
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Szukałem na forum ale nie moge znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może źle szukałem ale jeśli ktoś coś wie to miło jak napisze
wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 13:07   #4
Smugg69
ford::average
 
Avatar Smugg69
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-02-2009
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi 90KM
Rocznik: 2005
Postów: 128
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Miałem taki sam problem w drzwiach pasażera, ale udało mi się jakoś je otworzyć bez grzebania drutem.
Opuściłem szybę i pociągałem jednocześnie klamkę wewnątrzną i zewnętrzną. Chwile się szarpałem, ale udało się otworzyć drzwi i teraz działają bez problemu.
Pewnie więcej w tym było szczęścia niż technicznego podejścia, ale warto popróbować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Smugg69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2009, 14:04   #5
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

próbuje drucikiem ale nie daje rady i otwierając od zewnątrz i wewnątrz i też efekt zerowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niewiem w którą strone ten haczyk zaczepić bo łapie mi za klamke od otwierania drzwi z zewnątrz( w tym miejscu szperam) ale nie wiem gdzie jest dokładnie zapadka odpowiadająca za zablokowanie
wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2009, 21:02   #6
maxas
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

http://forum.fordclubpolska.org/show...t=62874&page=2

Może pomoże :-)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2009, 14:17   #7
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

czytałem twój temacik i myślałem że bez rozbierania boczku się obejdzie ale chyba trzeba będzie pokombinować, czytałem że ludzie otwierali czasem jakoś fartownie ruszając klamką ale mi nie chce odpuścić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2009, 21:40   #8
maxas
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Mi też klamka nie chciała puścić no i bez ściągnięcia boczka nic nie dało się zrobić.
Można zapłacić 100 zł za otwarcie drzwi ale kalkulacja jest prosta, za 100 zł można wiele innych rzeczy zrobić :-)
W gruncie rzeczy ta operacja jest prosta do wykonania i warto zaryzykować a boczek można ewentualnie za 50 zł kupić.POWODZENIA
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2009, 21:10   #9
mascom
ford::advanced
 
Avatar mascom
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK3
Silnik: 1999 Pb + Lpg
Rocznik: 2002
Postów: 490
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Ja tak kiedys miałem to wystarczyło kilkakrotne otworzenie i zamknięcie centralnego zamka. Za którymś razem zamek puścił.
mascom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2009, 09:19   #10
El Greco
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Głogów
Model: Mondeo MKI sedan
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 1994
Postów: 50
Domyślnie Odp: Jak otworzyć drzwi?

Znam ten ból, mam niecierpliwych pasażerów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rozwiązanie u mnie jest nieco siłowe: trzeba mocno (ale nie za mocno) wcisnąć klameczkę, jakby się chciało zablokować zamek. Ona nie chce działać, ale trzeba ją zmusić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Coś tam przeskakuje i działa. Ale tak jest u mnie, nie zagwarantuję Ci skuteczności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
The truth is out there...
El Greco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.