Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-05-2008, 17:09   #111
JUREK40
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-06-2006
Skąd: POZNAŃ
Postów: 159
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Taki piekny FOCUS a tyle usterek ,to my musimy teraz zmieniac podkładki które spieprzyli konstruktorzy ,ten samochód naprawdę trzeszczy i skrzypi .Przejechałem 41.000km a na zakrętach czuję sie jakbym jechał już nie fiatem 125p ale dorożką z lat 20.Ludzie co oni nawymyslali w tym zawieszeniu focusa,a nam tu niektórzy bzdury wmawiaja bo wina naszych dróg .Poprostu zawieszenie jest kiepskie.Jezdiłem róznymi samochodami ale tu jest coś nie tak.Zaznaczam byłem w warsztacie na "szrpaczach" .wszelkie luzy zlikwidowane przód tył .Idalej skrzypi ta padlina.

JUREK40 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2008, 20:02   #112
radas74
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2008
Postów: 76
Domyślnie Re:

Cytat:
Napisał Orion_pl
Pytanie do osob ktore osobiscie uporaly sie z tym problemem.
W jakis posob wyjac tunel ogrzewania? Udalo mi sie go zdjac z prawej strony (od strony radja reszty) ale zaraz przy lewej krawedzi auta i wyjsciu lewej dmuchawy jest on przytwierdzony klipsem. Zrywaliscie ten klips? Czy pozniej zamontowany tuenel nie bedzie latal w srodku i sie obijal?
Prawdopodobnie tunel spadnie prędzej czy później. Jak ktoś wcześniej pisał trzeba skręcić śrubką i będzie OKGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radas74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2008, 06:33   #113
usker
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Postów: 2
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Wielki dzięki to naprawdę działa pracy może na kilkanaście minut i nastała cisza. Jeszcze raz DZIEKI
usker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2008, 06:08   #114
cygan^
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-05-2008
Model: kombi
Silnik: 1,8 zetec
Rocznik: 2000
Postów: 28
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Witam mam problem bo nie wiem co to moze byc bo po skreceniu w prawo dochodzil straszny taki szum odglos taki jak bym najechal na linnie pogrubiona pobocza czy to moze byc pedaliera ??
cygan^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2008, 12:09   #115
tahamata1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-04-2008
Postów: 22
Domyślnie Re:

Cytat:
Napisał p.doppler
Kolego "george 1" fotki są poniżej mojego postu - jednak, żebyś mógł je zobaczyć lub też pobrać musisz wcześniej zalogować się na forum.
Pzdr.
panowie jestem zalogowany a nie mam podglądu yuch fotek. Czy tylko ja ich nie widze?
pomocy - ponizej twojego postu nie ma zadnego nic coby dalo sie otworzyc
tahamata1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2008, 18:55   #116
1floyd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2006
Skąd: Śląsk - Rybnik
Model: fokus / VW Polo
Silnik: 1,8 TDDI / 1,2 benz
Rocznik: 2002 /2003
Postów: 319
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Cytat:
pomocy - ponizej twojego postu nie ma zadnego nic coby dalo sie otworzyc
Witam być może nie masz zainstalowanego jakiegoś alpetu ( programu pozwlającego otwierać pliki JPG w przeglądarce lub masz źle skonfigurowanego firewall-a i on blokuje Ci pokazywanie zdjęć w przegłądarce
Pozdrawiam 1floyd
__________________
Kto pyta nie błądzi ;p
1floyd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2008, 19:53   #117
muciek78
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Panowie.
wreszcie po 2 miesiacach szukania przyczyny stukania usunołem usterke :fcp2 heheh BOZE jaki jestem zadowolony i moge wreszcie nie nasłuchiwac tego zasran... stukania. Dwóch mechaników stwierdziło magiel do wymiany 300 euro + 80 euro za robocizne :fcp5 wszystko po znajomosci heheh pozniej jeszcze inny stwierdził ze stuka z amortyzatora jakas guma niebardzo go kumałem ale koszt dwóch 50 euro + 100 euro robocizna .A dzisiaj znalazłem w pracy dwie podkładki po2 mm co dało 4 mm i wsadziłem miedzy karoserie a c-ownik i nic nie puka .Najgorsze jest to ze nierozumiem powiazania miedzy tą czynnoscią a pukaniem ale to juz nie wazne bo przez to chciałem sprzedac auto tak mnie to irytowało .po krótce ta zasada podłozenia podkładek zadziałała u mnie .Wiec spróbujcie zanim cokolwiek wymienicie u mechaników ja zaoszczedziłem 530 euro było warto hehehhe .
pozdrawiam wszystkich posiadaczy foczek teraz znowu zaczołem czuc przyjemnosc z jazdy moja bryka :fcp2 :fcp2 :fcp2
muciek78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2008, 21:10   #118
radas74
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2008
Postów: 76
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

U mnie też stukało, "wyszły" łożyska górne amortyzatorów :fcp1
radas74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2008, 06:29   #119
cygan^
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-05-2008
Model: kombi
Silnik: 1,8 zetec
Rocznik: 2000
Postów: 28
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

A u mnie nadal cos huczy efekt jakbym najechal na frezowany asfalt bylem u mechaniura i powiedzial ze to lozysko podpory polosi czy ktos mial taki przypadek?
cygan^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2008, 17:17   #120
Ralf26
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu

Zobacz sobie czy nie masz wyzabkowanych opon. Raz sie spotalem z czyms takim i to bylo wtedy przyczuna.
Ralf26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.