Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-03-2010, 10:13   #11
Pyjter24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Cytat:
Napisał Lukaszko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To może faktycznie byłbym skłonny założyć alusu, tylko nie wiem co żona na toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A powiedzcie czy zkup alusów jeszcze się wiąże z jakimiś wydatkami? Np inne śruby dekielki itp?? Mówię w wypadku jak będę nowe alusy kupować.

Może macie coś godnego do polecenia z tanich alusów w rozmiarze 15 do focusa?
Ze swojej strony mogę dodać że możesz zakupić sobie również takie śruby zabezpieczające alufelgę- są to 4szt na każdą z felg. Przynajmniej nie musisz sie ,martwić że ktoś ci je ukradnie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pyjter24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 10:52   #12
Paweł &
ford::average
 
Avatar Paweł &
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: LKR
Model: Focus C-MAX / Mondeo mk3
Silnik: 1.8 16V 125 KM / 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003 / 2002
Postów: 73
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Cytat:
Napisał Pyjter24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
możesz zakupić sobie również takie śruby zabezpieczające alufelgę- są to 4szt na każdą z felg
jeśli dobrze rozumiem to propozycja jest po jednej takiej nakrętce na koło. Bo więcej nie ma sensu, iż taka nakrętka nawet w podróbie potrafi kosztować ok 50zł i więcej, np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] A złodzieje tzw złodziejek mają w bród. Ale zawsze amatora cudzej własności zaskoczysz.
Natomiast jeśli masz nakrętki do zwykłych felg blaszanych,np takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , to obowiązkowo musisz kupić nakrętki do felg aluminiowych, takie z dodatkowym ruchomym grzybkiem-podkładką np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Paweł & ; 04-03-2010 o 11:00
Paweł & jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 12:08   #13
Pyjter24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Cytat:
Napisał Paweł & Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli dobrze rozumiem to propozycja jest po jednej takiej nakrętce na koło. Bo więcej nie ma sensu, iż taka nakrętka nawet w podróbie potrafi kosztować ok 50zł i więcej, np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] A złodzieje tzw złodziejek mają w bród. Ale zawsze amatora cudzej własności zaskoczysz.
Natomiast jeśli masz nakrętki do zwykłych felg blaszanych,np takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , to obowiązkowo musisz kupić nakrętki do felg aluminiowych, takie z dodatkowym ruchomym grzybkiem-podkładką np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Oczywiście- po jednej śrubie zabezpieczającej na koło. Gdy focus był wyposażony a fabryczne alufelgi to takie zabezpieczenie posiadał.
Pyjter24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 14:18   #14
Lukaszko
ford::advanced
 
Avatar Lukaszko
 
Zarejestrowany: 16-11-2009
Model: Ford Mondeo Mk5
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 345
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

OK.
Jakie ET powinny mieć felgi 6x15 żeby idealnie pasowały?
Lukaszko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 16:27   #15
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Powiem Ci tak, naprawdę nie ma co się obawiać alufelg a na pewno nie ma się czego bać jeśli szukasz w 15". Natomiast co do ET i innych rzeczy to jest tego chyba z tona na forum i było opisywane wiele razy. Jeśli chcesz naprawdę dobre i całkiem ładne alufelgi szukaj takiego wzoru:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
na 100% będą dobrze wyglądały na Focusie i idealnie pasowały, do tego jak pisałem są naprawdę dobrej jakości, dosyć często występujące więc i cena nie jest zwalająca z nóg.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 18:20   #16
Paweł &
ford::average
 
Avatar Paweł &
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: LKR
Model: Focus C-MAX / Mondeo mk3
Silnik: 1.8 16V 125 KM / 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003 / 2002
Postów: 73
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Cytat:
Napisał moons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli chcesz naprawdę dobre i całkiem ładne alufelgi szukaj takiego wzoru:
Ja mam właśnie takowe w seryjnym wyposażeniu i nie są złe, a na pewno są wytrzymałe na nasze drogi i spokojnie mogę je polecić. A jeśli chodzi o ET, to w Fordzie jest 52,5 i te na foto takowe mają i uważam,że warte tych pieniędzy i nie ma co szukać innych. Spokojnie zaspokoją oczekiwania potencjalnego użytkownika. Wg mnie szkoda wydać następnych 600zł aby kupić inne niefabryczne. no wszystko rzecz gustu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paweł & jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 18:26   #17
Lukaszko
ford::advanced
 
Avatar Lukaszko
 
Zarejestrowany: 16-11-2009
Model: Ford Mondeo Mk5
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 345
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

A ET 52,5 nie dotyczy stalówek? Dla alusów jest chyba inne.
Lukaszko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2010, 19:16   #18
Paweł &
ford::average
 
Avatar Paweł &
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: LKR
Model: Focus C-MAX / Mondeo mk3
Silnik: 1.8 16V 125 KM / 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003 / 2002
Postów: 73
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Cytat:
Napisał Lukaszko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ET 52,5 nie dotyczy stalówek? Dla alusów jest chyba inne.
W obydwu wersjach jest takie samo i wynosi ET 52,5. Wiem, bo na tych alusach z powyższego postu (a takowe użytkuje przy letnich oponach) od wewnątrz na jednym z ramion gwiazdy w feldzie mam to napisane.
Paweł & jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2010, 07:55   #19
krzysiek l
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: blisko
Model: focus 2 ghia
Silnik: 1.6 116km
Rocznik: 2005
Postów: 122
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

jak kupisz 4 alu to sruby dostaniesz bo sa oczywiscie inne
krzysiek l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2010, 19:56   #20
persi
ford::average
 
Avatar persi
 
Zarejestrowany: 12-10-2006
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi 100 km
Rocznik: 2003
Postów: 62
Domyślnie Odp: Felgi stalowe czy aluminiowe

Witam !

Chciałbym sie podpiąc po wątek ale z pytaniem czy do focusa mk 1 opony 205/55 r 16 nie będa miały zbyt duzego profilu i beda obcierac ? wiem ze rekomendowane są 205/50 ale bardziej interesowały by mnie 55. Prosze o odpowiedź


Pozdrawiam
persi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.