Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2005, 21:58   #1
chacel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 8
Domyślnie Schemat immobilizer

Witam!!!


Mam WIELKI problem. Szukam pomocy w odłączniu immobilizera. Zgubiłem komplet kluczyków i zostały mi tylko zasowe w którym nie działa pilocik od immobilizera. Jedynym sposobem na dorobienie klucza jest dojechanie do FORDA ale niestety nie mam możliwości. Chciałbym odłączyć immobilizer. Szukam jakiegoś opisu jak to zrobić i wogóle gdzie tego szukać. Podobno jest w centralnej części pod radiem... Czy to prawda....??? Prosze o pomoc.....

chacel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2005, 09:24   #2
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

PATS'a nie odłączysz. Musiałbyś kupić komplet "komputer z kluczykami", co pewnie wyjdzie drożej niż dojazd do ASO i programowanie nowych.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2005, 10:02   #3
chacel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 8
Domyślnie

Ale słyszałem że można dostać sie do przekaźnika i zewrzeć na stałe immobilizer tak że można by było na stałe jakby wyłączyć. Czy to możliwe prosze pomóście. Monduś stoi i nie mogę nim jeździć.
chacel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2005, 15:50   #4
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Immo nie ma przekaźnika. Blokada następuje w module EEC na drodze elektronicznej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2005, 19:37   #5
chacel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 8
Domyślnie

Czyli znaczy to że nie mam czego szukać zeby uruchomić samochód?? Nie da się odłączyć lub zewrzeć czegokolwiek żeby ruszyć samochodem????
chacel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2005, 10:31   #6
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał chacel
Czyli znaczy to że nie mam czego szukać zeby uruchomić samochód?? Nie da się odłączyć lub zewrzeć czegokolwiek żeby ruszyć samochodem????
Powiem tak. Mozna wszystko, ale nikt nie powie Ci jak to zrobić, a napewno nie na tym forum.
Prosisz o instrukcje obejscia immo, czyli krótko mówiąc prosisz o instrukcje jak ukraść samochód, a tego tu nie znajdziesz.

Broń Boże nie posądzam Cię o coś takiego, ale byłaby to instrukcja dla potencjalnego złodzieja.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2005, 12:45   #7
chacel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-11-2004
Postów: 8
Domyślnie

Oki. To moje pytanie niech będzie takie. Czy w ogóle da się coś zrobić żeby ten samochód uruchomić. Ponieważ jeżeli nie ma sensu to będę musiał nająć lawete żeby mi go zaholowli do forda. A chciałbym uniknąć tego kosztu. Tak bardzo mi się nie śpieszy bo mam drugie autko służbowe i po prostu chciałbym to rozwiązać samemu. Pozdówka
chacel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2005, 13:31   #8
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Passive Anti-theft System (PATS) (33)


Circuit description
The newly introduced passive anti-theft system (PATS) prevents the vehicle from being driven away by unauthorized persons.
No wiring diagrams will be published for this system to prevent any information from reaching third parties.
The FDS 2000 diagnostic tester should be used to diagnose any problems which may occur to the PATS system.
If the problem still cannot be solved in some special cases, more information can be obtained from the service "hotline".


Może głupie pytanie, ale ten czerwony kluczyk też zgubiłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.