Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-10-2008, 22:44   #1
Spartaccus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-12-2007
Model: Mondeo Estate
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 46
Domyślnie Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

Ja opowiem po krótce mój ...

Pojechalem sobie do Polski na kilka dni, zakupilem sobei CB radio antenke , podłączyli mi to . Fajna sprawa..

Jade sobie droga na gdańsk z choszczna i z racji tego ze kiera z prawej strony a małżonce od czasu wyprowadzenia mnie na czołowkę nie dowierzam nie widze dobrze ja wyprzedzam. No i pojechalem po lewym pasie bo przedemną ciagneło sie sporo cięzarówek ale nie widzialem z daleka ze one wolno jada a pas lewy wolny był wiec wyprzedzam ich sobie i tak było ze 300 metrów nagle pas mi się skończył bo roboty drogowe jakies były jakoś wyhamowałem za to w radiu usłyszalem , jaki ten pierd.... anglik jest poj... ups

Spartaccus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 21:01   #2
syruś
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-08-2008
Skąd: STG
Postów: 141
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

Mój był taki że jechałem "pytam się o dróżkę i słyszę w CB że czysto, to oki przyspieszyłem w pierwszej wiosce dostałem w nagrodę 10 punktów i 500zł policjant miał CB i podpuścił mnie. "
syruś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 21:59   #3
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

syrus.. sam sobie jesteś winny :fcp12
ja w obszarze zabudowanym jade przepisowo - bo jak mi pies wyskoczy to szkoda auta ale jak człowiek.... same problemy ....
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 12:15   #4
Spartaccus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-12-2007
Model: Mondeo Estate
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 46
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

Cytat:
Napisał syruś
Mój był taki że jechałem "pytam się o dróżkę i słyszę w CB że czysto, to oki przyspieszyłem w pierwszej wiosce dostałem w nagrodę 10 punktów i 500zł policjant miał CB i podpuścił mnie. "
Na drugi raz powiedz >> zidentyfikuj się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spartaccus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 20:39   #5
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

To ja powiem jeden ze swoich przypalow hehe.

Kiedys jak mialem jeszcze KASZLACZKA pojechalismy z kolezkami na dwa maluchy nad zalew, ale jakos byla taka pora ze ani ja ani kolezka nie mial kola zapasoweg, a gumy w maluchu jako takie, jak wiadomo ten sprzet i mlode lata :fcp2 wiec ciezko bylo o opony z dobrym bierznikiem :fcp23, no i dojechalismy do JANOWA LUB., ok 50km od domu, no i pech chcial ze przed samym zalewem kapec, prawy przod, no i problem kasy jak zwykle brak, no to zapadla decyzja ze wracamy, podjechalismy do CPN-u nadmuchalem kolo i w droge, po kilku km juz powietrza nie bylo, na kapciu w 4 osoby ujechalismy z 5km z opony sieczka ale dalej rzechotala o nadkole, no to na pobocze jakos z kolezkami zdarlismy te strzepy, no i jazda prawa strona po poboczu zeby halasu nie robic :fcp2, zebyscie widzieli miny ludzi na wioskach :fcp15.
Jak dojechalismy to z felgi juz nie bylo co zbierac, ranty sie porozlazily :fcp2


Drugi raz jak mialem Duzego fiata, rowniez wypad nad zalew, ale najpierw po paliwo,a ze CPN byl chwilowo zamkniety wiec ztrzymalem sie na poboczu i stoimy, czekamy, w pewnym momecie jakos chcialem wysiasc, otwieram drzwi patrze w lewo a tu dziadek koniem z furmanką taka do siana zachaczyl mi o drzwi takim wystajacym belkiem konstrukcji tegoz wozu, drzwi otworzyly mi sie do przodu :571: nim gosc zdazyl szkape zatrzymac, ja do niego z morda ze za blisko jechal a ten ze ja nie spojrzalem, no i na drugi dzien klepalem i prostowalem drzwi :fcp2.

Jeszcze jeden :fcp2 Rowniez PF 125p, tluklismy sie z kolezka po wioskach i cisniemy, hamulce byly tylko z przodu, tyl nie lapal, po deszczu, opony jakies kartoflaki zadne deszczowki, no i przemknelismy kolo znajomego, kolezka mowi wez sie wroc to wstapimy, ale ze kolo niego byly rowy na metr glebokie hehe, to ja wsteczny i opor, i tak rozpedzony podjezdzam pod pobocze, wciskam hamulec kola z przodu sie zblokowaly, przodem troche rzucilo i je..d w row :573: , samocho polozyl sie na boku, nim kolezka skolowal ciagnik to ludzi z pol wsi na ulice wyszlo :fcp20, Normalnie kwas jak cholera :fcp2
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 20:57   #6
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

dobre.. dawaj dalej :fcp26
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 21:01   #7
Golin
ford::advanced
 
Avatar Golin
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-03-2008
Skąd: Grudziadz
Model: Focus, Mondeo
Silnik: 1.8 16v flexifuel, 2.0 16V flexifuel
Rocznik: 2008, 2009
Postów: 441
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

o kolega jakie mial przezycia. ja tez mialem pare ale tylko na motorach(wsk 125,175 i jawa 350). z racji tego ze mam dopiero 19 lat to nie moglem jeszcze sie wozic furkami(gdy mialem 15 lat). a motorkami to sie smigalo po zamarznietych bagnach, po lasach bez swiatel. tyle gleb juz z kumplami zaliczylismy ze chyba do konca zycia bedzie mi przeskakiwalo w stawch. raz nawet ursusem 360 kolegi taty na stacje(wioska kolo grudziadza) pojechalismy bo benzynki zbraklo to kolesie ze stacji mowili ze juz wola zebysmy motorami przyjezdzali. rozne beki byly. :fcp2
__________________
"Nie każda morda pasuje do Forda"
Golin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 21:58   #8
syruś
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-08-2008
Skąd: STG
Postów: 141
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

Magik123, no no niezłe przygody jest ich dużo u każdego pewnie czy ten post będzie miał koniec??? Ale oki fajnie sobie poczytać przygody z życia wzięte. piszcie..
syruś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 02:43   #9
Karlito
ford::advanced
 
Avatar Karlito
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Skąd: Lublin
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 461
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

U mnie cienko z przypałami wiekszosc to gagi sytuacyjne lub tez bieganie za motorynkami ale...

Z ostatnich był epizod jak ojciec zamienił sie ze swoja siotrą (a raczej z jej mezem czyli moim wujem ktory jest belgiem bo przyjechali do PL na wakacje) na samochody bo trzeba było im wiekszy. Oni dostali vito, a my reno megane kombi 2006 1,9dti czy jakos tak swoja droga to przyjemnie sie tym francuskim szmelcem jezdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jade po znajomych ojca na trase lublin-zamosc byłem w trakcie posiadania samochodu zwanego piechotobusem wiec biore renate i ogien. Jako ze przedkosci bardzo nie czuc a trasa pusta to lece tak 120-170 (no bo trzeba zobaczyc czy sie nie rozleci) juz jestem około 2 km ok celu, a tu nagle niczym hiszpanska inkwizycja wyskakuje pan polizej i co on robi, co robi powiadam........on.....on.....normalnie do mnie strzela i to jeszcze z lasera, jednak patrze jeszcze nie przedziurawił mi maski doszczetnie promieniami śmierci oraz punktów i zaniechał ataku. Patrze na predkosc 90-100 eeee mysle na spoko jechałem ma sie tego farta, nie mija 20 sec od tej jakze cudownej mysli i mijam znak "koniec terenu zabudowanego". Chyba pan w niebieskim przestraszył sie zagranicznych rejestracji albo to jakis wiekszy spisek.
Tak wiec wracam juz z ludzmi na pokładzie cos tam sobie gadaja ogolnie nie słucham, jade sobie tak samo i w tamta strone czyli duzo za szybko ale co tam jedzie sie, jednak nagle radio poczyna grac głosniej, a moze jednak mi sie wydaje nie nikt nie robił głosniej moze to jednak ciszej sie zrobiło. Rozgladam sie po pasarzerach wszyscy sa ale jakos tak inaczej aaaa nie ruszaja ustami to dobrze bedzie spokoj gdy nagle znajoma ojca do swojej córy "Co tam Gośka? pacierze odmawiasz?". Mysle OCB patrze predkosc 170 trzymana mniejwiecej cały czas po wiochach na trasie.
Kochany czytaczu jezeli to przeczytałes to znaczy ze nie poraził cie brak znajomosci ortografii oraz tym podobnych jak równiez zupełnie nieregularne uzywanie polskich znaków.
__________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Karlito jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2008, 07:13   #10
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Re: Zaliczyliście jakiś przypał w swoim autku ??

Jest jeszcze jeden :fcp3

Pojechalismy maluchem na jakis festyn, 5 km, od domu, w drodze walną tylny lewy wachacz, pekl przy przednim mocowaniu, tak ze dalo sie jechac ale tylko do tylu, no to cisniemy, na wtecznym hehe, i tak z dwa km ujechalismy az psiarnia nadjechala :fcp2, tyle ze z mojej miejscowosci, wiec jedynie popatrzyl sie na mnie z poczatku i zapytal czego jade na wstecznym, to mu pokazalem ze inaczej sie nie da :fcp2, no i bylo tylko "dobra, jedz tylko ostroznie" :fcp23 Ale samochody ktore nas mijaly :573: Nawet Ciagnik wyprzedzalismy, facet sie na nas patrzyl jak na idiotow.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.