Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-07-2014, 20:21   #91
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,028
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2014, 12:12   #92
maniek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2013
Skąd: Wrocław
Model: smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 35
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Witam.
Istnieje możliwość montażu dodatkowego fotela(li) w trzecim rzędzie za dużo mniejsze pieniądze-jeżeli komuś nie przeszkadza brak maskowania foteli tak jak w oryginale- bazuje na własnym doświadczeniu które nabyłem dzisiaj.

Ostatnio edytowane przez maniek007 ; 10-01-2015 o 08:56
maniek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2014, 12:44   #93
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał maniek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla zainteresowanych Info na private .
A dlaczego na priv? Nie możesz się tym podzielić publicznie? Obniżanie kosztów zawsze jest ciekawe.
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2014, 13:35   #94
maniek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2013
Skąd: Wrocław
Model: smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 35
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A dlaczego na priv? Nie możesz się tym podzielić publicznie? Obniżanie kosztów zawsze jest ciekawe.
Nie jest to do wiadomości publicznej i nie chcę się komuś narazić
maniek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2014, 15:06   #95
jerry73
ford::advanced
 
Avatar jerry73
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 22-08-2013
Skąd: Piaseczno
Model: S-Max Mk2, Fiesta mk7 Silver X
Silnik: 2.0 TDCi 150KM, 1.25 82KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 313
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał maniek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jest to do wiadomości publicznej i nie chcę się komuś narazić
Narazić możesz tylko zdrowie i życie osób przewożonych na tych nieoryginalnych fotelach. Jeśli fotele są nieoryginalne to zapewne nie ma mowy o zapięciu pasów. Nie zapięty pasażer na trzecim rzędzie jest śmiertelnie niebezpieczny dla wszystkich osób siedzących przed nim podczas zderzenia . Wszystko dobrze dopóki nic się nie dzieje. Zanim ktoś zainstaluje takie fotele niech najpierw zastanowi się co jest dla niego ważniejsze: kilka stówek czy zdrowie (albo nawet życie).
jerry73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2014, 22:09   #96
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Dzisiaj zakończyłem montaż foteli. Konieczna była wymiana zapięć pasów, także konieczne było nagwintowanie otworów fabrycznych gwintownikiem M10 (wystarczył tylko jeden "przejazd").
Ostatecznie operacja zamontowania foteli u mnie zamknęła się w kwocie:
2090 zł (fotele ze śrubami) + 98 zł (zapięcia pasów) + 12 zł (nasadka Torx T50) + 10 zł (gwintownik M10).

A teraz kilka słów o fotelach z Galaxy montowanych w Esiu. Nawet jeśli fotel przesunę na maksa do tyłu i jeszcze maksymalnie położę oparcie, to fotel taki mieści się w aucie. Natomiast przez to, że siedzisko jest wyżej niż to w Esiu pierwotnie przewidziano, mając 183 cm wzrostu nie jestem w stanie zmieścić się na tym fotelu w jakiejś normalnej pozycji (przeszkadza sufit lub głowa - co kto woli, bo nogi mają sporo miejsca). Właściwie gdyby przyszło mi z jakiegoś powodu tam jechać, to jedynie najbardziej leżąca pozycja. Mam nadzieję, że dzieci które są u mnie grupą docelową użytkowników ostatniego rzędu, znajdą tam wygodną pozycję. Na razie tego elementu nie jestem w stanie sprawdzić z braku dzieci pod ręką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2014, 12:37   #97
worzel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-04-2013
Model: s-max
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Szanowni, czy wiecie jak wygląda załatwianie papierów i może ktoś słyszał o jakimś warsztacie (okolice Wawy) który się tym zajmuje profesjonalnie. Będę wdzięczny za info
worzel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2014, 21:41   #98
roadex
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-02-2013
Model: SMAX
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał worzel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szanowni, czy wiecie jak wygląda załatwianie papierów i może ktoś słyszał o jakimś warsztacie (okolice Wawy) który się tym zajmuje profesjonalnie. Będę wdzięczny za info
Witam podłączam się do pytania mi chodzi konkretnie czy diagności nie kręcą nosem jak nie ma się kwitów, że fotele montował ASO czy inny uprawniony zakład?
roadex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2014, 15:16   #99
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Nie ma takiego przepisu ,kto ma montować fotele, diagnosta jest od tego żeby tylko sprawdził czy wszystko jest OK. i ew . wystawić papier dla UK.
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2014, 18:41   #100
s max 2008
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 10-12-2014
Skąd: wrocław
Model: ford s max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń

witam wszystkich kolegów i koleżanki mam pytanie co do wrzucenia trzeciego rzedu siedzeń. obecnie mam w wyposażeniu jako pięcio osobowy lecz w dowodzie jako siedmio chciałbym to wykorzystac,moje pytanie to gdzie szukać dodatkowych siedzeń i jaki to jest koszt..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i czy sam mogę sobie zamontować pomocy
s max 2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.