Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2010, 06:11   #1
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Witam
Mam taką propozycję żeby napisać pismo do Ford Polska odnośnie wady polegające na dostawaniu się do komory silnika wszelkiego zabrudzenia spod kół pojazdów jadących przed nami.
Z uwagi na to iż w pojedynkę nic nie można zdziałać propozycja uważam jest warta zastanowienia jeżeli komuś przeszkadza błoto w komorze silnika. Ponieważ nie da się podpisać osobiście więc można by napisać nr. rejestracyjne łącznie z nr.vin pojazdów reklamowanych oraz danych osobowych. (zobaczę ile bedzie chętnych) Obiecuje z waszą pomocą się tym zająć.

Popieram wspólne pismo odnośnie piszczących siedzeń oraz wady konstrukcyjnej maski przedniej :

1. Andyvip 2,0 TDCI AWD 2009 Kraków


Ostatnio edytowane przez andyvip ; 07-12-2010 o 12:57
andyvip jest offline  
Stary 07-12-2010, 08:06   #2
Dablju
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Model: KUGA / Ka Edition / TRANSIT
Silnik: 2.0 TDCi / 1.3 / 2.4 TD
Rocznik: 2010/ 1999 / 2006
Postów: 97
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

A to nie przypadkiem z powodu braku osłony pod silnikiem ?? Własnie drąże ten temat i mam zamiar dzisiaj zamówic takową. Cena 650 z montazem w ASO.

Dziwi mnie fakt ze w aucie za bardzo grubo ponad 100 000 zł nie ma takiej osłony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dablju jest offline  
Stary 07-12-2010, 09:27   #3
Zielnik
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 116
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Cytat:
Napisał Dablju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to nie przypadkiem z powodu braku osłony pod silnikiem ?? Własnie drąże ten temat i mam zamiar dzisiaj zamówic takową. Cena 650 z montazem w ASO.

Dziwi mnie fakt ze w aucie za bardzo grubo ponad 100 000 zł nie ma takiej osłony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to nie ma??? W standardzie jest przecież dolna osłona silnika wykonana z plastyku.
Z tego co słyszałem można za dopłatą wymienić na aluminiową.
Zielnik jest offline  
Stary 07-12-2010, 10:33   #4
zagor
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-05-2007
Skąd: opolskie
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

popieram i napewno sie podpisuje , dolna pokrywa nie pomaga , caly syf dostaje sie przez szczeline miedzy maska a atrapa - kiedys zamontowalem tam piankowa uszczelke po 2 tygodniach wyciagnalem i takiego syfu jak na niej nie widzialem , a tak to wszystko ląduje w silniku, przeciez to bedzie wkoncu mialo wplyw na prace silnika !
zagor jest offline  
Stary 07-12-2010, 10:58   #5
Dablju
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-11-2010
Model: KUGA / Ka Edition / TRANSIT
Silnik: 2.0 TDCi / 1.3 / 2.4 TD
Rocznik: 2010/ 1999 / 2006
Postów: 97
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Cytat:
Napisał Zielnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to nie ma??? W standardzie jest przecież dolna osłona silnika wykonana z plastyku.
Z tego co słyszałem można za dopłatą wymienić na aluminiową.
a mnie poinformowano ze nie ma w ogóle i moge sobie domowic albo palstikowa albo aluminiową.

Ale jezeli syf leci przez przednią kratkę , to chyba wszytsko jasne. Tez jestem za usunieciem tego niedociągniecia pomimo ze zrobilem autem dopiero 100 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dablju jest offline  
Stary 07-12-2010, 12:19   #6
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Wyluzujecie. Predzej ten silnik padnie z powodu wtryskiwaczy czy turbiny niz z powodu brudu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. To tylko samochod i ma prawo sie brudzic. Mnie bardziej przeszkadza brak np. blutootha w tym aucie, gniazda USB do radia Sony czy teleskopow do klapy silnika. Ale to tylko Ford wiec spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Miraks jest offline  
Stary 07-12-2010, 12:56   #7
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyluzujecie. Predzej ten silnik padnie z powodu wtryskiwaczy czy turbiny niz z powodu brudu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. To tylko samochod i ma prawo sie brudzic. Mnie bardziej przeszkadza brak np. blutootha w tym aucie, gniazda USB do radia Sony czy teleskopow do klapy silnika. Ale to tylko Ford wiec spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
A ja się nie zgadzam na błoto pod maską !!! i koniec. blutooth i usb trzeba było sobie domówić przy zakupie, a ja nie mogłem dopłacić żeby nie mieć błota pod maską i piszczących siedzeń !! ( koszt blutooth ford do radia sony teraz jest ok 1700,00 )

Ale dobra niech się dopisują do listy ci co chcą i ci co nie chcą nie zaśmiecać postu !!!!!!!!!!!!!
andyvip jest offline  
Stary 07-12-2010, 12:57   #8
Zielnik
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 116
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Cytat:
Napisał Miraks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyluzujecie. Predzej ten silnik padnie z powodu wtryskiwaczy czy turbiny niz z powodu brudu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. To tylko samochod i ma prawo sie brudzic. Mnie bardziej przeszkadza brak np. blutootha w tym aucie, gniazda USB do radia Sony czy teleskopow do klapy silnika. Ale to tylko Ford wiec spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
To jest w końcu auto z aspiracjami terenowymi więc powinno być lepiej zabezpieczone przed brudem w porównaniu do zwykłych osobówek, a nie gorzej. Oglądał ostatnio 2-letniego Outlandera i pod maską czyściutko aż miło popatrzeć. Jestem pewien że wnikająca woda i brud nie wpływa korzystnie choćby na elektrykę.
Bluetooth i USB przecież jest jako opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zielnik jest offline  
Stary 07-12-2010, 16:42   #9
Ramzik
ford::average
 
Avatar Ramzik
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 05-10-2010
Skąd: Silesia
Model: Kuga AWD MPS6 / C-Max
Silnik: 2.0 163KM / 2.0 136KM
Rocznik: 2010 / 2010
Postów: 176
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Cytat:
Napisał Zielnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest w końcu auto z aspiracjami terenowymi więc powinno być lepiej zabezpieczone przed brudem w porównaniu do zwykłych osobówek, a nie gorzej. Oglądał ostatnio 2-letniego Outlandera i pod maską czyściutko aż miło popatrzeć. Jestem pewien że wnikająca woda i brud nie wpływa korzystnie choćby na elektrykę.
Bluetooth i USB przecież jest jako opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że bluetooth i USB to opcja - ja zamówiłem i mam 100% sterowanie głosem (niestety komendy tylko po angielsku), połączenie z telefonem oraz USB na odtwarzacz mp3 lub iPoda.
Co do brudu pod maską - może to i denerwujące ale tak naprawdę to kiedy zaglądacie pod maskę - ja tylko jak dolewam płyn do spryskiwaczy. Teraz zajrzałem z ciekawości i mimo ostatnich warunków drogowych mam czysto ?!?
Taka konstrukcja auta.
Ramzik jest offline  
Stary 07-12-2010, 20:45   #10
Przemeq
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-08-2009
Model: Kuga->sprzedane
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Pismo do Ford Polska w celu usunięcia wad kontrukcyjnych

Jeżeli będziesz wysyłał to mogę się dopisać. Z jednej strony głupio mieć taki syf, a z 2-giej - grzeje mnie to. 4 Lata gwarancji mam a potem się zobaczy - pewnie będzie inne auto. Bardziej niż brud, drażni mnie odsuwający się sam podłokietnik (który poprawili w 2010r)
Przemeq jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.