Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-04-2010, 14:07   #1641
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

ale tak samo z siebie czy często "dopasowywałeś" sobie?

__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 14:20   #1642
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Nie będę kłamał - lubię się powiercić w fotelu i często go przestawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... ale to pierwsze moje auto z taką usterką.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 21:07   #1643
hokeistatk
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: s-max TITANIUM S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Dzisiaj zostawiłem autko do przeglądu, jutro do odebrania. Zgłosiłem usterki: 1. brudne lampy od wewnątrz (wymieniane we wrześniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), 2. pęknięta wykładzina nad gumą pod fotelem kierowcy, 3. brak sygnalizacji niezapięcia pasów kierowcy. Na dzień dobry przy odbiorze auta 1100zł za duży przegląd po 60tyś. Pan na moje uwagi odpowiedział, jak przysługuje gwarancja to nie ma problemu, wymienimy na gwarancji (MulteximGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
hokeistatk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2010, 22:55   #1644
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał keisim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uszkodzona regulacja lędźwiowa...Do wymiany element za 200zł - plastikowe "żeberko"...jutro powinno być do odbioru, w weekend montuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj odebrałem nowe "żeberko", w domu rozpakowałem, przystawiłem do uszkodzonego i.... no ja pierdziu!... sprzedali mi lustrzane odbicie... do fotela pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i jak tu lubić ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2010, 06:34   #1645
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Spoko keisim ja dostałem telefon że zapomniano mi założyć osłony silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 20:11   #1646
mzk
ford::average
 
Avatar mzk
 
Zarejestrowany: 10-10-2008
Model: Mustang
Silnik: 4.0
Rocznik: 2010
Postów: 83
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

A ja mam coś nowego chyba (nie znalazłem w szukajce) - odkleja się Wam przednia szyba od uszczelki? Widać to na górnej krawędzi, o tak to wygląda:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mzk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 20:48   #1647
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
A ja mam coś nowego chyba (nie znalazłem w szukajce) - odkleja się Wam przednia szyba od uszczelki? Widać to na górnej krawędzi, o tak to wygląda:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm raczej sie nic nie odkleja . wydaje mi się , że napewno nie odkleja się szyba od uszczelki . raczej rozwarstwia się ta czarna powierzchnia . myśle że nie ma się czego obawiać .
Też to zauwazyłem u siebie . Moze ciut mniej i z tej samej strony co u Ciebie
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2010, 11:30   #1648
Mouera
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Model: Mondeo Titanium Navi
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 158
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Barthas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to zrobiłeś, że wymienili na gwarancji? Jaki miałeś przebieg? Mi powiedzieli, że tarcze i klocki nie są objęte gwarancją....
Ja wymieniałem przednie tarcze i klocki na gwarancji, przebieg jakieś 8 tys. Miałem drgania kierownicy przy hamowaniu - jedna tarcza się podobno wykrzywiła (opinia ASO) - wymienili przedni komplet bez problemu.
Mouera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2010, 13:48   #1649
kristof70
FCP member
 
Avatar kristof70
 
Zarejestrowany: 26-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mk4 Mondeo TitaniumX
Silnik: 2.0 Duratec 145KM
Rocznik: 05.2009
Postów: 389
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Barthas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to zrobiłeś, że wymienili na gwarancji? Jaki miałeś przebieg? Mi powiedzieli, że tarcze i klocki nie są objęte gwarancją....
Najpierw powiedzieli to co tobie, przebieg miałem 9 tys. Ale w końcu sami zaproponowali wymiane.
kristof70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 22:35   #1650
Strzeszku
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-01-2009
Skąd: Busko-Zdrój
Model: Alfa Romeo
Silnik: 1,75
Rocznik: 2013
Postów: 479
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
A ja mam coś nowego chyba (nie znalazłem w szukajce) - odkleja się Wam przednia szyba od uszczelki? Widać to na górnej krawędzi, o tak to wygląda:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że nie jestem sam z taką usterką. Ciekaw jestem czy jest to groźne, czy też spokojnie można z tym jeździć. Niestety zauważyłem to dzień po przeglądzie, a na razie nie mam ochoty wracać do serwisu.
Strzeszku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , usterki



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.