Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2013, 08:01   #291
Agutto
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus, Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benzyna 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 77
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie,
od dnia 1.04.2013 zmieniłem siedzibę (lokalizacje) i od tego momentu nie mam nic wspólnego z warsztatem przy ul. Rzeźnej 7

A gdzie jest siedziba Twojego warsztatu? Czy zmienił sie zakres usług (np. klimatyzacja)?

Agutto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2013, 10:34   #292
jmac83
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-09-2011
Skąd: Łódź
Model: fiesta
Silnik: 1.4 tcdi
Rocznik: 2003
Postów: 5
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Uwaga,
Chcialbym wszystkich przestrzec przed wulkanizacją "Jarozi" na ulicy pilsudskiego 162, obok nastapolu. Przykro to mowic ale sa to bezczelni oszusci i zlodzieje!

Mialem przebita opone i chcialem ja zalatac. Zostawilem tam kolo(byl mlody gosc i chyba jego ojciec), wyszedlem na chwile do nastapolu i zaraz przybiegl ten fachman mowiac ze opona do wyrzucenia, przebita w 4 miejscach, generalnie opona sito.
Gosc zaproponowal ze sprzeda mi opone od siebie - bo przeciez musze miec jakis zapas -i wyszukal jakiegos zleżałego sztrucla - mowiac ze to nowa - za ktorego chcial 100 zl. Facet zapewnial ze chetnie by mi naprawil moja opone no ale niestety, bardzo uszkodzona w kilku miejscach przy rancie itp.
Juz mialem sie zgodzic, ale postanowilem jeszcze obejrzeć te dziury na swojej starej oponie. Tutaj zaczyna sie komedia. Goscie zaczeli szukac, zakladali sobie to opone na szyje i krecili w kolo i jakos nie mogli znalezc czterech dziur. Napompowali kolo wrzucili do wody i pokazuja mi ze leca bombelki z jednego miejsca twardo twierdzac ze to cztery dziury. Byla tylko jedna. Nagle ten mlodszy wsiadl w samochod i tyle go bylo widac zostawiajac mnie z dziadkiem zeby sie tlumaczyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Kazalem dziadkowi zalatac dziurke w mojej starej oponie i to zrobil.
Nie dalem sie naciagnac tym cwaniaczkom ale niech to bedzie nauka dla innych.
jmac83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2013, 11:01   #293
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

To ładne kwiatki .......... trzeba jednak patrzeć na ręce wszystkim bo bo z jednej strony szczerzą zęby do klienta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a z drugiej strony naciągają ile się tylko da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlatego ja preferuje mieć polecanego / sprawdzonego /stałego wechaniora serwisanta .
Podobnie jest ze stacjami paliwowymi .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 18:24   #294
KaSzeLeK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 16V + Diego G3
Rocznik: 1997
Postów: 11
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Witam,

Jestem już po wymianie rzeczy w klimatyzacji, usługę wykonałem z firmie "GRAPOW" na ulicy Ślaskiej 42. Za wymianę chłodnicy klimatyzacji jak i osuszacza z nowymi oringami zapłaciłem 150zł. Lecz jest jedno ale, mianowicie. Klima działa super chłodzi bardzo dobrze lecz dziś po przejażdżce coś mnie tknęło ażeby otworzyć maskę a tam mokro na przewodach i osuszaczu... Zdjęcie:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jak widać na załączonym obrazku mokry/oszroniony jest osuszacz jak i dwa przewody wychodzące z osuszacza. Jestem zielony i nie znam się na klimatyzacjach i męczy mnie pytanie cz to jest normalne czy niekoniecznie... Fakt jest taki, że klima nie chodziła przez okres około roku nie wiem czy mogła tam się dostać jakaś wilgoć czy coś. Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt, że w komorze silnika panuje wysoka temperatura a przewody jak i osuszacz jest bardzo zimny, różnica temperatur powoduje oszronienie tych elementów. Kurcze nie wiem czy oni coś zrąbali czy tak ma być i już, proszę o jakieś porady co zrobić. Zaznaczam, że chłodnica i osuszacz był wymieniany.

Dziękuje i pozdrawiam
KaSzeLeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 20:59   #295
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Kiedyś mi zamarzała instalka od gazu jak odwrotnie podłączyłem rurki , a w klimie nie wiem co może być przyczyną .... może nieszczelność .
Jedż najlepiej od razu na poprawkę to nic cię to nie powinno już kosztować .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 21:48   #296
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał KaSzeLeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak widać na załączonym obrazku mokry/oszroniony jest osuszacz jak i dwa przewody wychodzące z osuszacza.
tak ma byc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. róznica temperatur powoduje wykraplanie wody. moze nawet dojść do oszronienia
Natomiast sam osuszacz nie powinien zamarzac
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2013, 22:09   #297
KaSzeLeK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 16V + Diego G3
Rocznik: 1997
Postów: 11
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak ma byc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. róznica temperatur powoduje wykraplanie wody. moze nawet dojść do oszronienia
Natomiast sam osuszacz nie powinien zamarzac
To w takim razie osuszacz podczas włączonej klimatyzacji powinien być ciepły czy zimny ?
KaSzeLeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 09:36   #298
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał KaSzeLeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To w takim razie osuszacz podczas włączonej klimatyzacji powinien być ciepły czy zimny ?
to zależy w którym punkcie instalacji jest umieszczony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie da się na to pytanie odpowiedzieć wprost.

Z twojego zdjęcia wynika ze jest zimny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ważne żeby temperatura na jego wejściu i wyjściu była jednakowa.

Cytat:
Napisał Agutto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy zmienił sie zakres usług (np. klimatyzacja)?
zakres usług sie nie zmienił.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2013, 20:36   #299
tokarz19
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-05-2013
Model: Octavia
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Gdzie szukac w Lodzi dobrego gazownika do v6 z sekwencja ?
tokarz19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2013, 21:43   #300
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

a co potrzebujesz montaż regulacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przede wszystkim co za instalacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.