Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-08-2015, 13:01   #21
Chomiczek
ford::average
 
Avatar Chomiczek
 
Imię: Luk
Zarejestrowany: 12-01-2014
Skąd: Będzin
Model: Ford S-Max Titanium S Lunar Sky (7 Osob.)
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 157
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

W Multexim Katowice też juz jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niedługo jazdy próbne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chomiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2015, 14:44   #22
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Cytat:
Napisał Chomiczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MaXyM we wrześniu ma się pojawić Kombi sedany juz są od czerwca po Czechach śmigają bo widziałem, a S maxa mógł ktos kupic w Niemczech co za problem,ale sprzedaż w Polskich salonach ma być we wrzesniu przynajmniej ja mam takie info.
Ja byłem u niemiaszków w maju. Pytałem w salinie kiedy u nich będzie do odbioru i sprzedawca powiedział, że początkiem września.

Są już gdzieś jakieś testy z jazdy tym autem. Jakoś nie mogę nic namierzyć . Jakby ktoś z Was miał namiary to bym prosił. Najchętniej z silnikiem 2.0 Ecoobost.

Ostatnio edytowane przez kris2682 ; 14-08-2015 o 14:48
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2015, 15:04   #23
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pierwszy z brzegu ecoboost
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 21:10   #24
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Witam!! po kilku przygodach udało się odebrać juz nowego s-max a .jak macie jakieś pytania lub potrzebujecie jakieś informacje chętnie na tyle na ile będę mógł odpowiem.
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 21:14   #25
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

No to opisz pierwsze odczucia. Jak się odpycha te 180 kucyków.
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 21:21   #26
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Poprzednio jeździłem zafirą tourer 165 Km wiec moc porównywalna. Na plus wygodniejsze fotele, duuuzo ciszej w środku i sporo więcej miejsca w środku mimo dachu szklanego ale 15 cm dłuższy od zafiry. Duzo bardziej miękkie zawieszenie dla mnie na plus.Spalanie przynajmniej na razie bo raptem ok 600 km ma liczniku ok 8 litrów tryb mieszany ale więcej o tym to pewnie za jakiś czas.
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 21:27   #27
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

U mnie załamka. Byłem dziś w salonie, sprzedawca wiedział że mi na czasie zależy. Przy zamawianiu sugerował że auto będzie do odbioru końcem sierpnia, na wszelki wypadek, wrazie jakiejś obsuwy daje ostateczny termin odbioru do końca września. Dziś sprzedawca na urlopie, wyprosilem żeby mi kolega sprawdził kiedy mogę się doczekać auta, a ten mi mówi że planowany termin ukończenia produkcji to 3 października, pewnie jeszcze ze dwa tygodnie będzie jechał do mnie (rzeszów - toć to koniec świata)Szczęka mi opadła. niewiedzac ci powiedzieć wyszedłem z tamtad delikatnie mówiąc pod****...
Czy jeśli sprzedawca nie dotrzyma ostatecznego terminu dostawy mam prawo żądać dodatkowego upusty, nie wiem opony zimowe co kolwiek?
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 21:43   #28
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Czyli nie byłem samGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja zamawialem w maju umowa do końca lipca z obietnicą że na początku lipca najpóźniej dostanę.Pod koniec lipca jak juz miałem praktycznie odbierać dostałem info, że mój samochód jednak nie został wyprodukowany bo jest problem ze skórzaną tapicerką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na szczęście przez cały czas miałem od nich samochód zastępczy bo zafira poszła do nowego właściciela ale pozostał mi do wyboru samochód który salon dostanie jako demonstracyjny. W innym kolorze, silnikim innym i inną specyfikacją. Ja za całą sytuację dostałem duży rabat- generalnie przy całej sytuacji salon był bardzo fair.zaproponowali mi nawet samochód od nich na czas oczekiwania na samochód innej marki.
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2015, 22:09   #29
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Mi nic nie zaproponowali. Od 4 sierpnia powiększyła mi się rodzina i nie mieszczą się w naszym aucie. Co mam ponad dwa miesiące wozić dziecko w bagazniku czy jeździć wszędzie na dwa auta? Zresztą też po malu chciałem sprzedać moje obecne auto. Lipa. Jak z urlopu wróci sprzedawca z którym zawierała umowę to niwomieszkam się do niego zgłosić i pogadać na ten temat. Ja też zamawiałem końcem maja. I na początku też był mi wciskany kit o lipcu. Tyle że tydzień przed byłem w Niemczech i popytam w kilku salonach i skoro oni mieli obiecane sierpień/wrzesień to odrazu wiedziałem że lipiec jest nie realny
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2015, 09:55   #30
klucho
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-08-2015
Skąd: Lublin
Model: S-Max
Silnik: turbokaszel
Rocznik: 2011
Postów: 100
Domyślnie Odp: (smax 2015 -) nowy model/dostępne diesle - różnice między nimi

Cytat:
Napisał Khonamesta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poprzednio jeździłem zafirą tourer 165 Km wiec moc porównywalna. Na plus wygodniejsze fotele, duuuzo ciszej w środku i sporo więcej miejsca w środku mimo dachu szklanego ale 15 cm dłuższy od zafiry. Duzo bardziej miękkie zawieszenie dla mnie na plus.Spalanie przynajmniej na razie bo raptem ok 600 km ma liczniku ok 8 litrów tryb mieszany ale więcej o tym to pewnie za jakiś czas.
Hej, to porównanie jest z Zafirą Tourer czy starszą?
klucho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.