Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2009, 09:55   #1401
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał antyrama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczytałem o tych zamkach zimą i stwierdziłem, że nie widzę powodu by go przy takim mrozie otwierać.
Można się ogrzać siedząc na kolektorze...

Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 17:29   #1402
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można się ogrzać siedząc na kolektorze...
Dobre, dobre......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 17:46   #1403
pr0fesor
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-11-2009
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał darmane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kup niedrogi zestaw nokii CARKIT C-300. Ze skrzynki zestawu monter niech wyprowadzi Ci wyjście Audio kablekiem z Mini jack (musisz dokupic i niech wprowadzi Ci do schowka tam gdzie jest AUX IN. Podlacz to i od tej pory bedziesz mial standardowo wyciszane radio w czasie rozmow przez tel, oczywiscie glos bedzie szedl przez głosniki a dodatkowo zestaw ma profi A2DP i bedziesz mog na wyjsciu AUX cieszyc sie muza w MP3 z komórki co ciekawe duzo lepszej jakosci niz z radia i oryginalnego CD......potwierdzaja to wszyscy sluchajacy muzyki w moim samochodzie. Nawet jest tak, ze bez mojej zachety sami stwiedzaja nie wiedzac ze muza idzie z MP3 ze dzwiek jest super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proste a jak cieszy.
zestawik fajny, tylko ja chciałbym zestaw z anteną zewnętrzną do tel. kom. którą umocuję na dachu, aby miał lepszy zasięg i miał mniejsze promieniowanie, bo rozmawiam przez telefon w samochodzie około 4h dziennie... :/ Co możecie polecić ?
pr0fesor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 19:53   #1404
kristof70
FCP member
 
Avatar kristof70
 
Zarejestrowany: 26-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mk4 Mondeo TitaniumX
Silnik: 2.0 Duratec 145KM
Rocznik: 05.2009
Postów: 389
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Basia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam moja próba na otwarcie maski okazała się totalną klapą i fiaskiem, chciałem dolać płynu do spryskiwaczy bo mam resztki letniego w zbiorniku i tak jak bym dolał zimowego to by było ok a jednak maska wygrała nie ruszyła się linka nawet nie chciałem tego zbyt mocno ciągnąć by nie złamać tej klameczki ruszyła się tylko ok 1-go centymetra i nie próbowałem więcej może jak sę zrobi cieplej to się uda.
Piszesz że nie widzisz powodu do otwierania maski przy takim mrozie jednak jeden jest- płyn do spryskiwaczyteż trzeba dolać bo nawet jak jest trochę zimowego potrafi zamarznąć tak samo jak letni.
Pozdrawiam.
poczekaj do wiosny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
kristof70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 20:07   #1405
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał kristof70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poczekaj do wiosny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Fajnie a płynu doleję przez wężyk nie mówiąc już o innych sprawach związanych z podzespołami które są pod maskąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2009, 03:25   #1406
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Coś nie tak. Dzisiaj przy minus 17 otwierałem maskę żeby wlać płyn do spryskiwaczy. Zamkęła się bez problemu. Wieczorem sprawdziłem jeszcze raz, było - 19. Zamyka się. Oprócz tego stwierdzam, że Mondek nagrzewa się bardzo szybko, wystarczy 5 min. jazdy i temperatura w środku jest taka jak ustawiona 21 C. No i jest jeszcze bajer w postaci podgrzewanych foteli, przy tych mrozach niezastąpiony. W dwie minuty grzeje w tyłek i w plecy naprawdę mocno. No i jeszze idzie jak czołg (mieszkam trochę poza miastem to i śniegu jest więcej) żadne zaspy nie są przeszkodą.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2009, 11:43   #1407
ernestpierwszy
ford::advanced
 
Avatar ernestpierwszy
 
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV - automat
Silnik: 2.0 TDCi-140KM Vmax-208 km/h
Rocznik: 2009
Postów: 416
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Oprócz tego stwierdzam, że Mondek nagrzewa się bardzo szybko, wystarczy 5 min. jazdy i temperatura w środku jest taka jak ustawiona 21 C. .
A mi się wydaje, że na AUTO grzeje w te dzikie mrozy bardziej. Zawsze wsiadam w samym sweterku a kurtkę wożę na tylnej kanapie i jak zaczęło mrozić to te moje ustawione 21.5 stopnia jest cieplejsze jak przy temperaturze 0 stopni. Ale fakt, że grzeje natychmiast, chyba przez dodatkową nagrzewnicę (coś w instrukcji napisali).
Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...No i jeszcze idzie jak czołg (mieszkam trochę poza miastem to i śniegu jest więcej) żadne zaspy nie są przeszkodą.
Idzie jak czołg, ale lubi chodzić bokami. Mondeo to mój pierwszy samochód, który w łukach na śliskim jedzie prosto jak za ostro się zakręci. ESP działa z gazem od razu prostuje a bez gazu idzie w łuku prosto - maksymalna podsterowność.
Mam automata i trzeba bardzo uważać. Teraz jeżdżę tylko na sekwencji i jest o niebo lepiej.
__________________
Regulamin pkt. 23 i 24

bez samochodu
ernestpierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2009, 05:46   #1408
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Fajnie a płynu doleję przez wężyk nie mówiąc już o innych sprawach związanych z podzespołami które są pod maską:fcp3

...i nie siłuj się...bo jak ustąpi...to maski bez rozmrożenia auta nie zamknieszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał ernestpierwszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Idzie jak czołg, ale lubi chodzić bokami. Mondeo to mój pierwszy samochód, który w łukach na śliskim jedzie prosto jak za ostro się zakręci. ESP działa z gazem od razu prostuje a bez gazu idzie w łuku prosto
...zdecydowanie wchodzenie na pełnym gazie daje najlepszy efekt...ESP działa perfekt
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2009, 06:07   #1409
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

No właśnie jak to jest z tym esp, bo ja mam taki zakręt który codziennie sobie testuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I ostatnio wszedłem w niego bez gazu i kurde postawiło mnie w poprzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,ESP się nie włączyło, a wchodząc z gazem zawsze mnie wyprowadzał. To jak to jest bez gazu nie działa ?
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2009, 07:48   #1410
ernestpierwszy
ford::advanced
 
Avatar ernestpierwszy
 
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV - automat
Silnik: 2.0 TDCi-140KM Vmax-208 km/h
Rocznik: 2009
Postów: 416
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
...To jak to jest bez gazu nie działa ?
Nie działa, czyli nie wolno bez gazu wchodzić na śliskim w łuk. To jest ogólna zasada nawet w autach bez ESP, ale dopiero teraz mam tego pełną świadomość.
__________________
Regulamin pkt. 23 i 24

bez samochodu
ernestpierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , usterki



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.